Bendrieji filtrai

KIWI reklamos kredito kodas skrydžiams 2024 m. birželio mėn

Su Kiwi kelionės tampa daug pigesnės, o naudodami Kiwi reklamos kredito kodą perkate pigiausią skrydį ir sutaupote daugiau pinigų. Palyginkite skrydžių variantus iš 480 tiekėjų, užsisakykite... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 4 balsai
 • 41

Kupono kodas KIWI.com: 3% nuolaida

Birželio 4, 2025 ŽR. KODĄ IVOL
 • 26

KIWI.com 30% akcija 1 mėnesio abonementas

 • 56

Mėgautis 15% reklama KIWI.com el. pašto registracija

£20
 • 43

KIWI.com reklamos kredito kodas skrydžiams, kurių vertė viršija 279 GBP: sutaupykite 20 GBP

Birželio 28, 2024 ŽR. KODĄ 2024
15%
 • 171

KIWI.com reklamos kodas: 15% nuolaida užsiprenumeravus naujienlaiškį

Gruodžio 29 d., 2024 ŽR. KODĄ mail

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

$19
 • 52

Geriausias KIWI.com reklamos kodas: sutaupykite 19 USD užsakydami daugiau nei 315 USD

Birželio 1, 2024 ŽR. KODĄ STER
$30
 • 148

Kiwi.com nuolaidos kodą gaukite 30 EUR

Lapkritis 25, 2023 ŽR. KODĄ 30BF

Sutaupykite daugiau naudodami „Kiwi“ reklamos kredito kodą

Kiviai siūlo naujienlaiškio prenumeratoriams reklaminių kodų. Kaip naujienlaiškio prenumeratorius, būsite pirmasis, kuris sužinos apie visus naujus pasiūlymus ir gausite visų esamų reklamos kredito kodų peržiūrą anksčiau nei bet kas kitas. Norėdami užsiprenumeruoti jų naujienlaiškį, slinkite į Kiwi svetainės apačią. Užsiprenumeravę pamatysite jų naujausių pasiūlymų peržiūrą, kurią galėsite nukopijuoti ir panaudoti nuolaidoms ar nemokamoms dovanoms gauti. Kiwi taip pat siūlo studentų nuolaidas. Studentų nuolaida yra a Kiwi kupono kodas. Nuolaida galioja iki šešių mėnesių. Kai naudojate kupono kodą, jis nebegalioja. Norėdami gauti kitą, turėsite palaukti kito karto.

Kodėl verta užsisakyti skrydžius iš Kiwi.com

Flight Kiwi.com leidžia ieškoti pigių skrydžių į kelias paskirties vietas. Pasirinkę miestą ir išvykimo datą, svetainė ras geriausius pasiūlymus. Ji ieško pigiausių maršrutų keliose oro linijose, įskaitant bendrus kodus ir mažesnes oro linijas. Taip pat prie to paties maršruto galite pridėti kelionės tikslą arba kelias paskirties vietas, o svetainė ieškos pigiausio galimo skrydžio kiekvienam maršrutui. Pavyzdžiui, galite skristi iš San Francisko į Paryžių per Madridą, tada grįžti į San Franciską per Londoną. Taip pat galite naudoti „Kiwi“ norėdami ieškoti geriausių skrydžių pagal savo maršrutą, jei praleidote ryšį.

Kiwi.com yra paprasta ir paprasta naudoti. Galima derinti skrydžius su kitomis transporto rūšimis, pavyzdžiui, traukinių ir autobusų bilietais. Taip pat svetainėje galite užsisakyti jungiamuosius skrydžius. Dėl to Kiwi yra geras pasirinkimas paskutinės minutės ar sudėtingiems maršrutams. Tačiau prieš užsakydami turėtumėte patikrinti tam tikrų skrydžių prieinamumą šioje svetainėje.

Kiwi.com svetainė siūlo dinamišką dizainą, todėl lengva palyginti skrydžius. „Kiwi“ paieškos įrankis automatiškai suras geriausias jūsų kelionės kainas ir netgi leis pritaikyti rezultatus pagal konkrečius poreikius. Jame taip pat yra kainų įspėjimo funkcija, kad galėtumėte gauti iššokančiuosius pranešimus į savo telefoną, kai yra geriausi pasiūlymai.

 

Kiwi Mobile App privalumai

„Kiwi“ leidžia kurti įspėjimus apie kainas, o programa jums praneš, kai kainos bus tinkamos. Taip pat galite nustatyti laiko tarpą ir gauti iššokančiuosius pranešimus išmaniuoju telefonu. Taip pat galite nustatyti kelionės tikslą ir pradžios tašką. Programa jus sujungs su savo paskirties vieta. Pavyzdžiui, jei keliaujate iš Toronto į Milaną, galite sukurti įspėjimą apie skrydžius, kurių kaina mažesnė nei pusė jūsų pradinės paskirties vietos.

Kiwi garantija – kaip tai veikia?

Kiwi.com garantija padės pasiekti kelionės tikslą, jei skrydžio metu kas nors nutiks. Tačiau pirmiausia turite susisiekti su oro linijų bendrove. Kai kurie klientai praleido savo skrydžius, nes nesusisiekė su „Kiwi“ arba bandė patys išspręsti problemą. Prieš užsisakydami naują skrydį, turite susisiekti su oro linijų bendrove. Priešingu atveju jūs negalėsite gauti garantijos.

Kiwi garantija leis nemokamai įsėsti į kitą skrydį, jei skrydis atidėtas. Jei jūsų skrydis atidėtas daugiau nei keturioms valandoms, aviakompanija jums kompensuos nakvynės išlaidas. Jei pasiilgsite ryšio, jums taip pat bus suteiktas 10 USD vertės maistas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie KIWI

Ar KIWI siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 5 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios KIWI veiks 2024 m. birželio mėn., o geriausias kuponas siūlo 20 GBP nuolaidą.

Kaip gauti „Kiwi“ reklamos kredito kodą?

Kuponų kodus galite rasti kiwi.com. Taip pat galite juos rasti „Facebook“, „Twitter“ ar „Instagram“. Mūsų svetainė yra pagrindinis kuponų šaltinis. Kiwi.com nuolaidos yra ypatingas mūsų dėmesys.

Kur įvedate „Kiwi“ reklamos kredito kodą?

Atsiskaitymo žingsnyje kiwi.com puslapyje spustelėkite „Ar norėtumėte panaudoti kupono kodą?“ Po nei lauke „Išpirkti reklamos kredito kodą“ įklijuokite kodą, kad galėtumėte sutaupyti.

Kodėl mano „Kiwi“ reklamos kredito kodas neveikia?

„Kiwi“ reklamos kredito kodas paprastai negalioja, jei jo galiojimo laikas pasibaigęs arba buvo panaudotas. Atminkite, kad jei jau panaudojote „Kiwi“ kuponą, nebegalėsite išpirkti to paties „Kiwi“ reklamos kredito kodo.

Ar Kiwi.com grąžinama?

Taip, galite atšaukti kelionę ir paprašyti grąžinti pinigus naudodami Kiwi.com paskyrą. Pinigų grąžinimo parinktys priklausys nuo to, ar vežėjas atšaukė kelionę, ar atšaukėte jūs.

Kaip sėkmingai pridėti reklamos kredito kodą Kiwi.com

Išpirkti kupono kodus, kad sutaupytumėte Kiwi.com skrydžių, labai paprasta. Tiesiog atlikite 5 toliau nurodytus veiksmus.

 • 1
  Skrydžio atveju pasirinkite išvykimo oro uostą, oro uostą, į kurį norite atvykti, ir išvykimo bei grįžimo datas.
 • 2
  Pasirinkite jums tinkamiausią skrydį.
 • 3
  Prisijunkite, kad galėtumėte lengviau užsisakyti. Užpildykite kiekvieno keleivio kontaktinius duomenis. Pasirinkite vieną variantą: orlaivio arba rankinio bagažo
 • 4
  Pasirinkite bilieto kainą, pasirinkite, ar norite apsaugos nuo sutrikimų, pasirinkite vietą, tada pereikite prie mokėjimo.
 • 5
  Po atsiskaitymo informacijos rasite tekstą „Išpirkti reklamos kredito kodą“. Spustelėkite jį. Specialiame laukelyje įveskite savo KIWI.com kodą ir spustelėsite mygtuką Taikyti, kad gautumėte nuolaidą.

Dabartiniai KIWI nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 5
🎇️ Nuolaidų kodai 3
📌 Pasiūlymai 2
➡️ Geriausias kuponas £20 nuolaida
🆕 Naujausias kuponas £20 nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas Birželis 13 2024

Geriausi KIWI kuponų kodai

KIWI KODAS KIWI PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
15KIWIVOL Kupono kodas KIWI.com: 3% nuolaida Birželio 4, 2025
N/A KIWI.com 30% akcija 1 mėnesio abonementas N / A
N/A Mėgautis 15% reklama KIWI.com el. pašto registracija N / A
20KIWIFLY2024 KIWI.com reklamos kredito kodas skrydžiams, kurių vertė viršija 279 GBP: sutaupykite 20 GBP Birželio 28, 2024

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į KIWI

 • 1

Hotels.com iki 10% reklamos kodas

Liepa 25, 2025 ŽR. KODĄ TELS
 • 2

Kupono kodas VRBO.com: 50 USD nuolaida mažiausiai 3 naktims

Liepa 23, 2025 ŽR. KODĄ WEEK
 • 2

20 EUR reklamos kredito kodas adresu LastMinute.com kitos kelionės užsakymas programoje

Liepa 25, 2025 ŽR. KODĄ 20UK
 • 1

KKDAY.com kupono kodas: iki 50% nuolaida pasirinktoms prekėms

Birželio 5, 2025 ŽR. KODĄ 0SHD
 • 10

10% reklamos kodas LOT.com

Birželio 11, 2025 ŽR. KODĄ EK24

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

Apie mus Kiviai „KiwiCo“ dėžė

https://coupons.slickdeals.net/kiwi-crate/
savo paskyros nustatymus. Kaip sveikinimo dovaną, Kiviai Crate netgi atsiųs jums sutaupytų pinigų Kiviai Dėžė promo kodas tai atima procentą arba dolerį nuo pirmojo mėnesio dėžutės. Kiviai Dėžė...

Kiviai Vaistas

https://www.couponasion.com/us/kiwidrug.com
19 Gaukite pasiūlymą nemokamai pristatyti daugiau nei 100 USD + \(visoje svetainėje\) Pirkite šiandien naudodami mūsų Kiviai Vaistas promo kodas. Būkite protingesni pirkėjai ir sutaupykite daug! Baigiasi 6-12-19 Gaukite pasiūlymą Gaukite iki 40...

Kiviai Promo kodai

https://www.groupon.com/coupons/kiwi
Populiarios ir populiarios kelionės vietos. Internetinis pasiūlymas 28 m. gruodžio 2022 d. Kaip galiu sutaupyti pinigų su A Kiviai Promo kodas? Raskite pigių skrydžių, traukinių, autobusų, automobilių ir kambarių pirkdami naudodami Kiwi.com promo kodas...

KiwiCo kuponas

https://www.groupon.com/coupons/kiwi-crate
Tai taip paprasta! Reikia naujos veiklos, kad įtrauktumėte vaikus į savo gyvenimą? Spustelėkite a Kiviai Dėžė promo kodas užrakinti nuolaidą Ką galiu naudoti Mano Kiviai Dėžė Promo kodas Įjungta? Bet kuris iš Kiviai Co...

Kiviai Promo kodas → 5% 2020 m. gegužės mėn. kuponas

https://www.promocodex.com/kiwi-promo-code/
Paskutinis atnaujinimas: 01-05-2020 Įvertinkite Kiwi.com vidutinį įvertinimą: / Kiwi.com kuponai Kiviai Promo kodas → 5% Kuponas | Tvarkykite savo kelionę ir mokėkite mažiau už kelionę, naudokite kuponų kodus ir nuolaidą, pateiktą...

10 mitų, kuriuos turi jūsų viršininkas apie 2022 m. nuolaidų kodus

http://www.dobaejangpan.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=4381&page=12
spaudinių, yra kažkas, kas atitiktų jūsų stilių. Ir nepamirškite atkreipti dėmesį į jų įprastą Kiviai.Su - Promo kodas kodai ir pardavimo pasiūlymai! PLT taip pat priima grąžinimus, klausimų nekyla. Tu gali...

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

39, 17 Stycznia g. 00-906, Varšuva, Lenkija
lotairlines
LOTPLAirlines
LOT
www.lot.com

LOT.com Įvadas

LOT.com Polish Airlines yra patikima oro linijų bendrovė, įsikūrusi Lenkijoje. Ji siūlo įvairias nuolaidas ir akcijas klientams, užsisakiusiems skrydžius internetu. Šios internetinės nuolaidos taikomos tiek vidaus, tiek tarptautiniams skrydžiams. Pasinaudoję šiais internetiniais pasiūlymais klientai gali daug sutaupyti. Be to, LOT.com Polish Airlines siūlo lengvai naudojamą internetinę rezervavimo sistemą, todėl klientams patogu užsisakyti skrydžius. Siūlydami šias nuolaidas ir be rūpesčių užsisakydami internetu, LOT.com Polish Airlines siekia suteikti savo klientams vertę ir pasitenkinimą.

LOT.com skrydžių užsakymo politika

Rezervuoti klientai gali internetu LOT.com svetainėje, per kelionių agentus arba telefonu.

LOT.com taisyklės atšaukti bilietą

Norėdami atšaukti užsakymą, klientai turėtų susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba. Užsakymus, atliktus internetu, klientai gali atšaukti per 24 valandas be baudos. Pasibaigus šiam laikotarpiui, gali būti taikomos nuobaudos, priklausomai nuo bilieto tipo ir likusį laiką iki kelionės datos. Norėdami atšaukti kelionę per kelionių agentus, klientai turėtų susisiekti su kelionių agentu dėl informacijos apie atšaukimo politiką. Norėdami atšaukti užsakymą telefonu, klientai turi susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba ir pateikti reikiamą informaciją, kad būtų galima identifikuoti užsakymą. Atkreipkite dėmesį, kad užsakymo ir atšaukimo taisyklės gali skirtis priklausomai nuo bilieto tipo ir pasirinktos kainos taisyklių. LOT Lenkijos oro linijų kuponas
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.