Bendrieji filtrai

Lufthansa nuolaidų kodas ir kuponai gali 2024

Pasinaudoję šiais kuponais ir akcijomis keliautojai gali patirti išskirtinį aptarnavimą ir komfortą, kuriuo garsėja Lufthansa, kartu mėgaudamiesi puikia kaina... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 0 - 0 balsai
15%
 • 25

15% Lufthansa reklaminis kodas pasirinktiems skrydžiams

Sausis 31, 2025 ŽR. KODĄ 9SN7
€75
 • 33

75 € Lufthansa akcijos kodas tarptautiniams skrydžiams

Kovo 30, 2025 ŽR. KODĄ 737U

Kur galite rasti Lufthansa nuolaidų kodus

Galiojantis Lufthansa nuolaidos kodas iš karto suteiks nuolaidą skrydžio, kurį norite užsisakyti šiandien, kainai. Kartais galite jį gauti tiesiai iš Lufthansa puslapio akcijų skiltyje arba iš mūsų tam skirto Lufthansa puslapio, tačiau yra ir kitų gerų būdų gauti šiandien galiojančius Lufthansa nuolaidų kodus.

Geriausi būdai gauti „Lufthansa“ nuolaidų kodus

 • Apsilankykite oficialioje Lufthansa svetainėje ir pagrindiniame puslapyje ieškokite skilties „Pasiūlymai“ arba „Pasiūlymai“.
 • Arba galite prisiregistruoti gauti Lufthansa naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas apie nuolaidų kodus tiesiai į savo pašto dėžutę.
 • Sekite Lufthansa socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip Facebook, Twitter ir Instagram.
 • Saugokitės reklaminių el. laiškų ar Lufthansa skelbimų.
 • Kai kurios trečiųjų šalių svetainės taip pat kaupia ir dalijasi Lufthansa nuolaidų kodais, todėl gali būti verta patikrinti ir juos.
Lufthansa reklamos kodas

Kokius reklamos kredito kodus siūlo Lufthansa

Yra ne mažiau nei 6 tipų Lufthansa nuolaidų kodai, su kuriais galite gauti geresnę kainą, atnaujinimą, premijas ar mylias „Miles & More“ apdovanojimų programoje. Žemiau trumpai paaiškiname, kokie visų tipų Lufthansa nuolaidų kodai dabar yra prieinami.

Visų tipų Lufthansa nuolaidų kodai

 • Nuolaidos kodas: šio tipo nuolaidos kodas suteikia tam tikrą procentą arba sumažintą sumą nuo visos Lufthansa skrydžio užsakymo kainos. Ją galima pritaikyti mokėjimo proceso metu Lufthansa svetainėje arba mobiliojoje programėlėje.
 • Kompaniono kodas: naudodami šio tipo reklamos kredito kodą, klientai gali atsivežti palydovą į savo Lufthansa skrydį su nuolaida. Nuolaida dažniausiai taikoma palydovo bilietui, kai užsakoma kartu su pagrindinio keleivio bilietu.
 • Atnaujinimo kodas: „Lufthansa“ retkarčiais siūlo reklamos kredito kodus, leidžiančius klientams patobulinti savo vietą arba paslaugų klasę su nuolaida. Tai gali suteikti patogesnę ir prabangesnę kelionės patirtį už mažesnę kainą.
 • Nemokamo bagažo kodas: šio tipo reklamos kredito kodas suteikia klientams teisę į papildomą bagažo bagažą Lufthansa skrydžio metu nemokamai. Tai gali būti puikus būdas sutaupyti pinigų už bagažo mokesčius ir keliauti patogiau.
 • Ridos kodas: „Lufthansa“ nuolatinių skrydžių programa „Miles & More“ dažnai siūlo reklamos kredito kodus, leidžiančius nariams užsidirbti papildomų mylių savo skrydžiuose. Šiuos kodus galima įvesti užsakymo metu, siekiant užtikrinti, kad papildomos mylios būtų įskaitytos į nario sąskaitą.
 • Įėjimo į saloną kodas: „Lufthansa“ salonai suteikia patogią ir išskirtinę aplinką keleiviams atsipalaiduoti prieš skrydį.
 • Retkarčiais siūlomi reklamos kredito kodai, suteikiantys klientams galimybę patekti į šias poilsio patalpas su nuolaida ar net nemokamai.
Lufthansa kupono kodas

„Lufthansa“ reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

Norėdami dabar gauti nuolaidą su Lufthansa reklamos kredito kodu, turite laikytis tam tikrų jo naudojimo taisyklių. Daugeliu atvejų, nesilaikant šių taisyklių, naudojamas Lufthansa reklamos kredito kodas bus panaikintas.

5 Lufthansa reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

 • Įsitikinkite, kad kuponas galioja ir nepasibaigęs.
 • Atidžiai perskaitykite su kuponu susijusias sąlygas.
 • Kuponą panaudoti per nurodytą laikotarpį.
 • Įsitikinkite, kad atitinkate minimalių išlaidų reikalavimus, jei taikoma.
 • Jei reikia daugiau klausimų ar paaiškinimų, susisiekite su Lufthansa klientų aptarnavimo tarnyba.
Lufthansa nuolaidos kodas

Dabartinės Lufthansa akcijos ir nuolaidų kodai

Jei žinote, kokios yra naujausios Lufthansa akcijos ir nuolaidų kodai, žinote, kurį iš jų taikyti užsakymui, kad žinotumėte, kokią nuolaidą galite gauti. Tarp naujausių Lufthansa reklaminių pasiūlymų yra 50% nuolaida tam tikriems skrydžiams (verslo klasė), 10% nuolaida lėktuvų bilietams į tam tikras tarptautines kryptis ir 25% nuolaida lėktuvo bilietams vaikams iki 12 metų.

10 naujausių „Lufthansa“ reklamos kredito kodų ir nuolaidų pasiūlymų

 • 50% nuolaida verslo klasės skrydžiams į pasirinktas Europos kryptis.
 • 30% nuolaida ekonominės klasės skrydžiams į Aziją.
 • Nemokamas registruotas bagažas visuose skrydžiuose, užsakytuose per 48 valandas.
 • 20% nuolaida skrydžiams į Pietų Ameriką naudojant akcijos kodą „LHSALE20“.
 • Verslo klasės keleiviams nemokamas įėjimas į Lufthansa salonus.
 • 10% nuolaida skrydžiams į Afriką Miles & More nariams.
 • Specialios nuolaidos studentams, keliaujantiems į Europą.
 • 25% nuolaida skrydžiams į Australiją šeimoms, keliaujančioms su vaikais iki 12 metų.
 • Išskirtinės nuolaidos automobilių nuomai ir viešbučių užsakymams per Lufthansa kelionių partnerius.
 • Papildomos papildomos mylios už akcijos laikotarpiu užsakytus skrydžius.
Lufthansa kupono kodas

„Lufthansa“ siūlomos kasmetinės reklaminės kampanijos

Vykdydami šventinius pasiūlymus jie siūlo specialias nuolaidas pasirinktiems skrydžiams šventiniu laikotarpiu. Keleiviai gali mėgautis nuolaidomis į įvairias pasaulio vietas. Be to, pasirinktuose maršrutuose siūlomi nemokami verslo klasės atnaujinimai, todėl keleiviams suteikiama patogesnė ir prabangesnė kelionės patirtis.

Lufthansa vasaros akcijos

Mėgaukitės nuolaidomis į pasirinktas vietas vasaros sezono metu. Užsisakykite dabar, kad užsitikrintumėte savo vietas!

Lufthansa Winter Wonderland

Atraskite stebuklingas žiemos vietas su specialiais skrydžių ir paketų pasiūlymais. Nepraleiskite progos pasinaudoti šia riboto laiko akcija!

Lufthansa verslo klasė Bonanza

Pagerinkite savo kelionių patirtį su išskirtiniais verslo klasės bilietų pasiūlymais. Patirkite prabangą ir komfortą kaip niekada anksčiau.

„Lufthansa“ šeimos pramogų akcija

Suplanuokite įsimintinas šeimos atostogas su puikiais skrydžių ir apgyvendinimo pasiūlymais. Pasinaudokite šeimai palankiomis paslaugomis ir patogumais.

„Lufthansa“ miesto atostogų pasiūlymai

Atraskite gyvybingus miestus su Lufthansa miesto atostogų akcijomis. Mėgaukitės žemomis kainomis ir tyrinėkite naujas vietas.

„Lufthansa“ studentų nuolaidos

Studentai dabar gali keliauti pigiau su mūsų specialiomis nuolaidomis. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu ir studijuodami tyrinėkite pasaulį.

„Lufthansa Miles & More“ programa

Uždirbkite papildomų mylių ir mėgaukitės išskirtiniais privalumais naudodamiesi mūsų nuolatinių skrydžių programa. Prisiregistruokite dabar ir pradėkite uždirbti apdovanojimų už skrydžius.

„Lufthansa“ grupės kelionių pasiūlymai

Keliaujate grupėje? Pasinaudokite Lufthansa grupinių kelionių akcijomis ir mėgaukitės nuolaidomis visai vakarėliui.

„Lufthansa“ žiemos akcijos

Šią žiemą klientai gali pasinaudoti nuolaidomis į įvairias pasaulio vietas. Akcijose taikomos nuolaidos ekonominės ir verslo klasės bilietams. Be to, „Lufthansa“ siūlo lanksčias užsakymo galimybes, leidžiančias klientams keisti kelionės datas nemokant mokesčių. Šios akcijos galioja tik ribotą laiką, todėl klientai raginami rezervuoti skrydžius kuo greičiau.

Lufthansa Valentino dienos akcijos

Lufthansa siūlo daugybę ypatingų Valentino dienos pasiūlymų, kurie padės švęsti šią ypatingą dieną su savo mylimuoju. Šie pasiūlymai apima: Skrydžių nuolaidas iki 50% skrydžiams į pasirinktas vietas visame pasaulyje.

Specialūs „Lufthansa“ pasiūlymai viešbučiams

„Lufthansa“ bendradarbiauja su daugybe viešbučių visame pasaulyje, siūlydama specialius Valentino dienos pasiūlymus. Automobilių nuomos nuolaidos: Lufthansa siūlo nuolaidas iki 20% automobilių nuoma į pasirinktas vietas. Lufthansa reklamos kodas

Dažnai užduodami klausimai apie Lufthansa

Ar Lufthansa siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 2 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks Lufthansa 2024 m. gegužės mėn., o geriausias kuponas siūlo 75 € nuolaidą.

Kokie yra naujausi „Lufthansa“ kuponai ir nuolaidų kodai?

Šiuo metu Lufthansa siūlomi šie nuolaidų kodai ir reklaminiai pasiūlymai

Ar yra kokių nors apribojimų ar apribojimų naudojant LUFTHANSA nuolaidų kodus?

Taip, nuolaidų kodų naudojimui gali būti taikomi apribojimai arba apribojimai. Tai gali apimti galiojimo pabaigos datas, minimalius pirkimo reikalavimus arba konkrečias kelionės datas. Svarbu atidžiai perskaityti su kiekvienu nuolaidos kodu susijusias sąlygas.

Ar LUFTHANSA nuolaidų kodus galima derinti su kitomis akcijomis ar pasiūlymais?

Dažniausiai nuolaidų kodai negali būti derinami su kitomis akcijomis ar pasiūlymais. Tačiau visada patartina patikrinti kiekvieno nuolaidos kodo sąlygas, kad patvirtintumėte apribojimus ar apribojimus.

Kiek laiko galioja LUFTHANSA nuolaidų kodai?

Nuolaidų kodų galiojimo laikas gali skirtis. Kai kurie nuolaidų kodai gali turėti tam tikrą galiojimo datą, o kiti gali galioti tam tikrą laiką. Svarbu patikrinti kiekvieno nuolaidos kodo konkretaus galiojimo laikotarpio sąlygas.

Ar LUFTHANSA nuolaidų kodus galima naudoti bet kokiam skrydžiui?

Nuolaidų kodai paprastai gali būti naudojami bet kuriam Lufthansa siūlomam skrydžiui, atsižvelgiant į bet kokius apribojimus ar apribojimus, nurodytus kiekvieno nuolaidos kodo sąlygose.

Ar LUFTHANSA nuolaidų kodus galima naudoti atliekant kelis užsakymus?

Nuolaidų kodų naudojimas keliems užsakymams gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno nuolaidos kodo sąlygų. Kai kurie nuolaidų kodai gali būti naudojami tik vieną kartą, o kiti gali leisti naudoti kelis kartus per tam tikrą laikotarpį.

Ar galiu susigrąžinti pinigus už užsakymą, atliktą naudojant LUFTHANSA nuolaidos kodą?

Pinigų grąžinimo taisyklėms užsakymams, atliekamiems naudojant nuolaidos kodus, taikomos kiekvieno nuolaidos kodo sąlygos. Svarbu peržiūrėti pinigų grąžinimo politiką, susijusią su konkrečiu užsakymui naudotu nuolaidos kodu.

Kaip pridėti „Lufthansa“ reklamos kredito kodą

Jei norite skristi su Vokietijos aviakompanija Lufthansa, prieš užsakydami skrydį nepamirškite pridėti reklamos kredito kodo. „Lufthansa“ kuponą galite pridėti taip:

 • 1
  Pasirinkite išvykimo ir paskirties oro uostus bei kelionės datas.
 • 2
  Spustelėkite tekstą „Ekonomika, 1 keliautojas“.
 • 3
  Atsidariusiame lange galima pasirinkti skrydžio klasę, keleivių skaičių ir dešinėje pusėje matyti langelis su tekstu Prieigos kodas. Akcijos kupono čia nerašykite, spauskite mygtuką Tęsti.
 • 4
  Spustelėkite mygtuką „Ieškoti skrydžių“ ir pasirinkite jums tinkantį skrydžio variantą.
 • 5
  Užpildykite keleivio duomenis ir eikite į mokėjimo būdą.
 • 6
  Užpildykite Lufthansa kuponą pateiktame langelyje, jei įmanoma, ir užbaikite skrydžio užsakymą.

Dabartiniai Lufthansa nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 2
🎇️ Nuolaidų kodai 2
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 75€ nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 15% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 21 gegužės 2024

Geriausi „Lufthansa“ kuponų kodai

Lufthansa KODAS „Lufthansa“ PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
ZEJQPO829SN7 15% Lufthansa reklaminis kodas pasirinktiems skrydžiams Sausis 31, 2025
ZBTBNG4G737U 75 € Lufthansa akcijos kodas tarptautiniams skrydžiams Kovo 30, 2025

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į Lufthansa

 • 1

AIRASIA reklamos kodas: 10% nuolaida tarptautiniams skrydžiams

Vasaris 28, 2025 ŽR. KODĄ ME10
 • 5

Geriausias BOOKING.com reklamos kredito kodas: naudokite jį, kad sutaupytumėte 6%. Tik jei mokate VISA debeto ar kredito kortele

Gruodis 31, 2024 ŽR. KODĄ BKNG
 • 2

Reklamos kodas ETIHAD.com: 25% nuolaida pasirinktoms prekėms

Birželio 14, 2025 ŽR. KODĄ SAVE

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

New Airport Road, Khalifa City A, PO Box: 35566. Khalifa City, Abu Dabis, Jungtiniai Arabų Emyratai
etihadairways
"Etihad"
"Etihad"
www.etihad.com

ETIHAD įvadas

ETIHAD Airways yra aviakompanija, įsikūrusi Jungtiniuose Arabų Emyratuose. ETIHAD savo keleiviams siūlo platų paslaugų ir patogumų spektrą, įskaitant patogias sėdėjimo vietas, pramogas skrydžio metu ir įvairias maitinimosi galimybes. Aviakompanija vykdo skrydžius į daugiau nei 80 krypčių visame pasaulyje, siūlydama patogias kelionių galimybes tiek verslo, tiek laisvalaikio keliautojams. Be to, ETIHAD savo klientams dažnai siūlo nuolaidas ir akcijas, leidžiančias jiems mėgautis ekonomiškai efektyviomis kelionių patirtimi. Šias nuolaidas galite gauti oficialioje oro linijų svetainėje arba susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba. Nesvarbu, ar planuojate verslo kelionę, ar atostogas, ETIHAD Airways siūlo patikimą ir efektyvų kelionių sprendimą su patraukliomis nuolaidomis.

ETIHAD rezervavimo ir atšaukimo politika

Rezervuoti galima per svetainę, mobiliąją programėlę arba susisiekus su klientų aptarnavimo komanda. Atšaukti užsakymą galima likus 24 valandoms iki numatytos atvykimo datos be baudos. Jei atšaukimas atliekamas per 24 valandas nuo numatytos atvykimo datos, bus imamas atšaukimo mokestis, lygus vienos nakties viešnagės kainai. Neatvykus bus nuskaičiuota visa užsakymo suma. Ankstyvo išvykimo atveju, pagal atšaukimo nuostatas bus nuskaityta likusių užsakymo naktų suma. Rezervavimo ir atšaukimo taisyklės gali skirtis dėl specialių akcijų ar nuolaidų. Etihad Airways kuponas
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.