Bendrieji filtrai

Trip.com nuolaidų kodas ir kuponai

Naudokite Trip.com reklamos kredito kodus, nuolaidų kodus ir kuponus, planuokite kitą kelionę, rinkitės iš daugiau nei 1.2 milijono viešbučių, užsisakykite skrydžius į daugiau nei 5000 krypčių visame pasaulyje ir sutaupykite daugiau... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 5 balsai
Aplankykite parduotuvė
8%
Sausis 1, 2024 ŽR. KODĄ USD8
 • 12

Trip.com nuolaidos kodas iki 7% nuolaida

Spalis 12, 2023 ŽR. KODĄ CFLY
8%
 • 24

TRIP.COM kuponas 6% nuolaida naujiems vartotojams visuose pasaulio viešbučiuose

Gruodis 31, 2023 ŽR. KODĄ ALL8
6%
 • 17

Trip.com nuolaidos kodas 6% nuolaida naujiems programos naudotojams

Gruodis 31, 2023 ŽR. KODĄ SER6
 • 23

Trip.com APP 10 € Nuolaida Speciali nuolaida

Rugpjūtis 31, 2024 ŽR. SĄLYGĄ
30%
Vasaris 29, 2024 ŽR. KODĄ deed

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

8%
 • 4

TRIP.COM nuolaidos kodas 8% nuolaida viešbučių užsakymams naujiems vartotojams

Rugpjūtis 31, 2023 ŽR. KODĄ USD8
 • 1

BOC kredito kortelių pasiūlymai

Liepa 31, 2023 ŽR. KODĄ OTEL

Dabartiniai Trip.com nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 20
🎇️ Nuolaidų kodai 12
📌 Pasiūlymai 8
➡️ Geriausias kuponas 80% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 19 rugsėjis 2023

Dažnai užduodami klausimai apie Trip.com

Ar Trip.com siūlo reklamos kredito kodus?

Šiuo metu yra 20 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios veiks Trip.com 2023 m. rugsėjo mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 80% Nuolaida

Kaip gauti Trip.com kupono kodą?

Pasirinkite vieną iš dabartinių nuolaidų kodų, kuriuos rasite mūsų svetainėje. Spustelėkite mygtuką „Gauti kodą“. Nukopijuokite kelionės reklamos kodą. Prieš taikydami kodus būtinai patikrinkite minimalių išlaidų reikalavimą.

Ar Trip.com naujiems klientams siūlo reklamos kredito kodus ar specialias nuolaidas?

Galite išbandyti narių kainas ir sutaupyti iki 15% užsakant kai kuriuos viešbučius. Užsiregistravę galėsite mėgautis sidabro statuso privilegijomis. Nuolaidos ir specialūs pasiūlymai, kuriuos gaunate kaip Trip.com narys, yra proporcingi pasirinktai kategorijai: sidabrinė, auksinė ir platina. Kelionių monetų galima užsidirbti užsakant viešbučius ir skrydžius, peržiūrint nekilnojamąjį turtą ir užsisakant per Trip.com.

Kur galiu rasti visus Trip.com pasiūlymus ir kampanijas?

naudojimas mygtukas „Pasiūlymai“, esantis trip.com pagrindinio puslapio viršutiniame naršymo meniu dešinėje. Taip pateksite į puslapį, kuriame pateikiamos visos dabartinės reklamos. Arba pasirinkite dabartinį reklaminį nuolaidų pasiūlymą mūsų svetainėje.

Ar Trip.com suteikia kambario garantiją atvykus?

Taip! Trip.com siūlo kambario garantiją užsakymams. Jei atvykus nėra laisvo kambario, Trip.com grąžins 3 kartus didesnę už jūsų užsakymo sumą.

Kaip pridėti Trip.com reklamos kredito kodą

Išpirkti kodus, kad sutaupytumėte Trip.com užsakymo, paprasta. Štai veiksmai, kurių reikia imtis norint gauti Trip.com reklamos kredito kodo nuolaidą.

tuščias
 • 1
  Pasirinkite kelionės tikslą, kurį norite aplankyti, tada pasirinkite pageidaujamą kelionės tipą (viešbutis / lėktuvas / automobilis, traukinys / automobilis arba kelionė, bilietas / automobilis, automobilis, autobusas / traukinys, automobilis).
 • 2
  Norėdami gauti visus galimus rezultatus, naudokite paieškos mygtuką.
 • 3
  Pasirinkite jums tinkančią parinktį, tada spustelėkite mygtuką „užsakyti“, kad patektumėte į puslapį, kuriame turi būti užpildyti jūsų asmens duomenys.
 • 4
  Slinkite žemyn iki skilties „Specialūs prašymai“. po šios skilties rasite tekstą „AKCINIO KODAS“. Spustelėkite „Pasirinkti/Įvesti“, įveskite savo kodą į laukelį ir spustelėkite „Naudoti“.
 • 5
  Užpildykite svečio duomenis ir spustelėkite „Kitas žingsnis: galutinis patvirtinimas“. Įveskite mokėjimo informaciją ir spustelėkite „Mokėti dabar“.

Sutaupykite pinigų naudodami Trip.com nuolaidos kodą

Trip.com kupono kodas gali padėti sutaupyti pinigų, nesvarbu, ar ieškote viešbučio kambario, ar atostogų paketo. Be to, už kelionę galite uždirbti mylių ar taškų.

Atostogų paketai

„Trip com“ nuolaidos kodo naudojimas yra paprastas būdas sutaupyti paketą kitoms atostogoms. Svetainėje yra paprasta naudoti sąsaja ir profesionalus klientų aptarnavimas. Taip pat galite naudoti sandorių paieškos kalendorių, kad sužinotumėte apie visus pasiūlymus. Norėdami pradėti, galite užsiregistruoti gauti nemokamą premiją. Ši svetainė siūlo kai kuriuos nuostabiausius pasiūlymus ir yra puikus šaltinis visiems jūsų atostogų užsakymo poreikiams.

„Trip com“ svetainė yra „vieno langelio“ punktas, kuriame rasite visus jūsų kelionės poreikius, nesvarbu, ar ieškote atostogų, verslo kelionės ar savaitgalio pabėgimo. Galite patikrinti skrydžius, viešbučius ir net apžiūrėti panoraminius butų ir daugiabučių namų vaizdus. Jei esate kelionių mėgėjas, taip pat galite peržiūrėti kitų klientų atsiliepimus ir sužinoti, kuris iš daugelio „Trip com“ pasiūlymų jums tinka.

Kalendorių taip pat rasite trip.com svetainėje. Galite peržiūrėti mėnesio kalendorių, mėnesio kalendorių su visais dabartiniais pasiūlymais ir dienos pasiūlymų kalendorių. Taip pat galite užsiregistruoti, kad gautumėte įspėjimus apie skrydžių pasiūlymus, viešbučių ir automobilių nuomos nuolaidas bei nemokamas premijas. Taip pat galite atsisiųsti įvairių programų mobiliesiems.

Trip.com svetainėje taip pat rasite pasiūlymų paieškos kalendorių, kuris padės rasti geriausius pasiūlymus. Kitos funkcijos apima lanksčias filtrų parinktis, premiją ir saugią internetinio rezervavimo sistemą. Siūlomas didžiulis pasiūlymų asortimentas, todėl galite būti tikri, kad rasite tai, kas atitiks jūsų biudžetą ir kelionių skonį. Svetainėje taip pat yra keletas kitų privilegijų, pvz., nemokamas Wi-Fi viešosios interneto prieigos taškas tam tikriems skrydžiams. Kaip ir visose svetainėse, taip pat galite užsiregistruoti įspėjimams apie skrydžių ir viešbučių pasiūlymus bei susipažinti su daugybe kitų siūlomų funkcijų. Svetainė taip pat buvo apdovanota „Trip com“ logotipo patvirtinimo ženkleliu, o tai reiškia, kad esate gerose rankose.

Išpirkite taškus arba mylias uždirbdami atlygio mylių

Prisiregistravimo premijos su kelionių apdovanojimų kredito kortelėmis yra puikus būdas uždirbti taškų. Taškus galite naudoti norėdami sumokėti už viešbučio rezervaciją arba rezervuoti skrydžius. Taškus taip pat galite perkelti į savo oro linijų lojalumo programą. Taškus taip pat galite panaudoti dovanų kortelėms ar gryniesiems. Tačiau atminkite, kad taškų vertė skirsis priklausomai nuo to, kaip juos išpirksite. Jei norite maksimaliai padidinti savo taškų vertę, turėtumėte pasirinkti kortelę su dideliu atlygio rodikliu.

Šie kelionių apdovanojimai skirti dažnai keliaujantiems, norintiems sutaupyti pinigų viešbučiams ir skrydžiams. Jie nėra skirti kelionėms pirmąja klase ar tarptautinėms kelionėms. Prieš rinkdami taškus, turėtumėte pagalvoti apie savo kelionės tikslus ir pasirinkti atlygio programą, kuri siūlo geriausią kelionės išlaidų grąžą.

Geriausi Trip.com kuponų kodai

TIPĄ APRAŠYMAS BAIGIASI
kodas Trip.com reklamos kredito kodas 8% nuolaida viešbučių užsakymams naujiems vartotojams Sausis 1, 2024
kodas Trip.com nuolaidos kodas iki 7% nuolaida Spalis 12, 2023
kodas TRIP.COM kuponas 6% nuolaida naujiems vartotojams visuose pasaulio viešbučiuose Gruodis 31, 2023
kodas Trip.com nuolaidos kodas 6% nuolaida naujiems programos naudotojams Gruodis 31, 2023

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

 • Specialūs neapmuitinami „airasiatravelmall“ pasiūlymai svečiams, užsisakiusiems per Trip.com
  http://www.walkintokorea.com/news/articleView.html?idxno=3162
  visi, kurie užsisako AirAsia skrydžius (skrydis kodas AK, D7, QZ ir Z2) Trip.com gaus a promo kodas verta 50 MYR su kiekvienu užsakymu. Kiekvienas promo kodas leis jiems gauti 50 MYR nuolaidą...
 • Trip.com užsakymai ir programų atsisiuntimai pasiekė naujas aukštumas per 11.11 pasaulinę kampaniją
  http://www.walkintokorea.com/news/articleView.html?idxno=3154
  kasdien promo kodas paimtas iki vidurnakčio. Daug paklausių bilietų ir kuponų taip pat buvo labai sėkmingi – Honkongo Disneilendas, „Ocean Park Hong Kong“ ir „Häagen-Dazs“ pasirodė perkamiausi. Į...
 • kkday 5월 할인코드 & 프로모션
  https://discountcode.co.kr/kkday-%ed%95%a0%ec%9d%b8%ec%bd%94%eb%93%9c/
  코드 (Promo kodas) KKday 할인쿠폰 (nuolaidos kuponas) įrankiai: KKday 웹 사이트 (Agoda svetainė) KKday 앱 (Agoda App) 댜비스 소개 여하읔 이 함께하는 케이케이데이 다채로운 여행의 시작...
 • 트립닷컴5월 할인코드 & 프로모션
  https://discountcode.co.kr/%ed%8a%b8%eb%a6%bd%eb%8b%b7%ec%bb%b4-%ed%95%a0%ec%9d%b8%ec%bd%94%eb%93%9c/
  코드 (Promo kodas) 트립닷컴 할인쿠폰 (nuolaidos kuponas) įrankiai: 트립닷컴 웹 사이트 (Agoda svetainė) 늸립닷컴 앱 슽닷컴 앱 (Agoda App) 는 질문 Q. 제가 예약한 항공편이 결항되거나 시간이 변동 되면...
 • 15% Iš Trip.com Promo Kodai ir kuponai
  https://urbizdeals.com/trip-com-coupons/15-percent-off/
  vidutiniškai daugiau nei 100 USD su Trip.com svetainės kodais, 25% nuolaidų kuponai, nemokamas pristatymas... Trip.com Promo kodas: Gaukite 15% Išjungta (esant ekskursijoms ir bilietams). Naudotas 51 kartą, pasiūlymas 5% Nuo 5% Iš Trip.com kuponas...
 • Trip.com Promo kodas JAE?
  https://www.vouchercodesuae.com/trip.com-coupons
  pirkinių krepšelio piktogramą ir peržiūrėkite savo krepšelį. Bus mažas langelis su užrašu „įveskite Trip.com promo kodas, kur galite pridėti bet kokius turimus „ “ reklaminius pasiūlymus. Baigę bakstelėkite „Patikrinti dabar...
 • Trip.com
  https://givingassistant.org/coupon-codes/english.ctrip.com
  Nuo kodas 200 USD nuolaida Iš viso sutaupoma 19 geriausių nuolaidų pasiūlymo 80 % nuolaida Geriausias USD nuolaida 30 USD nuolaida Apie Trip.com Kaip populiariausia internetinė kelionių agentūra Kinijoje, „Ctrip“ yra planavimo ir...
 • Trip.com
  http://www.ambankspot.com/Online-Deals/Trip-com
  visuose dalyvaujančiuose miestuose, kuriuose yra Trip.com. Promo kodas (AMB8) taikomas viešbučių užsakymams per my.kelionė.lt. Promo kodas (AMB8) gali būti naudojamas tik vieną kartą per operaciją. Nekeičiamas...
 • "Accor Hotels" Promo kodas & Accor Hotels kuponų kodai 2019 m. rugsėjo mėn
  https://www.collectoffers.com/sg/accor-hotels
  kodas „Trip.com“ kuponas kodas - UOB kortelių naudotojai – mėgaukitės 6 % NUOLAIDA Tai tinkamas metų laikas planuoti savo kelionė savo svajonių paskirties vietoje. Įklijuokite šį kuponą kodas mokėjimo puslapyje ir mėgaukitės 6% NUOLAIDA...
 • Kelionė ritmas promo kodas
  https://allspecialcoupons.com/trip-beat-promo-code/
  codes, Travel, Hotel Show Link Coupon Show All Coupons Trip.com Promo kodas 2019 liepa | 5% OFF Coupon ... Save with Kelionė.lt. 8 Valid Coupons, Promo Codes and Deals. Checked July 2019. Today Best...

mokėjimo būdai

Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

Kelionės Singapore Pte. Ltd 1 Harbourfront Ave – Singapūras
+ 1-646-362-8606
trip.com
/Kelionė
© „oxiDeals“, 2022 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.