Bendrieji filtrai

KIWI reklamos kredito kodas skrydžiams 2022 m. gruodžio mėn

Su Kiwi kelionės tampa daug pigesnės, o naudodami Kiwi reklamos kredito kodą perkate pigiausią skrydį ir sutaupote daugiau pinigų. Palyginkite skrydžių variantus iš 480 tiekėjų, užsisakykite... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 4 balsai
Aplankykite parduotuvė
 • 4

20 EUR nuolaida su KIWI kupono kodu

Gruodis 28, 2022 GAUTI KODĄ YDAY
 • išskirtinis
 • 3

Pasinaudokite Kiwi.com garantija ir mėgaukitės visais jos privalumais

Sausis 31, 2024 GAUTI SĄLYGĄ

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

 • 6

Kiwi.com. Black Flyday reklaminiai kodai iki 50 USD/EUR

Lapkritis 28, 2022 GAUTI KODĄ page
 • 6

15 EUR NUOLAIDA perkant daugiau nei 199 EUR svetainėje kiwi.com

Lapkritis 21, 2022 GAUTI KODĄ SE15

Dabartiniai KIWI nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 20
🎇️ Nuolaidų kodai 17
📌 Pasiūlymai 3
➡️ Geriausias kuponas 5% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 06 gruodis 2022

Dažniausiai užduodami klausimai apie KIWI

Ar KIWI siūlo reklamos kredito kodus?

Šiuo metu yra 20 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios veiks KIWI 2022 m. gruodžio mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 5% Nuolaida

Kokie yra naujausi KIWI kuponai ir nuolaidų kodai?

Kaip gauti „Kiwi“ reklamos kredito kodą?

Kuponų kodus galite rasti kiwi.com. Taip pat galite juos rasti „Facebook“, „Twitter“ ar „Instagram“. Mūsų svetainė yra pagrindinis kuponų šaltinis. Kiwi.com nuolaidos yra ypatingas mūsų dėmesys.

Kur įvedate „Kiwi“ reklamos kredito kodą?

Atsiskaitymo žingsnyje kiwi.com puslapyje spustelėkite „Ar norėtumėte panaudoti kupono kodą?“ Po nei lauke „Išpirkti reklamos kredito kodą“ įklijuokite kodą, kad galėtumėte sutaupyti.

Kodėl mano „Kiwi“ reklamos kredito kodas neveikia?

„Kiwi“ reklamos kredito kodas paprastai negalioja, jei jo galiojimo laikas pasibaigęs arba buvo panaudotas. Atminkite, kad jei jau panaudojote „Kiwi“ kuponą, nebegalėsite išpirkti to paties „Kiwi“ reklamos kredito kodo.

Ar Kiwi.com grąžinama?

Taip, galite atšaukti kelionę ir paprašyti grąžinti pinigus naudodami Kiwi.com paskyrą. Pinigų grąžinimo parinktys priklausys nuo to, ar vežėjas atšaukė kelionę, ar atšaukėte jūs.

Kaip sėkmingai pridėti reklamos kredito kodą Kiwi.com

Išpirkti kupono kodus, kad sutaupytumėte Kiwi.com skrydžių, labai paprasta. Tiesiog atlikite 5 toliau nurodytus veiksmus.

 • 1
  Skrydžio atveju pasirinkite išvykimo oro uostą, oro uostą, į kurį norite atvykti, ir išvykimo bei grįžimo datas.
 • 2
  Pasirinkite jums tinkamiausią skrydį.
 • 3
  Prisijunkite, kad galėtumėte lengviau užsisakyti. Užpildykite kiekvieno keleivio kontaktinius duomenis. Pasirinkite vieną variantą: orlaivio arba rankinio bagažo
 • 4
  Pasirinkite bilieto kainą, pasirinkite, ar norite apsaugos nuo sutrikimų, pasirinkite vietą, tada pereikite prie mokėjimo.
 • 5
  Po atsiskaitymo informacijos rasite tekstą „Išpirkti reklamos kredito kodą“. Spustelėkite jį. Specialiame laukelyje įveskite savo KIWI.com kodą ir spustelėsite mygtuką Taikyti, kad gautumėte nuolaidą.

Sutaupykite daugiau naudodami „Kiwi“ reklamos kredito kodą

Kiviai siūlo naujienlaiškio prenumeratoriams reklaminių kodų. Kaip naujienlaiškio prenumeratorius, būsite pirmasis, kuris sužinos apie visus naujus pasiūlymus ir gausite visų esamų reklamos kredito kodų peržiūrą anksčiau nei bet kas kitas. Norėdami užsiprenumeruoti jų naujienlaiškį, slinkite į Kiwi svetainės apačią. Užsiprenumeravę pamatysite jų naujausių pasiūlymų peržiūrą, kurią galėsite nukopijuoti ir panaudoti nuolaidoms ar nemokamoms dovanoms gauti. Kiwi taip pat siūlo studentų nuolaidas. Studentų nuolaida yra a Kiwi kupono kodas. Nuolaida galioja iki šešių mėnesių. Kai naudojate kupono kodą, jis nebegalioja. Norėdami gauti kitą, turėsite palaukti kito karto.

Kodėl verta užsisakyti skrydžius iš Kiwi.com

Flight Kiwi.com leidžia ieškoti pigių skrydžių į kelias paskirties vietas. Pasirinkę miestą ir išvykimo datą, svetainė ras geriausius pasiūlymus. Ji ieško pigiausių maršrutų keliose oro linijose, įskaitant bendrus kodus ir mažesnes oro linijas. Taip pat prie to paties maršruto galite pridėti kelionės tikslą arba kelias paskirties vietas, o svetainė ieškos pigiausio galimo skrydžio kiekvienam maršrutui. Pavyzdžiui, galite skristi iš San Francisko į Paryžių per Madridą, tada grįžti į San Franciską per Londoną. Taip pat galite naudoti „Kiwi“ norėdami ieškoti geriausių skrydžių pagal savo maršrutą, jei praleidote ryšį.

Kiwi.com yra paprasta ir paprasta naudoti. Galima derinti skrydžius su kitomis transporto rūšimis, pavyzdžiui, traukinių ir autobusų bilietais. Taip pat svetainėje galite užsisakyti jungiamuosius skrydžius. Dėl to Kiwi yra geras pasirinkimas paskutinės minutės ar sudėtingiems maršrutams. Tačiau prieš užsakydami turėtumėte patikrinti tam tikrų skrydžių prieinamumą šioje svetainėje.

Kiwi.com svetainė siūlo dinamišką dizainą, todėl lengva palyginti skrydžius. „Kiwi“ paieškos įrankis automatiškai suras geriausias jūsų kelionės kainas ir netgi leis pritaikyti rezultatus pagal konkrečius poreikius. Jame taip pat yra kainų įspėjimo funkcija, kad galėtumėte gauti iššokančiuosius pranešimus į savo telefoną, kai yra geriausi pasiūlymai.

 

Kiwi Mobile App privalumai

„Kiwi“ leidžia kurti įspėjimus apie kainas, o programa jums praneš, kai kainos bus tinkamos. Taip pat galite nustatyti laiko tarpą ir gauti iššokančiuosius pranešimus išmaniuoju telefonu. Taip pat galite nustatyti kelionės tikslą ir pradžios tašką. Programa jus sujungs su savo paskirties vieta. Pavyzdžiui, jei keliaujate iš Toronto į Milaną, galite sukurti įspėjimą apie skrydžius, kurių kaina mažesnė nei pusė jūsų pradinės paskirties vietos.

Kiwi garantija – kaip tai veikia?

Kiwi.com garantija padės pasiekti kelionės tikslą, jei skrydžio metu kas nors nutiks. Tačiau pirmiausia turite susisiekti su oro linijų bendrove. Kai kurie klientai praleido savo skrydžius, nes nesusisiekė su „Kiwi“ arba bandė patys išspręsti problemą. Prieš užsisakydami naują skrydį, turite susisiekti su oro linijų bendrove. Priešingu atveju jūs negalėsite gauti garantijos.

Kiwi garantija leis nemokamai įsėsti į kitą skrydį, jei skrydis atidėtas. Jei jūsų skrydis atidėtas daugiau nei keturioms valandoms, aviakompanija jums kompensuos nakvynės išlaidas. Jei pasiilgsite ryšio, jums taip pat bus suteiktas 10 USD vertės maistas.

Geriausi KIWI kuponų kodai

TIPAS APRAŠYMAS BAIGIASI
kodas Kiwi.com Akcijos kodas 20 EUR NUOLAIDA Gruodis 31, 2022
kodas Kupono kodas Kiwi.com 10 EUR nuolaida Gruodis 31, 2022
kodas 20 EUR nuolaida su KIWI kupono kodu Gruodis 28, 2022
kodas 10 EUR nuolaida perkant virš 150 EUR. Nuolaidos detalė: 10 EUR. Gruodis 31, 2022

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Standartinis siuntimas

Kontaktų parinktys

Kiwi.com sro, Čekija
+ 44 20 3769 1878
kiwi.com
/kiwicom247
© „oxiDeals“, 2022 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.