Bendrieji filtrai

LOT nuolaidos kodas ir kuponai birželis 2024

LOT.com džiaugiasi galėdamas pranešti apie kuponus ir akcijas savo brangiems klientams. Šie kuponai ir akcijos yra skirti sutaupyti ir papildomai... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 1 balsuoti
 • 10

10% reklamos kodas LOT.com

Birželio 11, 2025 ŽR. KODĄ EK24
 • 32

Kupono kodas LOT.com: iki 15% nuolaida

Gali 14, 2025 ŽR. KODĄ ot15
15%
 • 22

LOT Polish Airlines nuolaidos kodas: sutaupykite 15%

Spalis 31, 2024 ŽR. KODĄ EK15
10%
 • 29

LOT.com Nuolaidos kodas: išsaugokite 10%

Rugsėjis 29, 2024 ŽR. KODĄ 2018
20%
 • 35

Iki 20% nuolaida su šiuo LOT.com reklamos kredito kodu

Sausis 31, 2025 ŽR. KODĄ MO20

Kur galite rasti LOT.com nuolaidų kodus

LOT.com Polish Airline reklamos kredito kodai pasiekiami keliais ryšio kanalais. Šie komunikacijos kanalai yra: naujienlaiškio prenumerata, LOT.com pagrindinis puslapis, reklaminių kodų svetainės, LOT.com socialinės žiniasklaidos puslapiai ir kt. Žemiau parengėme metodų, kuriais galite gauti LOT.com reklaminius kodus ir nuolaidų pasiūlymus, sąrašą.

Sužinokite čia, kur galite gauti LOT.com nuolaidų kodus

 • Apsilankykite oficialioje LOT.com svetainėje.
 • Ieškokite svetainės skilties „Pasiūlymai“ arba „Akcijos“.
 • Patikrinkite, ar nėra paminėtų vykdomų nuolaidų kodų kampanijų.
 • Prenumeruokite LOT.com naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas apie galimus nuolaidų kodus.
 • Stebėkite LOT.com socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip Facebook, Twitter ir Instagram.
 • Saugokitės reklaminių el. laiškų ar skelbimų iš LOT.com.
 • Susisiekite su LOT.com klientų aptarnavimo tarnyba, kad gautumėte informacijos apie visus dabartinius nuolaidų kodų pasiūlymus.
 • Apsvarstykite galimybę užsiregistruoti LOT.com lojalumo programoje, kad gautumėte išskirtinę prieigą prie specialių pasiūlymų ir nuolaidų kodų.
LOT Lenkijos oro linijų reklamos kodas

Kokius reklamos kredito kodus ir nuolaidų pasiūlymus siūlo LOT.com

Be klasikinių nuolaidų, kurias siūlo LOT.com reklaminis kodas arba LOT.com reklaminis pasiūlymas, ši oro linijų bendrovė siūlo kelių tipų nuolaidas. Kad būtų lengviau sužinoti, kas tai yra, žemiau paruošėme jums visų tipų LOT.com reklaminių pasiūlymų ir nuolaidų kodų sąrašą.

Čia rasite visų tipų LOT.com nuolaidų kodus ir reklaminius pasiūlymus

 • Nuolaidų kodai: LOT.com Airlines siūlo įvairius nuolaidų kodus, kuriuos galima pritaikyti užsakymo metu, kad gautumėte procentą arba fiksuotą sumą nuo visos bilieto kainos. Šie kodai dažniausiai platinami reklaminiais el. laiškais arba oficialioje oro linijų svetainėje.
 • Kompanionų kodai: LOT.com Airlines retkarčiais siūlo kompanioninius kodus, kurie leidžia klientams atsivežti kelionės palydovą su nuolaida. Šie kodai paprastai galioja tam tikriems maršrutams ir kelionių laikotarpiams ir gali būti išpirkti užsakymo metu.
 • Atnaujinimo kodai: LOT.com Airlines siūlo atnaujinimo kodus, kuriuos galima naudoti norint pereiti prie aukštesnės klasės paslaugų, pavyzdžiui, iš ekonominės į verslo klasę. Šie kodai dažnai siūlomi kaip specialių akcijų arba lojalumo programų dalis.
 • Paketo kodai: LOT.com Airlines siūlo paketų kodus, kurie suteikia nuolaidų arba papildomų privilegijų, kai kartu užsisakote skrydį ir viešbutį arba skrydį ir automobilio nuomą. Šiuos kodus galima įvesti užsakymo metu, norint gauti nurodytą paketo pasiūlymą.
 • Dažnai skraidančių keleivių kodai: LOT.com Airlines apdovanoja savo nuolatinius keleivius specialiais kodais, kuriuos galima panaudoti norint išpirkti nemokamus skrydžius ar atnaujinimus. Šie kodai dažniausiai uždirbami uždirbus tam tikrą skaičių mylių arba nuskridus tam tikrą skaičių atkarpų su aviakompanija.
 • Grupių kodai: LOT.com Airlines siūlo grupinius kodus klientams, keliaujantiems tam tikro dydžio grupėmis. Šie kodai siūlo nuolaidas bilietams arba papildomas privilegijas grupiniams užsakymams, pvz., lanksčias mokėjimo parinktis arba specialų klientų aptarnavimo palaikymą.
 • Reklamos kredito kodai: LOT.com Airlines retkarčiais išleidžia reklamos kredito kodus, kurie gali būti naudojami norint gauti nuolaidų ar išskirtinių privilegijų. Šie kodai dažnai yra susieti su tam tikromis rinkodaros kampanijomis ar partnerystėmis ir dažniausiai platinami įvairiais kanalais, tokiais kaip socialinė žiniasklaida ar reklamos kampanijos.
LOT Lenkijos oro linijų kupono kodas

LOT.com reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

LOT.com reklamos kredito kodas veikia tinkamai, tik jei laikotės tam tikrų naudojimo taisyklių. Žemiau parengėme 8 LOT.com kupono naudojimo taisyklių sąrašą. Reikia paminėti, kad LOT.com nuolaidos kodu rekomenduojame pasinaudoti tik perskaičius šias 8 taisykles.

8 LOT.com nuolaidos kodo naudojimo taisyklės

 • Nuolaidos kuponas gali būti naudojamas tik LOT.com Airlines vykdomiems skrydžiams.
 • Kuponas galioja tik vieną kartą ir negali būti derinamas su kitomis nuolaidomis ar akcijomis.
 • Norėdami panaudoti kuponą, įveskite unikalų kodą, pateiktą užsakymo metu LOT.com oro linijų svetainėje.
 • Kuponas taikomas visoms bilietų klasėms, įskaitant ekonominę, aukščiausios kokybės ekonominę, verslo ir pirmą klasę.
 • Nuolaidos suma bus taikoma visai bilieto kainai, įskaitant mokesčius ir rinkliavas.
 • Kuponas galioja ribotą laiką, kaip nurodyta sąlygose.
 • Jei kyla problemų ar klausimų dėl kupono, kreipkitės pagalbos į LOT.com Airlines klientų aptarnavimo tarnybą.
 • LOT.com Airlines pasilieka teisę pakeisti arba atšaukti kupono pasiūlymą bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo.
LOT Lenkijos oro linijų nuolaidos kodas

Dabartinės LOT.com akcijos ir nuolaidų kodai

Prieš užsisakant skrydžio bilietą LOT.com Airlines, rekomenduojame peržiūrėti 10 naujausių LOT.com reklaminių pasiūlymų ir nuolaidų kodų, kad žinotumėte, kurią akciją pasirinkti ir taip gautumėte geriausią skrydžio bilieto, kurį norite užsisakyti, kainą. dabar.

10 naujausių LOT.com reklaminių kodų ir nuolaidų pasiūlymų

 • 50% nuolaida visiems tarptautiniams skrydžiams, užsakytiems iš anksto.
 • Nemokamas papildomas bagažas studentams, keliaujantiems į Europą su galiojančiu studento pažymėjimu.
 • 20% nuolaida verslo klasės bilietams skrydžiams tarp Niujorko ir Varšuvos.
 • Pirkite vieną ir gaukite nemokamą pasiūlymą vidaus skrydžiams Lenkijoje.
 • 10% nuolaida visiems skrydžiams į Aziją užsisakant per LOT.com Airlines mobiliąją programėlę.
 • Nemokamas įėjimas į LOT.com Business Lounge verslo klasės keleiviams. 15% nuolaida skrydžiams į pasirinktas Europos kryptis kelionių ne piko metu.
 • Nemokamas belaidis internetas skrydžio metu visiems aukščiausios klasės ekonomine klase keliaujantiems keleiviams.
 • 25% nuolaida skrydžiams į Varšuvą LOT.com Airlines lojalumo programos nariams.
 • Specialūs grupiniai bilietai galimi užsakant 10 ar daugiau keleivių.
LOT Polish Airlines kupono kodas

LOT.com kasmetinės reklaminės kampanijos

LOT.com „Early Bird“ akcijos

LOT.com Airlines džiaugiasi galėdama pranešti apie „Early Bird Promotions“ kampanijos pradžią. Ši išskirtinė akcija suteikia klientams galimybę iš anksto užsisakyti skrydžius ir sutaupyti nemažai. Pasinaudoję šiuo riboto laiko pasiūlymu, keliautojai gali užsitikrinti savo vietas su nuolaida, taip užtikrindami be streso ir ekonomišką kelionės patirtį. Turėdami platų kelionių vietų pasirinkimą, klientai gali tyrinėti populiarius miestus, atsipalaiduoti kvapą gniaužiančiuose paplūdimiuose ar leistis į įdomius nuotykius. Modernūs LOT.com lėktuvai, garsėjantys savo saugumu ir komfortu, nuskraidins keleivius į norimas vietas su didžiausiu patogumu. Be to, atsidavę ir profesionalūs darbuotojai yra įsipareigoję teikti išskirtines paslaugas, užtikrinančias sklandžią kelionę nuo pradžios iki pabaigos. Nepraleiskite šios neįtikėtinos galimybės sutaupyti kitos kelionės su LOT.com oro linijomis metu. Užsisakykite skrydžius iš anksto ir patirkite pasaulį su LOT.com.

LOT.com šeimos kainų akcijos

LOT.com Airlines šiuo metu siūlo šeimos bilietų akcijas, kurios yra skirtos šeimoms teikti ekonomiškas kelionių galimybes. Šios bilietų kainos galimos tiek vidaus, tiek tarptautiniams skrydžiams, todėl šeimos gali tyrinėti įvairias vietas. Naudodamos šeimos bilietų akcijas šeimos gali mėgautis lėktuvų bilietų nuolaida, todėl kelionės kartu yra pigesnės. Šis pasiūlymas yra dalis LOT.com Airlines įsipareigojimo padaryti keliones prieinamas šeimoms ir užtikrinti, kad jos galėtų sukurti ilgalaikius prisiminimus tyrinėdamos pasaulį.

LOT.com Kalėdinės akcijos

LOT.com Airlines su malonumu praneša apie mūsų kalėdines akcijas. Siūlome išskirtinius pasiūlymus skrydžiams į įvairias kryptis atostogų sezono metu. Pasinaudokite nuolaidomis ir mėgaukitės įsimintina Kalėdų švente. Užsisakykite bilietus dabar ir patirkite išskirtinį aptarnavimą bei komfortą, kuriuo garsėja LOT.com Airlines. Nepraleiskite šio riboto laiko pasiūlymo. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

LOT.com žiemos akcijos

LOT.com oro linijos su malonumu praneša apie savo žiemos akcijas. Pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir mėgaukitės nepamirštama kelionių patirtimi. Užsisakykite skrydžius dabar ir gaukite nuolaidas į įvairias vietas. Nesvarbu, ar planuojate slidinėjimo kelionę, ar ieškote šilto pabėgimo, LOT.com Airlines jums padės. Platus maršrutų tinklas užtikrina patogų susisiekimą ir lanksčias kelionių galimybes. Be to, pasaulinio lygio aptarnavimas ir patogus lėktuvas pavers jūsų kelionę malonia. Nepraleiskite progos tyrinėti naujas vietas ar aplankyti artimuosius žiemos sezono metu. Užsisakykite bilietus šiandien ir mėgaukitės išskirtinėmis LOT.com Airlines paslaugomis.

LOT.com vasaros akcijos

LOT.com Airlines su malonumu praneša apie mūsų vasaros akcijas. Kaip pirmaujanti regiono oro linijų bendrovė, jie yra įsipareigoję teikti klientams išskirtines paslaugas ir vertę. Ribotą laiką jie siūlo nuolaidas tam tikrais maršrutais, leidžiančius tyrinėti naujas vietas arba aplankyti artimuosius už nedidelę kainą. Be to, į vasaros paketų pasiūlymus įeina apgyvendinimas viešbutyje ir automobilių nuoma su nuolaida, užtikrinanti be rūpesčių ir malonią kelionės patirtį. Nepraleiskite šių neįtikėtinų pasiūlymų, užsisakykite vasaros atostogas su LOT.com Airlines šiandien ir patirkite skrydžio skirtumus su geriausiais.

LOT.com juodojo penktadienio ir kibernetinio pirmadienio akcijos

LOT.com oro linijos džiaugiasi galėdamos paskelbti neįtikėtinas juodojo penktadienio ir kibernetinio pirmadienio akcijas. Šių riboto laiko renginių metu klientai gali mėgautis išskirtinėmis nuolaidomis skrydžiams į įvairias kryptis. Nesvarbu, ar planuojate verslo kelionę, ar užtarnautas atostogas, dabar pats tinkamiausias laikas užsisakyti skrydį iš LOT.com oro linijų. Pasinaudokite neprilygstamais pasiūlymais ir sutaupykite daug kitam kelionės nuotykiui. Nepraleiskite progos mėgautis pasaulinio lygio paslaugomis už nedidelę kainą. Apsilankykite svetainėje ir sužinokite daugiau apie juodojo penktadienio ir kibernetinio pirmadienio pasiūlymus. Užsisakykite dabar ir pradėkite skaičiuoti dienas iki kitos nepamirštamos kelionės su LOT.com Airlines.

LOT.com Naujųjų metų akcijos

LOT.com oro linijos su malonumu praneša apie mūsų Naujųjų metų akcijas. Švęsdami Naujuosius metus jie siūlo išskirtines nuolaidas tam tikriems skrydžiams į įvairias kryptis. Nesvarbu, ar planuojate romantišką pabėgimą, šeimos atostogas ar verslo kelionę, LOT.com Airlines turi jums puikų pasiūlymą. Pasinaudokite riboto laiko akcijomis ir užsisakykite kitą skrydį pas mus. Nepraleiskite progos sutaupyti kelionės išlaidų. Apsilankykite mūsų svetainėje arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų Naujųjų metų akcijas ir užsisakykite bilietus šiandien. Keliaukite užtikrintai ir patogiai su LOT.com Airlines. LOT Lenkijos oro linijų reklamos kodas

Dažniausiai užduodami klausimai apie LOT

Ar LOT siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 7 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks LOT 2024 m. birželio mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 20% Nuolaida.

Ką daryti, jei mano LOT.com nuolaidos kodas neveikia?

Jei jūsų nuolaidos kodas neveikia, įsitikinkite, kad jį įvedėte teisingai ir ar jis vis dar galioja. Jei problema išlieka, kreipkitės pagalbos į LOT.com Airlines klientų aptarnavimo tarnybą. Pateikite jiems išsamią informaciją apie nuolaidos kodą ir visus gautus klaidų pranešimus, kad galėtumėte greitai išspręsti problemą.

Ar LOT.com nuolaidų kodus galima naudoti grupiniams užsakymams?

Nuolaidų kodai gali riboti jų taikymą grupiniams užsakymams. Rekomenduojama peržiūrėti kiekvieno nuolaidos kodo sąlygas ir nustatyti, ar jis gali būti naudojamas grupiniams užsakymams.

Ar LOT.com nuolaidų kodus galima derinti su kitomis akcijomis?

Kai kuriais atvejais nuolaidų kodai gali būti derinami su kitomis akcijomis ar pasiūlymais. Tačiau tam taikomos kiekvieno nuolaidos kodo sąlygos. Patartina peržiūrėti konkrečią nuolaidos kodo informaciją, kad išsiaiškintumėte, ar jį galima naudoti kartu su kitomis akcijomis.

Ar LOT.com nuolaidų kodus galima naudoti bet kokiam skrydžiui?

Nuolaidų kodams gali būti taikomi tam tikri apribojimai, pavyzdžiui, jie taikomi tik tam tikriems skrydžiams, tikslams ar kelionės laikotarpiams. Svarbu atidžiai perskaityti su kiekvienu nuolaidos kodu susijusias taisykles ir sąlygas, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamas.

Kas yra LOT.com nuolaidų kodai?

Nuolaidų kodai yra raidiniai ir skaitmeniniai kodai, kuriuos naudojant galima gauti nuolaidą pirkiniams LOT.com Airlines svetainėje.

Ar LOT.com nuolaidų kodai perkeliami?

Nuolaidų kodai paprastai neperleidžiami ir jais gali naudotis tik asmuo, kuriam jie išduoti. Bandymas perleisti ar parduoti nuolaidų kodus prieštarauja LOT.com Airlines nustatytoms sąlygoms ir sąlygoms.

Kaip pridėti DAUG nuolaidos kodą

Jei norite užsisakyti skrydį iš Lenkijos aviakompanijos LOT, naudokite nuolaidos kodą, kad gautumėte geriausią kainą. LOT kuponas gali būti naudojamas tik oficialioje LOT.com svetainėje taip:

 • 1
  Pasirinkite išvykimo ir paskirties oro uostą, kelionės datas ir keleivių skaičių. Nespauskite paieškos mygtuko!
 • 2
  Spustelėkite tekstą „+ Turiu nuolaidos kodą“.
 • 3
  Atsidariusiame lange įrašykite reklamos kredito kodą LOT.
 • 4
  Spustelėkite mygtuką Ieškoti, kad pamatytumėte galimas skrydžių parinktis, kuriose jau yra LOT.com reklaminio kodo siūloma nuolaida.
 • 5
  Pasirinkite, kuris skrydis jums tinka, ir užpildykite rezervaciją šiandien svetainėje LOT.com.

Dabartiniai LOT nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 7
🎇️ Nuolaidų kodai 7
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 20% Nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas Birželis 12 2024

Geriausi LOT kuponų kodai

LOTO KODAS LOTO PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
LOTEK24 10% reklamos kodas LOT.com Birželio 11, 2025
lot15 Kupono kodas LOT.com: iki 15% nuolaida Gali 14, 2025
ly2018 LOT Polish Airlines geriausias reklamos kodas: papildomas 10% nuolaida tarptautiniams skrydžiams Liepa 31, 2024
BLACKWEEK15 LOT Polish Airlines nuolaidos kodas: sutaupykite 15% Spalis 31, 2024

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į LOT

 • 1

Hotels.com iki 10% reklamos kodas

Liepa 25, 2025 ŽR. KODĄ TELS
 • 2

Kupono kodas VRBO.com: 50 USD nuolaida mažiausiai 3 naktims

Liepa 23, 2025 ŽR. KODĄ WEEK
 • 2

20 EUR reklamos kredito kodas adresu LastMinute.com kitos kelionės užsakymas programoje

Liepa 25, 2025 ŽR. KODĄ 20UK
 • 1

KKDAY.com kupono kodas: iki 50% nuolaida pasirinktoms prekėms

Birželio 5, 2025 ŽR. KODĄ 0SHD
 • 39

VUELING.com 20% reklamos kodas

Liepa 5, 2025 ŽR. KODĄ VE20

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.