Bendrieji filtrai

AVIS nuolaidų kodas ir kuponai liepa 2024

AVIS galite gauti geriausias turimas akcijas ir kuponus. Būtinai periodiškai patikrinkite jų svetainę, kad gautumėte naujausius automobilių nuomos pasiūlymus. Nesvarbu, ar planuojate savaitgalį... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.9 - 2 balsai
30%
 • 20

AVIS reklamos kodas: 30% nuolaida

Rugpjūtis 31, 2024 ŽR. KODĄ A087

Kur galite rasti AVIS nuolaidų kodus

AVIS nuolaidų kodus galite lengvai rasti apsilankę oficialioje svetainėje ir nuėję į skyrių „Akcijos“ arba „Akcijos“. Arba apsilankę mūsų svetainėje ir užsiprenumeruodami AVIS naujienlaiškį arba stebėdami jų socialinių tinklų paskyras taip pat galite gauti išskirtinius nuolaidų kodus ir akcijas. Nepamirškite patikrinti kiekvieno kodo taisyklių ir sąlygų prieš pritaikydami jį savo užsakymui, kad įsitikintumėte, ar jis tinkamas ir galioja. Laimingo taupymo!

Štai geriausi būdai, kaip rasti AVIS nuolaidų kodus

 • Oficialioje AVIS svetainėje ieškokite bet kokių vykstančių akcijų ar nuolaidų kodų.
 • Prisiregistruokite gauti AVIS naujienlaiškį, kad gautumėte išskirtinius pasiūlymus ir nuolaidas tiesiai į savo pašto dėžutę.
 • Sekite AVIS socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip Facebook, Twitter ir Instagram, kad gautumėte specialių reklamų ir kodų.
 • Norėdami ieškoti AVIS nuolaidų kodų, naudokite internetines kuponų svetaines.
 • Prisijunkite prie lojalumo programų, tokių kaip AVIS Preferred, kad gautumėte išskirtinius tik nariams skirtus pasiūlymus ir nuolaidas.
 • Stebėkite sezoninius išpardavimus ir šventines akcijas AVIS svetainėje.
 • Tiesiogiai susisiekite su AVIS klientų aptarnavimo tarnyba ir pasiteiraukite apie galimus nuolaidų kodus ar akcijas.

AVIS siūlomų reklamos kredito kodų tipai

AVIS siūlomi kelių tipų nuolaidų kodai, skirti pritraukti įvairius klientus. Šie kodai taikomi skirtingiems klientų segmentams, siūlantiems įvairias nuolaidas ir akcijas, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip narystės būsena, užsakymų dažnumas ir sezoninės reklamos. Klientai raginami ištirti įvairias nuolaidų kodų parinktis, esančias svetainėje, kad užsisakydami AVIS maksimaliai sutaupytų.

Čia pateikiamos svarbiausios AVIS nuolaidų rūšys

 • Nuolaidų kodai: pagal šiuos kodus klientams suteikiama procentinė arba fiksuota suma nuo jų nuomos mokesčių.
 • Nemokami atnaujinimo kodai: klientai gali naudoti šiuos kodus norėdami gauti nemokamą atnaujinimą į aukštesnės klasės automobilį.
 • Specialūs savaitgalio kodai: šie kodai siūlo specialias nuolaidas savaitgalio nuomai.
 • Lojalumo programų kodai: išskirtiniai kodai AVIS lojalumo programos nariams, siūlantys papildomas lengvatas ar nuolaidas.
 • El. pašto abonentų kodai: specialūs kodai, siunčiami prenumeratoriams el. paštu dėl unikalių reklamų.
 • Partnerių kodai: kodai, suteikiami bendradarbiaujant su kitomis įmonėmis bendroms reklamoms.
 • Sezoniniai reklamos kredito kodai: kodai, siūlomi tam tikrais sezonais arba švenčių dienomis su nuolaida.
 • Įmonių nuolaidų kodai: specialūs kodai verslo klientams gauti nuolaidas nuomai.

AVIS reklaminio kupono taisyklės

AVIS nuolaidų kuponai ir reklamos kredito kodai turi naudojimo taisykles. Šios taisyklės skirtos užtikrinti teisingą ir tinkamą siūlomų nuolaidų naudojimą. Laikydamiesi šių taisyklių, klientai gali maksimaliai pasinaudoti AVIS siūlomomis nuolaidomis, išsaugodami kuponų sistemos vientisumą. Svarbu, kad klientai atidžiai perskaitytų ir vykdytų instrukcijas, pateiktas kiekvienam nuolaidos kuponui, kad išvengtumėte painiavos ar netinkamo naudojimo.

Visos kupono naudojimo taisyklės AVIS

 • Prieš naudodami visada patikrinkite AVIS kupono galiojimo datą.
 • Įsitikinkite, kad kuponas galioja konkrečiai nuomos vietai ir transporto priemonės tipui.
 • Patikrinkite visus su kuponu susijusius apribojimus, pvz., minimalią nuomos trukmę arba blokavimo datas.
 • Laikykitės visų papildomų sąlygų, nurodytų kupone, kad išvengtumėte problemų nuomos proceso metu.
 • Susisiekite su AVIS klientų aptarnavimo tarnyba dėl paaiškinimų ar pagalbos dėl tinkamo kupono panaudojimo.

AVIS akcijos ir nuolaidų kuponai

Šiuo metu AVIS yra keletas naujausių akcijų. Norėdami peržiūrėti dabartines akcijas, apsilankykite oficialioje svetainėje ir eikite į skyrių „Pasiūlymai“ arba „Nuolaidos“. Šios reklamos gali apimti nuolaidas automobilių nuomai, specialius pasiūlymus lojalumo programos nariams arba riboto laiko pasiūlymus tam tikrose vietose. Prieš rezervuodami būtinai peržiūrėkite kiekvienos akcijos sąlygas.

AVIS Naujausios akcijos ir nuolaidų kodai

 • 10% nuolaida automobilių nuomai naujiems klientams.
 • Nemokamas atnaujinimas į aukštesnę automobilių kategoriją, jei nuomojatės ilgiau nei 7 dienas.
 • Specialūs savaitgalio tarifai nuo 25 USD per dieną.
 • Lojalumo programa, siūlanti nuolaidas ir lengvatas dažnai nuomojantiems.
 • Nemokamas papildomas vairuotojas išsinuomoti tam tikrose vietose.
 • Išskirtiniai internetiniai pasiūlymai ir akcijos naujienlaiškio prenumeratoriams.
 • Nuolaidos GPS nuomai navigacijos pagalbai.
 • Sezoninės akcijos atostogoms ir atostogų nuomai.

AVIS siūlomos kasmetinės reklaminės kampanijos

Kiekvienais metais tam tikrais metų laikais, kai užsisakius AVIS, būsimoms kelionėms bus suteikiama super nuolaida. Šie AVIS reklaminių pasiūlymų laikotarpiai yra Kalėdų, Naujųjų metų, juodojo penktadienio, elektroninio pirmadienio, vasaros ir žiemos akcijos laikotarpiai.

AVIS vasaros akcijos

Šiuo metu AVIS siūlo keletą karščiausių vasaros akcijų. Klientai gali mėgautis didelėmis nuolaidomis automobilių nuomai, todėl tai puikus laikas planuoti kelionę ar pabėgimą. Su tokiais pasiūlymais naujų vietų tyrinėjimas dar niekada nebuvo pigesnis. Nesvarbu, ar ieškote kompaktiško automobilio savaitgalio nuotykiams, ar erdvaus visureigio šeimos atostogoms, AVIS jums padės. Pasinaudokite jų vasaros akcijomis ir sutaupykite pinigų kitai nuomai. Nepraleiskite progos keliauti stilingai neišleisdami per daug. Šios AVIS vasaros akcijos nesitęs amžinai, todėl skubiai užsitikrinkite nuomą su nuolaida. Suplanuokite savo svajonių atostogas ar spontanišką kelionę šiandien ir pasinaudokite šiais nuostabiais pasiūlymais. Neleiskite šiai galimybei sutaupyti kelionėms.

AVIS žiemos pasiūlymai

AVIS šį sezoną siūlo geriausias žiemos nuolaidas. Klientai gali daug sutaupyti išsinuomodami automobilį žiemos atostogoms. Turėdamas platų transporto priemonių pasirinkimą, nuo kompaktinių automobilių iki visureigių, AVIS užtikrina, kad yra galimybė patenkinti kiekvieno keliautojo poreikius. AVIS žiemos akcijose yra specialūs savaitinės nuomos pasiūlymai, leidžiantys klientams dar daugiau sutaupyti transportavimo išlaidoms. Be to, AVIS siūlo nuolaidas populiarioms žiemos vietoms, todėl keliautojai gali lengvai tyrinėti snieguotus kraštovaizdžius arba šaltesniais mėnesiais pabėgti į šiltesnio klimato kraštus. Dėl šių žiemos nuolaidų AVIS šį sezoną yra geriausias pasirinkimas už prieinamą kainą ir patikimą automobilių nuomą. Nesvarbu, ar planuojate slidinėjimo kelionę, ar atostogas paplūdimyje, AVIS siūlo klientams galimybę sutaupyti pinigų kelionėms žiemą. Pasinaudoję AVIS teikiamomis žiemos nuolaidomis keliautojai gali mėgautis nebrangia nuomos patirtimi, nepakenkdami kokybei ar aptarnavimui. Suplanuokite savo žiemos atostogas dabar ir užsisakykite AVIS, kad galėtumėte pasinaudoti šiomis išskirtinėmis sezoninėmis akcijomis.

AVIS juodojo penktadienio akcijos

AVIS šiemet siūlo išskirtines Juodojo penktadienio nuolaidas automobilių nuomai. Klientai gali pasinaudoti didelėmis kainų nuolaidomis įvairioms transporto priemonėms, todėl tai puiki galimybė planuoti atostogų kelionę ar tiesiog mėgautis automobilio nuomos patogumu. Naudodami juodojo penktadienio pasiūlymus iš AVIS keliautojai gali sutaupyti iki 50% mėgaudamiesi aukščiausios klasės aptarnavimu ir kokybiškomis transporto priemonėmis. Nesvarbu, ar jums reikia kompaktiško automobilio tyrinėti miestą, ar erdvaus visureigio šeimos atostogoms, AVIS siūlo platų transporto priemonių pasirinkimą. Dėl nuolaidų automobilio nuoma yra pigesnė nei bet kada anksčiau, todėl klientai gali mėgautis nuomos lankstumu ir patogumu nepažeidžiant pinigų. Pasinaudokite šiuo riboto laiko pasiūlymu ir užsisakykite kitą automobilio nuomą per AVIS ir išnaudokite visas kelionės planų galimybes. Juodasis penktadienis AVIS yra puiki galimybė sutaupyti kitai automobilio nuomai. Planuokite iš anksto ir užsisakykite rezervaciją, kad galėtumėte mėgautis patikimos transporto priemonės patogumu ir laisve. Apsilankykite AVIS šiandien, kad sužinotumėte nuolaidas ir rastumėte tobulą automobilį kitai kelionei.

AVIS kibernetinio pirmadienio akcijos

Kibernetinis pirmadienis yra dar vienas labai laukiamas apsipirkimo renginys, o AVIS prisijungia prie įdomių akcijų ir kuponų. Klientai gali tikėtis išskirtinių automobilių nuomos pasiūlymų, kad sutaupytų transportavimo išlaidas. Nesvarbu, ar planuojate savaitgalio išvyką, ar verslo kelionę, AVIS kibernetinio pirmadienio pasiūlymai tikrai patiks biudžetą turintiems keliautojams. Vis labiau populiarėjant kibernetiniam pirmadieniui, AVIS išlieka pirmaujanti, siūlydama nuolaidas ir specialias akcijas, kad pritrauktų klientus. Pasinaudoję šiais pasiūlymais keliautojai gali žymiai sutaupyti užsakydami automobilių nuomą. Šis riboto laiko pasiūlymas yra puiki paskata žmonėms, norintiems užsitikrinti nebrangų ir patikimą transportą savo būsimiems kelionių planams. Nepraleiskite progos sutaupyti daug šį kibernetinį pirmadienį su AVIS akcijomis ir kuponais. Turėdami platų transporto priemonių pasirinkimą ir nuolaidas, klientai gali mėgautis patogia ir ekonomiška nuomos patirtimi. Pasinaudokite šiais išskirtiniais pasiūlymais, kad kita kelionė būtų maloni ir ekonomiška.

AVIS Kalėdų ir Naujųjų metų akcijos

AVIS kiekvienais metais siūlo specialias Kalėdų ir Naujųjų metų išvakarių akcijas. Klientai gali pasinaudoti nuolaidomis automobilių nuomai šį šventinį sezoną. Nesvarbu, ar jums reikia transporto priemonės atostogų kelionėms, ar aplankyti artimųjų, AVIS siūlo sezoninius pasiūlymus. Su AVIS Kalėdų ir Naujųjų metų akcijomis klientai gali sutaupyti įvairių transporto priemonių – nuo ​​kompaktinių automobilių iki visureigių. Planuojate žiemos atostogas ar keliones švęsti šventes? AVIS siūlo konkurencingas kainas ir patikimas paslaugas, kad jūsų kelionės patirtis būtų lengva ir be rūpesčių. Nepraleiskite šių išskirtinių pasiūlymų, kad atostogų sezonas būtų dar įsimintinesnis. Išnaudokite visas atostogų sezono galimybes su specialiomis AVIS akcijomis Kalėdoms ir Naujųjų metų išvakarėms. Užsisakykite išsinuomotą automobilį dabar, kad užtikrintumėte geriausias kainas ir kelionės patirtį be streso. Nesvarbu, ar vykstate namo atostogų, ar leidžiatės į žiemos nuotykius, AVIS turi geriausią jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę su nuolaida.

Dažnai užduodami klausimai apie AVIS

Ar AVIS siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 1 nuolaidų kodas ir akcijos, kurios veiks AVIS 2024 m. liepos mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 30% Nuolaida.

Kokie yra naujausi AVIS kuponai ir nuolaidų kodai?

Šiuo metu yra šie AVIS nuolaidų kodai ir reklaminiai pasiūlymai

Ar yra alternatyvių būdų sutaupyti AVIS, jei nuolaidos kodo nėra?

Klientai, neturintys nuolaidos kodo, vis dar gali sutaupyti AVIS, pasinaudoję specialiomis akcijomis, užsisakę iš anksto arba naudodamiesi AVIS Preferred lojalumo programa dėl papildomų privalumų.

Ką turėtų daryti klientai, jei nuolaidos kodas neveikia AVIS?

Klientai, kuriems kyla problemų dėl nuolaidos kodo AVIS, turėtų kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą dėl pagalbos ir paaiškinimo dėl kodo galiojimo ir sąlygų.

Ar AVIS nuolaidų kodus galima perleisti kitiems?

AVIS nuolaidų kodai dažniausiai neperleidžiami ir yra skirti naudoti tik gavėjui.

Ar klientai gali išpirkti kelis AVIS nuolaidų kodus?

Ne, klientams paprastai neleidžiama derinti kelių AVIS nuolaidų kodų vienam užsakymui.

Ar yra kokių nors apribojimų ar apribojimų naudojant nuolaidų kodus AVIS?

Taip, apribojimai gali būti taikomi atsižvelgiant į konkrečias kiekvieno nuolaidos kodo sąlygas, pvz., užtemimo datas, minimalius nuomos reikalavimus arba tam tikrus transporto priemonių tipus.

Kokia AVIS nuolaidų kodų paskirtis?

AVIS nuolaidų kodai yra skirti pasiūlyti klientams su nuolaidomis automobilių nuomos tarifus, todėl paslauga tampa prieinamesnė ir konkurencingesnė.

Dabartiniai AVIS nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 1
🎇️ Nuolaidų kodai 1
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 30% Nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 30% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 22 liepa 2024

Geriausi AVIS kuponų kodai

AVIS KODAS AVIS PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
AWD A433300 and MUGA087 AVIS reklamos kodas: 30% nuolaida Rugpjūtis 31, 2024

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į AVIS

 • 33

Booking.com reklamos kredito kodas: iki 15% nuolaida

Rugpjūtis 14, 2025 ŽR. KODĄ 2024
 • 8

KIWI.com reklamos kodas: 15 USD užsakymas su nuolaida virš 215 USD

Rugpjūtis 21, 2025 ŽR. KODĄ MMER
 • 10

Trip.com iki 8% reklamos kredito kodo pirmas užsakymas

Rugpjūtis 15, 2025 ŽR. KODĄ THB8
 • 78

EMIRATES.com 15% reklaminis kodas pasirinkti skrydžius

Rugpjūtis 16, 2025 ŽR. KODĄ CC17

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

Kreditinė kortelė

AVIS Įvadas

AVIS yra populiari automobilių nuomos įmonė, siūlanti platų transporto priemonių asortimentą, atitinkantį įvairius poreikius. Klientai gali lengvai užsisakyti automobilius internetu per savo lengvai naudojamą svetainę. AVIS siūlo nuomos paslaugas daugelyje pasaulio vietų, todėl keliautojams patogu pasiekti patikimą transportą, kad ir kur jie vyktų. Viena geriausių AVIS pramogų yra dažnos nuolaidos ir akcijos. Klientai dažnai gali rasti specialių nuomos pasiūlymų, įskaitant nuolaidas tam tikriems automobilių modeliams arba santaupas ilgesniam nuomos laikotarpiui. Pasinaudoję šiais pasiūlymais klientai gali mėgautis kokybiška automobilių nuoma konkurencingomis kainomis, todėl jų kelionės tampa prieinamesnės ir malonesnės. Be nuolaidų AVIS taip pat vykdo reklamines kampanijas, kurios klientams siūlo pridėtinę vertę. Šios akcijos gali apimti nemokamus atnaujinimus, papildomas nuomos dienas be papildomų mokesčių arba lojaliems klientams skirtų papildomų taškų. Būdami informuoti apie naujausias AVIS reklamas, klientai gali maksimaliai sutaupyti ir pagerinti bendrą nuomos patirtį.

AVIS atšaukimo ir pinigų grąžinimo politika

 • Atšaukus užsakymą per 24 valandas nuo užsakymo, gali būti grąžinta visa suma.
 • Atšaukus užsakymą praėjus daugiau nei 24 valandoms po užsakymo, pinigai negrąžinami.
 • Pinigai bus grąžinti per 5-7 darbo dienų.
 • Norėdami atšaukti ir prašyti grąžinti pinigus, susisiekite su AVIS klientų aptarnavimo komanda.
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.