Bendrieji filtrai

Hotels.com nuolaidų kodas ir kuponai

„Hotels.com“ siūlo kuponus ir akcijas, kad klientams būtų suteikta galimybė sutaupyti užsakant apgyvendinimą. Šiuos kuponus ir akcijas galite rasti „Hotels.com“... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 1 balsuoti
Aplankykite parduotuvė
10%
 • 0

Hotels.com kuponas: 10% nuolaida pasirinktiems viešbučiams

Gruodis 29, 2024 ŽR. KODĄ PH10
10%
 • 2

10% Hotels.com reklamos kredito kodas

Vasaris 28, 2025 ŽR. KODĄ 0OFF

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

10%
 • 1

Geriausias vasario mėnesio Hotels.com nuolaidos kodas: 10%

Vasaris 29, 2024 ŽR. KODĄ TELS

Dabartiniai „Hotels.com“ nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 4
🎇️ Nuolaidų kodai 3
📌 Pasiūlymai 1
➡️ Geriausias kuponas 25% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas Kovo 01 2024

Dažnai užduodami klausimai apie Hotels.com

Ar Hotels.com siūlo nuolaidų kodus?

Currently there are 4 Discount Codes and Promotions that will work for Hotels.com in March 2024 and the best Coupon offers 25% Nuolaida

Kokie yra naujausi „Hotels.com“ kuponai ir nuolaidų kodai?

Kokią nuolaidą galiu gauti su Hotels.com nuolaidos kodu?

Nuolaidos, kurią siūlo Hotels.com nuolaidos kodas, lygis gali skirtis priklausomai nuo konkrečios kampanijos. Tačiau šie kodai dažniausiai gali pasiūlyti procentinę nuolaidą arba fiksuotą pinigų sumą.

Ar yra kokių nors apribojimų ar sąlygų naudojant Hotels.com nuolaidų kodus?

Taip, yra tam tikri „Hotels.com“ nuolaidų kodų naudojimo apribojimai ir sąlygos. Tai gali būti galiojimo laikotarpiai, konkrečios paskirties vietos arba tam tikro tipo užsakymai. Prieš naudojimą svarbu perskaityti su kiekvienu kodu susijusias sąlygas.

Ar vienam užsakymui galiu naudoti kelis Hotels.com nuolaidų kodus?

Paprastai Hotels.com vienam užsakymui leidžia naudoti tik vieną nuolaidos kodą. Prieš naudojimą svarbu patikrinti kiekvieno kodo sąlygas ir įsitikinti, ar nėra jokių apribojimų.

Ar galiu naudoti Hotels.com nuolaidos kodą esamai rezervacijai?

Paprastai Hotels.com nuolaidų kodus reikia įvesti užsakymo metu. Jei jau turite rezervaciją, vėliau galbūt negalėsite pritaikyti nuolaidos kodo. Patikrinkite kiekvieno kodo sąlygas ir sužinokite, ar tai įmanoma.

Kas nutiks, jei atsiskaitydamas neįvesiu Hotels.com nuolaidos kodo?

Jei atsiskaitydami neįvesite Hotels.com nuolaidos kodo, sumokėsite standartinį kambario kainą be jokios papildomos nuolaidos.

Ar galiu gauti „Hotels.com“ nuolaidos kodą, jei jau esu „Hotels.com Rewards“ narys?

Taip, kaip „Hotels.com Rewards“ narys galite pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir nuolaidų kodais. Būtinai užsiprenumeruokite Hotels.com naujienlaiškį, kad gautumėte naujausius pasiūlymus.

Kaip pridėti „Hotels.com“ kuponą

Norėdami gauti geriausias apgyvendinimo kainas su Hotels.com, turite naudoti galiojantį reklaminį kuponą. Štai kaip dabar pridėti „Hotels.com“ kuponą:

 • 1
  Pasirinkite paskirties vietą, kurioje ieškote nakvynės, žmonių skaičių, tada spustelėkite mygtuką Ieškoti.
 • 2
  Pasirinkite norimą viešbutį.
 • 3
  Pasirinkite norimą kambarį ir spustelėkite mygtuką REZERVUOTI, tada pasirinkite Mokėti nuosavybėje arba Mokėti dabar.
 • 4
  Naujame puslapyje, kuriame reikia įvesti savo asmeninius duomenis, dešinėje matosi mėlynas tekstas „Taikyti kuponą“. Spustelėkite jį.
 • 5
  Naujame laukelyje parašykite Hotels.com kuponą, tada spustelėkite mygtuką Taikyti, kad gautumėte nuolaidą.
 • 6
  Užpildykite likusius reikiamus duomenis ir spustelėkite mygtuką UŽSAKYTI, kad užbaigtumėte rezervaciją šiandien svetainėje Hotels.com.

Geriausi Hotels.com kuponų kodai

TIPĄ APRAŠYMAS BAIGIASI
AKCIJA! Prisiregistruokite dabar „Hotels.com“, kad gautumėte kuo mažiau 25% nuolaida Gruodis 31, 2024
kodas Hotels.com kuponas: 10% nuolaida pasirinktiems viešbučiams Gruodis 29, 2024
kodas 10% Hotels.com reklamos kredito kodas Vasaris 28, 2025

Kur galiu rasti Hotels.com nuolaidų kodus

Norint gauti nuolaidų su Hotels.com kuponu, būtina jų ieškoti įvairiuose internetiniuose puslapiuose arba tam tikrais būdais, pavyzdžiui, užsiprenumeruoti naujienlaiškį ar įdiegti mobiliąją programėlę. Čia, šiame puslapyje, pateikiame jums naujausius „Hotels.com“ reklamos kredito kodus, tačiau taip pat rekomenduojame pasinaudoti kitais būdais gauti „Hotels.com“ nuolaidų kodus.

Čia yra dažniausiai naudojami „Hotels.com“ nuolaidų kodų paieškos būdai

 • Apsilankykite Hotels.com svetainėje, kad rastumėte nuolaidų ir akcijų.
 • Prisiregistruokite gauti Hotels.com naujienlaiškį, kad gautumėte specialių pasiūlymų ir išskirtinių akcijų.
 • Stebėkite Hotels.com socialinėje žiniasklaidoje, kad gautumėte naujausias nuolaidas ir akcijas.
 • Atsisiųskite „Hotels.com“ programą, kad gautumėte tiesioginius pranešimus apie nuolaidas ir akcijas.
 • Peržiūrėkite kainų palyginimo svetaines ir raskite geriausius „Hotels.com“ pasiūlymus.
„Hotels Com“ reklamos kodas

Kokius nuolaidų kodus siūlo Hotels.com

„Hotels.com“ reklamos kredito kodų siūlomos nuolaidos yra kelių rūšių – tiek nuolaidų kodų, tiek reklaminių pasiūlymų nuolaidos. Svarbu ne tik nuolaidos, gautos naudojant reklamos kredito kodą, nuolaidas galima gauti ir kitais būdais, kuriuos pateikiame žemiau.

Štai svarbiausi „Hotels.com“ siūlomų nuolaidų tipai

 • Nuolaidų kuponai viešbučių rezervacijai.
 • Nuolaidos „Hotels.com Rewards“ lojalumo programos nariams.
 • Specialūs pasiūlymai grupiniams užsakymams.
 • Sezoninės ir šventinės akcijos.
 • Paskutinės minutės užsakymams taikomos nuolaidos.
 • Nuolaidų kuponai užsakymams pasirinktose vietose.
 • Išskirtiniai pasiūlymai Hotels.com mobiliosios programėlės naudotojams.
 • Nuolaidos pratęstiems užsakymams.
 • „Hotels.com“ partnerių viešbučių užsakymų akcijos.
„Hotels Com“ kupono kodas

Hotels.com nuolaidų kodo naudojimo taisyklės

Norėdami gauti nuolaidą su Hotels.com kuponu, turite laikytis tam tikrų taisyklių. Toliau pateikiame bendrąsias reklamos kredito kodo naudojimo taisykles, kad gautumėte jo siūlomą nuolaidą.

Svarbiausios „Hotels.com“ reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

 • Įveskite kuponą į atitinkamą lauką. Nuolaidos kuponas turi būti įvestas atitinkamame laukelyje užsakymo metu. Šis laukas paprastai pažymėtas „Reklamos kredito kodas“ arba „Nuolaidos kuponas“.
 • Nuolaidos kuponas galioja tik tam tikrų tipų kambariams ir tam tikriems viešbučiams.
 • Prieš taikydami kuponą būtinai patikrinkite jo sąlygas.
 • Nuolaidos kuponas gali būti panaudotas bendrai užsakymo kainai sumažinti, tačiau jo negalima naudoti mokesčiams ar priemokoms sumokėti. Mokesčiai ir priemokos visada mokami atskirai.
 • Nuolaidos kuponas negali būti derinamas su kitais kuponais ar reklaminiais pasiūlymais. Jei bandysite panaudoti daugiau nei vieną kuponą ar reklaminį pasiūlymą, sistema automatiškai parinks geriausią galimą pasiūlymą.
 • Nuolaidos kuponas galioja ribotą laiką. Kuponas galioja ribotą laiką: prieš naudodami būtinai patikrinkite kupono galiojimo datą.
Hotels Com nuolaidos kodas

Dabartinės Hotels.com akcijos ir kuponai

Šiame puslapyje skelbiame naujausius „Hotels.com“ reklamos kredito kodus, kad galėtumėte pasinaudoti papildoma nuolaida, kai užsisakysite apgyvendinimą per šią internetinę užsakymo platformą.

Raskite čia naujausius „Hotels.com“ reklamos kredito kodus ir nuolaidų pasiūlymus

 • 20% nuolaida pirmajam užsakymui – standartinis Hotels.com pasiūlymas, ši akcija siūlo a 20% nuolaida pirmajam bent 2 naktų užsakymui. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, užsakymo metu įveskite reklamos kredito kodą atitinkamame laukelyje.
 • 10% nuolaida užsakant 3 ar daugiau naktų – kitas standartinis Hotels.com pasiūlymas, ši akcija siūlo a 10% nuolaida užsakant 3 naktis ir daugiau. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, užsakymo metu įveskite reklamos kredito kodą atitinkamame laukelyje.
 • 5% nuolaida užsakant 5 ar daugiau naktų – ši akcija siūlo a 5% nuolaida užsakant 5 naktis ir daugiau. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, užsakymo metu įveskite reklamos kredito kodą atitinkamame laukelyje.
 • 10% nuolaida savaitgalio užsakymams - Pasiūlymas galioja tik savaitgalio užsakymams, ši akcija siūlo a 10% nuolaida penktadienio, šeštadienio ar sekmadienio užsakymams. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, rezervacijos metu į atitinkamą laukelį įveskite reklamos kredito kodą „SAVAITGALIS“.
 • 20% nuolaida grupiniams užsakymams - Pasiūlymas galioja tik grupiniams užsakymams ne mažiau kaip 10 žmonių, ši akcija siūlo a 20% nuolaida užsakymams. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, susisiekite su Hotels.com klientų aptarnavimo tarnyba ir gaukite reklamos kredito kodą.
 • 10% nuolaida užsakymams „Hotels.com Rewards“ nariams – „Hotels.com Rewards“ nariai gauna a 10% nuolaida užsakant 2 naktis ir daugiau. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, prisijunkite prie savo paskyros. Hotels.com prieš atlikdami užsakymą.
 • 5% nuolaida užsakymams, apmokėtiems per PayPal.
„Hotels Com“ kupono kodas

Kasmetinės reklaminės kampanijos, kurias siūlo Hotels.com

Hotels.com vasaros nuolaidos

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Hotels.com šiuo metu siūlo vasaros nuolaidas. Pasinaudokite šiais riboto laiko pasiūlymais ir mėgaukitės daug sutaupytų kito viešbučio užsakymo metu. Turėdami platų apgyvendinimo vietų pasirinkimą visame pasaulyje, galite rasti geriausią viešbutį, atitinkantį jūsų poreikius ir biudžetą. Nesvarbu, ar planuojate atpalaiduojančią pabėgimą paplūdimyje, ar nuotykių kupiną miesto pažinimą, „Hotels.com“ jums padės. Nepraleiskite šios progos sutaupyti pinigų ir vasaros atostogas paversti dar geresnėmis. Užsisakykite dabar ir pradėkite planuoti savo svajonių kelionę su Hotels.com.

Hotels.com Juodasis penktadienis

Šio riboto laiko renginio metu keliautojai turės galimybę sutaupyti apgyvendinimui visame pasaulyje. Turėdami platų viešbučių pasirinkimą – nuo ​​nebrangių iki prabangių kurortų – rasite ką nors, kas atitiks kiekvieno keliautojo poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar planuojate savaitgalio išvyką, ar ilgesnes atostogas, klientai gali pasinaudoti šia išskirtine akcija ir užsitikrinti puikius pasiūlymus kitoje viešnagės viešbutyje. Nepraleiskite progos sutaupyti kelionės išlaidų. Apsilankykite „Hotels.com“ per Juodojo penktadienio nuolaidą ir pradėkite planuoti kitus nuotykius šiandien.

Hotels.com kibernetinis pirmadienis

Ši kampanija yra prieinama kiekvienais metais Kibernetinį pirmadienį ir siūlo įvairius pasiūlymus bei nuolaidas apgyvendinimo užsakymams. Norėdami sužinoti daugiau apie šią kampaniją, apsilankykite Hotels.com svetainėje kibernetinį pirmadienį – Naujųjų metų dieną: ši kampanija yra prieinama kiekvienais metais atostogų sezono metu ir siūlo įvairius pasiūlymus bei nuolaidas apgyvendinimo užsakymams. Norėdami sužinoti daugiau apie šią kampaniją, apsilankykite „Hotels.com“ svetainėje atostogų sezono metu – „Hotels.com“ kasmet siūlo kalėdinius pasiūlymus. Šie pasiūlymai galioja tik ribotą laiką. Klientai gali mėgautis nuolaidomis viešbučių rezervavimui atostogų sezono metu. Tai puiki galimybė tiems, kurie nori keliauti per Kalėdas ir apsistoti geriausiuose viešbučiuose. Rezervacijas galima atlikti tiesiogiai „Hotels.com“ svetainėje. Nepraleiskite šių specialių pasiūlymų ir sudarykite kalėdinių kelionių planus jau šiandien.

Hotels.com žiemos nuolaidos

Hotels.com džiaugiasi galėdamas pranešti apie savo žiemos nuolaidas. Klientai gali pasinaudoti specialiais pasiūlymais dabar ir mėgautis nuolaidomis viešbučių užsakymams. Nesvarbu, ar planuojate savaitgalio išvyką, ar ilgesnes atostogas, žiemos nuolaidos suteikia puikią galimybę sutaupyti pinigų mėgaujantis patogia ir malonia viešnage. Turėdami platų viešbučių pasirinkimą, klientai gali rinktis iš įvairių vietų ir apgyvendinimo vietų, kad atitiktų jų pageidavimus. „Hotels Com“ reklamos kodas

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

50% Išjungtas Hotels.com kuponas

https://coupons.cnet.com/coupons/hotels-com
savo pirminį el. pašto adresą, kad galėtumėte naudoti promo kodas norėdami užsisakyti kitas atostogas. Išpardavimo skiltis Jei... Hotels.com svetainėje. Čia galite naudoti viešbučių pasiūlymų ieškiklį ir ieškoti pigių dalykų viešbučiai...

Hotels.com – sutaupykite papildomų 8 % Promo kodas ant Pasirinkti Viešbučiai – Užsisakykite iki kovo 4 d

https://slickdeals.net/f/11309383-hotels-com-save-an-extra-8-with-promo-code-on-select-hotels-book-by-march-4?p=112587867
kambarių kainos, čia yra akcija kodas sutaupyti papildomai 10% išjungta Viešbučiai.lt. Promo kodas taikoma pasirenkant būstus, kai naudojamasi išsiregistruojant Hotels.com [hotels.com] Promo kodas SAVE8TWO18...

Viešbučiai lt Promo kodas 2019 ir Hotels.com nuolaida kodas HK

https://www.discountcodehk.com/store/hotels-com-discount-code/?filter=1
Hotels.com nuolaidų kodai ir Hotels.com reklamos kodai. Be to, speciali Hotels.com promo kodas 2019 m. gali būti naudojamas didžiulis viešbučių kambarių ir apgyvendinimo erdvių pasirinkimas...

Viešbučiai lt Promo kodas 2019 ir Hotels.com nuolaida kodas HK

https://www.discountcodehk.com/store/hotels-com-discount-code/
Išbandyta ir veikianti „Hotels.com“ Naujausi pasiūlymai „Hotels.com“. Promo kodas 2019 m. „Hotels.com“ pasiūlymų tipai „Hotels.com“ pasiūlymas baigiasi Gaukite butą 20% Nuolaida viešbučių užsakymams naudojant standartinę užsakomąją kredito kortelę...

Hotels.com nuolaida kodas | 20% išjungti | 2023 m. rugpjūčio mėn. paieškos paieška

https://www.independent.co.uk/vouchercodes/hotels-com
kodas į tam skirtą dėžutę ir pritaikykite. Koks yra geriausias Hotels.com kuponas kodas? Mūsų populiariausias Hotels.com promo kodas yra 20% nuolaida tarptautiniams viešbučių užsakymams. Mūsų kodai yra aktyvūs tik...

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

Hotels.com, LP Attn: IP/Trademark Legal Dept. DMCA Skundai c/o NRAI 16055 Space Center Blvd, Ste 235 Houston, TX 77062
viešbučiai
hotelsdotcom
Hotels.comEuropa
www.Hotels.com

Hotels.com Įvadas

Hotels.com yra gerai žinoma internetinė kelionių agentūra, siūlanti daugybę apgyvendinimo galimybių visame pasaulyje. Svetainėje vartotojai gali ieškoti viešbučių pagal savo pageidavimus ir biudžetą, todėl keliautojai gali rasti geriausią vietą apsistoti. Be plataus viešbučių pasirinkimo, „Hotels.com“ taip pat siūlo įvairias nuolaidas ir pasiūlymus, padedančius klientams sutaupyti užsakant pinigų. Šias nuolaidas galite rasti svetainės skiltyje „Pasiūlymai“, kur vartotojai gali naršyti specialius pasiūlymus ir akcijas. Be to, Hotels.com turi lojalumo programą, pavadintą „Hotels.com Rewards“, kuri leidžia nariams užsidirbti nemokamų nakvynių ir mėgautis papildomomis privilegijomis, pavyzdžiui, išskirtinėmis nuolaidomis ir prieiga prie pasiūlymų, skirtų tik nariams. Apskritai, „Hotels.com“ siūlo patogų ir ekonomišką sprendimą keliautojams, ieškantiems nakvynės, turėdami platų viešbučių pasirinkimą ir patrauklias nuolaidas.

Hotels.com rezervavimo ir atšaukimo taisyklės

Viešbučio užsakymas per „Hotels.com“.
 • Rezervuoti galima „Hotels.com“ svetainėje arba „Hotels.com“ mobiliojoje programėlėje.
 • Norėdami atlikti rezervaciją, klientai turi įvesti kelionės informaciją, pvz., kelionės tikslą, registracijos ir išsiregistravimo datas, kambarių skaičių ir svečių skaičių.
 • Atlikę rezervaciją klientai gaus patvirtinimą el. paštu arba per mobiliąją programėlę.
Užsakymo per „Hotels.com“ atšaukimas
 • Užsakymų atšaukimo taisyklės gali skirtis priklausomai nuo viešbučio ir pasirinktos kainos.
 • Kai kuriuos užsakymus galima nemokamai atšaukti likus tam tikram laikotarpiui iki įsiregistravimo datos.
 • Dėl kitų rezervacijų gali būti taikomi atšaukimo mokesčiai arba jos gali būti neatšauktos.
 • Norėdami atšaukti rezervaciją, klientai turėtų apsilankyti „Hotels.com“ svetainės skiltyje „Mano užsakymai“ arba susisiekti su Hotels.com klientų aptarnavimo tarnyba.
 • Norėdami gauti išsamios informacijos apie užsakymo atšaukimo taisykles, svečiai raginami peržiūrėti užsakymo patvirtinime nurodytas sąlygas arba susisiekti tiesiogiai su viešbučiu.
Viešbučiai Com Coupon
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.