Bendrieji filtrai

Hotels.com nuolaidų kodas ir kuponai liepa 2024

„Hotels.com“ siūlo kuponus ir akcijas, kad klientams būtų suteikta galimybė sutaupyti užsakant apgyvendinimą. Šiuos kuponus ir akcijas galite rasti „Hotels.com“... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 1 balsuoti
 • 4

Hotels.com iki 10% reklamos kodas

Liepa 25, 2025 ŽR. KODĄ TELS
 • 3

Reklamos kredito kodas „Hotels.com“: „Visa“ naudotojams taikoma 8 % nuolaida

Gegužės 15, 2025 ŽR. KODĄ ISA8
 • 4

Hotels.com iki 10% reklamos kodas

Gegužės 28, 2025 ŽR. KODĄ TELS
 • 1

15% reklama per Hotels.com užsisakykite programėlėje

 • 6

Hotels.com 10% kupono kodas visoje svetainėje

Gegužės 5, 2025 ŽR. KODĄ TL10
 • 1

Paimkite iki 15% reklama „Hotels.com“ programos užsakyme

 • 2

Hotels.com 10% reklamos kodas visoje svetainėje

Gegužės 22, 2025 ŽR. KODĄ TL10
12%
 • 5

Hotels.com geriausias šio mėnesio reklamos kredito kodas: 12 % nuolaida

Rugsėjis 29, 2024 ŽR. KODĄ VE12
10%
 • 2

Hotels.com kuponas: 10% nuolaida pasirinktiems viešbučiams

Gruodžio 29 d., 2024 ŽR. KODĄ PH10
10%
 • 5

10% Hotels.com reklamos kredito kodas

Vasaris 28, 2025 ŽR. KODĄ 0OFF

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

10%
 • 1

Geriausias vasario mėnesio Hotels.com nuolaidos kodas: 10%

Vasaris 29, 2024 ŽR. KODĄ TELS

Kur galiu rasti Hotels.com nuolaidų kodus

Norint gauti nuolaidų su Hotels.com kuponu, būtina jų ieškoti įvairiuose internetiniuose puslapiuose arba tam tikrais būdais, pavyzdžiui, užsiprenumeruoti naujienlaiškį ar įdiegti mobiliąją programėlę. Čia, šiame puslapyje, pateikiame jums naujausius „Hotels.com“ reklamos kredito kodus, tačiau taip pat rekomenduojame pasinaudoti kitais būdais gauti „Hotels.com“ nuolaidų kodus.

Čia yra dažniausiai naudojami „Hotels.com“ nuolaidų kodų paieškos būdai

 • Apsilankykite Hotels.com svetainėje, kad rastumėte nuolaidų ir akcijų.
 • Prisiregistruokite gauti Hotels.com naujienlaiškį, kad gautumėte specialių pasiūlymų ir išskirtinių akcijų.
 • Stebėkite Hotels.com socialinėje žiniasklaidoje, kad gautumėte naujausias nuolaidas ir akcijas.
 • Atsisiųskite „Hotels.com“ programą, kad gautumėte tiesioginius pranešimus apie nuolaidas ir akcijas.
 • Peržiūrėkite kainų palyginimo svetaines ir raskite geriausius „Hotels.com“ pasiūlymus.
„Hotels Com“ reklamos kodas

Kokius nuolaidų kodus siūlo Hotels.com

„Hotels.com“ reklamos kredito kodų siūlomos nuolaidos yra kelių rūšių – tiek nuolaidų kodų, tiek reklaminių pasiūlymų nuolaidos. Svarbu ne tik nuolaidos, gautos naudojant reklamos kredito kodą, nuolaidas galima gauti ir kitais būdais, kuriuos pateikiame žemiau.

Štai svarbiausi „Hotels.com“ siūlomų nuolaidų tipai

 • Nuolaidų kuponai viešbučių rezervacijai.
 • Nuolaidos „Hotels.com Rewards“ lojalumo programos nariams.
 • Specialūs pasiūlymai grupiniams užsakymams.
 • Sezoninės ir šventinės akcijos.
 • Paskutinės minutės užsakymams taikomos nuolaidos.
 • Nuolaidų kuponai užsakymams pasirinktose vietose.
 • Išskirtiniai pasiūlymai Hotels.com mobiliosios programėlės naudotojams.
 • Nuolaidos pratęstiems užsakymams.
 • „Hotels.com“ partnerių viešbučių užsakymų akcijos.
„Hotels Com“ kupono kodas

Hotels.com nuolaidų kodo naudojimo taisyklės

Norėdami gauti nuolaidą su Hotels.com kuponu, turite laikytis tam tikrų taisyklių. Toliau pateikiame bendrąsias reklamos kredito kodo naudojimo taisykles, kad gautumėte jo siūlomą nuolaidą.

Svarbiausios „Hotels.com“ reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

 • Įveskite kuponą į atitinkamą lauką. Nuolaidos kuponas turi būti įvestas atitinkamame laukelyje užsakymo metu. Šis laukas paprastai pažymėtas „Reklamos kredito kodas“ arba „Nuolaidos kuponas“.
 • Nuolaidos kuponas galioja tik tam tikrų tipų kambariams ir tam tikriems viešbučiams.
 • Prieš taikydami kuponą būtinai patikrinkite jo sąlygas.
 • Nuolaidos kuponas gali būti panaudotas bendrai užsakymo kainai sumažinti, tačiau jo negalima naudoti mokesčiams ar priemokoms sumokėti. Mokesčiai ir priemokos visada mokami atskirai.
 • Nuolaidos kuponas negali būti derinamas su kitais kuponais ar reklaminiais pasiūlymais. Jei bandysite panaudoti daugiau nei vieną kuponą ar reklaminį pasiūlymą, sistema automatiškai parinks geriausią galimą pasiūlymą.
 • Nuolaidos kuponas galioja ribotą laiką. Kuponas galioja ribotą laiką: prieš naudodami būtinai patikrinkite kupono galiojimo datą.
Hotels Com nuolaidos kodas

Dabartinės Hotels.com akcijos ir kuponai

Šiame puslapyje skelbiame naujausius „Hotels.com“ reklamos kredito kodus, kad galėtumėte pasinaudoti papildoma nuolaida, kai užsisakysite apgyvendinimą per šią internetinę užsakymo platformą.

Raskite čia naujausius „Hotels.com“ reklamos kredito kodus ir nuolaidų pasiūlymus

 • 20% nuolaida pirmajam užsakymui – standartinis Hotels.com pasiūlymas, ši akcija siūlo a 20% nuolaida pirmajam bent 2 naktų užsakymui. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, užsakymo metu įveskite reklamos kredito kodą atitinkamame laukelyje.
 • 10% nuolaida užsakant 3 ar daugiau naktų – kitas standartinis Hotels.com pasiūlymas, ši akcija siūlo a 10% nuolaida užsakant 3 naktis ir daugiau. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, užsakymo metu įveskite reklamos kredito kodą atitinkamame laukelyje.
 • 5% nuolaida užsakant 5 ar daugiau naktų – ši akcija siūlo a 5% nuolaida užsakant 5 naktis ir daugiau. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, užsakymo metu įveskite reklamos kredito kodą atitinkamame laukelyje.
 • 10% nuolaida savaitgalio užsakymams - Pasiūlymas galioja tik savaitgalio užsakymams, ši akcija siūlo a 10% nuolaida penktadienio, šeštadienio ar sekmadienio užsakymams. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, rezervacijos metu į atitinkamą laukelį įveskite reklamos kredito kodą „SAVAITGALIS“.
 • 20% nuolaida grupiniams užsakymams - Pasiūlymas galioja tik grupiniams užsakymams ne mažiau kaip 10 žmonių, ši akcija siūlo a 20% nuolaida užsakymams. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, susisiekite su Hotels.com klientų aptarnavimo tarnyba ir gaukite reklamos kredito kodą.
 • 10% nuolaida užsakymams „Hotels.com Rewards“ nariams – „Hotels.com Rewards“ nariai gauna a 10% nuolaida užsakant 2 naktis ir daugiau. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, prisijunkite prie savo paskyros. Hotels.com prieš atlikdami užsakymą.
 • 5% nuolaida užsakymams, apmokėtiems per PayPal.
„Hotels Com“ kupono kodas

Kasmetinės reklaminės kampanijos, kurias siūlo Hotels.com

Hotels.com vasaros nuolaidos

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Hotels.com šiuo metu siūlo vasaros nuolaidas. Pasinaudokite šiais riboto laiko pasiūlymais ir mėgaukitės daug sutaupytų kito viešbučio užsakymo metu. Turėdami platų apgyvendinimo vietų pasirinkimą visame pasaulyje, galite rasti geriausią viešbutį, atitinkantį jūsų poreikius ir biudžetą. Nesvarbu, ar planuojate atpalaiduojančią pabėgimą paplūdimyje, ar nuotykių kupiną miesto pažinimą, „Hotels.com“ jums padės. Nepraleiskite šios progos sutaupyti pinigų ir vasaros atostogas paversti dar geresnėmis. Užsisakykite dabar ir pradėkite planuoti savo svajonių kelionę su Hotels.com.

Hotels.com Juodasis penktadienis

Šio riboto laiko renginio metu keliautojai turės galimybę sutaupyti apgyvendinimui visame pasaulyje. Turėdami platų viešbučių pasirinkimą – nuo ​​nebrangių iki prabangių kurortų – rasite ką nors, kas atitiks kiekvieno keliautojo poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar planuojate savaitgalio išvyką, ar ilgesnes atostogas, klientai gali pasinaudoti šia išskirtine akcija ir užsitikrinti puikius pasiūlymus kitoje viešnagės viešbutyje. Nepraleiskite progos sutaupyti kelionės išlaidų. Apsilankykite „Hotels.com“ per Juodojo penktadienio nuolaidą ir pradėkite planuoti kitus nuotykius šiandien.

Hotels.com kibernetinis pirmadienis

Ši kampanija yra prieinama kiekvienais metais Kibernetinį pirmadienį ir siūlo įvairius pasiūlymus bei nuolaidas apgyvendinimo užsakymams. Norėdami sužinoti daugiau apie šią kampaniją, apsilankykite Hotels.com svetainėje kibernetinį pirmadienį – Naujųjų metų dieną: ši kampanija yra prieinama kiekvienais metais atostogų sezono metu ir siūlo įvairius pasiūlymus bei nuolaidas apgyvendinimo užsakymams. Norėdami sužinoti daugiau apie šią kampaniją, apsilankykite „Hotels.com“ svetainėje atostogų sezono metu – „Hotels.com“ kasmet siūlo kalėdinius pasiūlymus. Šie pasiūlymai galioja tik ribotą laiką. Klientai gali mėgautis nuolaidomis viešbučių rezervavimui atostogų sezono metu. Tai puiki galimybė tiems, kurie nori keliauti per Kalėdas ir apsistoti geriausiuose viešbučiuose. Rezervacijas galima atlikti tiesiogiai „Hotels.com“ svetainėje. Nepraleiskite šių specialių pasiūlymų ir sudarykite kalėdinių kelionių planus jau šiandien.

Hotels.com žiemos nuolaidos

Hotels.com džiaugiasi galėdamas pranešti apie savo žiemos nuolaidas. Klientai gali pasinaudoti specialiais pasiūlymais dabar ir mėgautis nuolaidomis viešbučių užsakymams. Nesvarbu, ar planuojate savaitgalio išvyką, ar ilgesnes atostogas, žiemos nuolaidos suteikia puikią galimybę sutaupyti pinigų mėgaujantis patogia ir malonia viešnage. Turėdami platų viešbučių pasirinkimą, klientai gali rinktis iš įvairių vietų ir apgyvendinimo vietų, kad atitiktų jų pageidavimus. „Hotels Com“ reklamos kodas

Dažnai užduodami klausimai apie Hotels.com

Ar Hotels.com siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 11 nuolaidų kodų ir reklamų, kurie 2024 m. liepos mėn. veiks „Hotels.com“ ir geriausi kuponų pasiūlymai 25% Nuolaida.

Kokie yra naujausi „Hotels.com“ kuponai ir nuolaidų kodai?

Kokią nuolaidą galiu gauti su Hotels.com nuolaidos kodu?

Nuolaidos, kurią siūlo Hotels.com nuolaidos kodas, lygis gali skirtis priklausomai nuo konkrečios kampanijos. Tačiau šie kodai dažniausiai gali pasiūlyti procentinę nuolaidą arba fiksuotą pinigų sumą.

Ar yra kokių nors apribojimų ar sąlygų naudojant Hotels.com nuolaidų kodus?

Taip, yra tam tikri „Hotels.com“ nuolaidų kodų naudojimo apribojimai ir sąlygos. Tai gali būti galiojimo laikotarpiai, konkrečios paskirties vietos arba tam tikro tipo užsakymai. Prieš naudojimą svarbu perskaityti su kiekvienu kodu susijusias sąlygas.

Ar vienam užsakymui galiu naudoti kelis Hotels.com nuolaidų kodus?

Paprastai Hotels.com vienam užsakymui leidžia naudoti tik vieną nuolaidos kodą. Prieš naudojimą svarbu patikrinti kiekvieno kodo sąlygas ir įsitikinti, ar nėra jokių apribojimų.

Ar galiu naudoti Hotels.com nuolaidos kodą esamai rezervacijai?

Paprastai Hotels.com nuolaidų kodus reikia įvesti užsakymo metu. Jei jau turite rezervaciją, vėliau galbūt negalėsite pritaikyti nuolaidos kodo. Patikrinkite kiekvieno kodo sąlygas ir sužinokite, ar tai įmanoma.

Kas nutiks, jei atsiskaitydamas neįvesiu Hotels.com nuolaidos kodo?

Jei atsiskaitydami neįvesite Hotels.com nuolaidos kodo, sumokėsite standartinį kambario kainą be jokios papildomos nuolaidos.

Ar galiu gauti „Hotels.com“ nuolaidos kodą, jei jau esu „Hotels.com Rewards“ narys?

Taip, kaip „Hotels.com Rewards“ narys galite pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir nuolaidų kodais. Būtinai užsiprenumeruokite Hotels.com naujienlaiškį, kad gautumėte naujausius pasiūlymus.

Kaip pridėti „Hotels.com“ kuponą

Norėdami gauti geriausias apgyvendinimo kainas su Hotels.com, turite naudoti galiojantį reklaminį kuponą. Štai kaip dabar pridėti „Hotels.com“ kuponą:

 • 1
  Pasirinkite paskirties vietą, kurioje ieškote nakvynės, žmonių skaičių, tada spustelėkite mygtuką Ieškoti.
 • 2
  Pasirinkite norimą viešbutį.
 • 3
  Pasirinkite norimą kambarį ir spustelėkite mygtuką REZERVUOTI, tada pasirinkite Mokėti nuosavybėje arba Mokėti dabar.
 • 4
  Naujame puslapyje, kuriame reikia įvesti savo asmeninius duomenis, dešinėje matosi mėlynas tekstas „Taikyti kuponą“. Spustelėkite jį.
 • 5
  Naujame laukelyje parašykite Hotels.com kuponą, tada spustelėkite mygtuką Taikyti, kad gautumėte nuolaidą.
 • 6
  Užpildykite likusius reikiamus duomenis ir spustelėkite mygtuką UŽSAKYTI, kad užbaigtumėte rezervaciją šiandien svetainėje Hotels.com.

Dabartiniai „Hotels.com“ nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 11
🎇️ Nuolaidų kodai 8
📌 Pasiūlymai 3
➡️ Geriausias kuponas 12% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 12% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 22 liepa 2024

Geriausi Hotels.com kuponų kodai

Hotels.com CODE Hotels.com PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
TOTUMHOTELS Hotels.com iki 10% reklamos kodas Liepa 25, 2025
VISA8 Reklamos kredito kodas „Hotels.com“: „Visa“ naudotojams taikoma 8 % nuolaida Gegužės 15, 2025
TOTUMHOTELS Hotels.com iki 10% reklamos kodas Gegužės 28, 2025
N/A 15% reklama per Hotels.com užsisakykite programėlėje N / A

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į Hotels.com

 • 31

Booking.com reklamos kredito kodas: iki 15% nuolaida

Rugpjūtis 14, 2025 ŽR. KODĄ 2024
 • 8

KIWI.com reklamos kodas: 15 USD užsakymas su nuolaida virš 215 USD

Rugpjūtis 21, 2025 ŽR. KODĄ MMER
 • 10

Trip.com iki 8% reklamos kredito kodo pirmas užsakymas

Rugpjūtis 15, 2025 ŽR. KODĄ THB8
 • 75

EMIRATES.com 15% reklaminis kodas pasirinkti skrydžius

Rugpjūtis 16, 2025 ŽR. KODĄ CC17

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

klumperis

https://www.folkd.com/user/klummer
gutscheinz į žymas: gutscheinz.com gutscheinz gutscheincode 13% 3 žmonės Hotels.com kuponas | Viešbučiai lt kuponas http://gutscheinz.com/hotelscom-gutschein - Details jimbonic: Hotels.com:...

50 eurų – Hotels.com kuponas

https://www.rabatt-roboter.com/c9945/50-euro-hotels-com-gutschein/
Stebėtojas: 104k Gefällt: 3mde.hotels.com Hotels.com Versandkosten Versandkostenfrei Zahlungsinformation Kauf auf Rechnung Kreditkarte Paypal Sofortüberweisung Hotels.com Kontaktai Hotels.com LP..

Hotels.com Gutscheincode: 2019 m. lapkričio mėn. ir 2019 m. gruodžio mėn

https://pfennigfuchs.com/2019/hotels-com-gutscheincodes/
oder leckere Verpflegung umgesetzt werden. Hotels.com Gutscheincode: jetzt sparen Hotels.com kuponas BLACKFRI bringt 11% Buchungszeitraum im restlichen 2019 lapkritis ir bis zum 2. 2019 m. gruodis...

kuponas Pateikti

https://www.cashbackeuro.com/submit_coupon.php?id=39
Reiche einen kuponas ein, den Sie gefunden haben. Anbieter: Hotels.com Pasiūlymo tipas: Pavadinimas: Ablaufdatum (neprivaloma): Apsaugos kodas:

Hotels.com

https://yepoffers.com/de/coupons/hotels-com/
40% bei Hotels.com Ort....Mehr Erhalten rudens išpardavimas mit bis zu 40% bei Hotels.com Ort. Ist kein kuponas für diesen Deal Erforderlich. Kasse Seite der Angebote und nehmen Sie Ihre Lieblings...

Mėlynųjų žmonių grupė Gutschein

http://mnohem-nami.icu/2016/09/11/6856-blue-man-group-gutschein/
20% Neparduodami bilietai Hitzville: The Show / V Theatre 50% Išjungtas bilietas Jetzt 10.00 € Cashback-kuponas für Deinen Einkauf bei hotels.com tinklalapis . Nur für kurze Zeit: 10.00 Mamma Mia, Mėlynasis žmogus...

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

Hotels.com, LP Attn: IP/Trademark Legal Dept. DMCA Skundai c/o NRAI 16055 Space Center Blvd, Ste 235 Houston, TX 77062
viešbučiai
hotelsdotcom
Hotels.comEuropa
www.Hotels.com

Hotels.com Įvadas

Hotels.com yra gerai žinoma internetinė kelionių agentūra, siūlanti daugybę apgyvendinimo galimybių visame pasaulyje. Svetainėje vartotojai gali ieškoti viešbučių pagal savo pageidavimus ir biudžetą, todėl keliautojai gali rasti geriausią vietą apsistoti. Be plataus viešbučių pasirinkimo, „Hotels.com“ taip pat siūlo įvairias nuolaidas ir pasiūlymus, padedančius klientams sutaupyti užsakant pinigų. Šias nuolaidas galite rasti svetainės skiltyje „Pasiūlymai“, kur vartotojai gali naršyti specialius pasiūlymus ir akcijas. Be to, Hotels.com turi lojalumo programą, pavadintą „Hotels.com Rewards“, kuri leidžia nariams užsidirbti nemokamų nakvynių ir mėgautis papildomomis privilegijomis, pavyzdžiui, išskirtinėmis nuolaidomis ir prieiga prie pasiūlymų, skirtų tik nariams. Apskritai, „Hotels.com“ siūlo patogų ir ekonomišką sprendimą keliautojams, ieškantiems nakvynės, turėdami platų viešbučių pasirinkimą ir patrauklias nuolaidas.

Hotels.com rezervavimo ir atšaukimo taisyklės

Viešbučio užsakymas per „Hotels.com“.
 • Rezervuoti galima „Hotels.com“ svetainėje arba „Hotels.com“ mobiliojoje programėlėje.
 • Norėdami atlikti rezervaciją, klientai turi įvesti kelionės informaciją, pvz., kelionės tikslą, registracijos ir išsiregistravimo datas, kambarių skaičių ir svečių skaičių.
 • Atlikę rezervaciją klientai gaus patvirtinimą el. paštu arba per mobiliąją programėlę.
Užsakymo per „Hotels.com“ atšaukimas
 • Užsakymų atšaukimo taisyklės gali skirtis priklausomai nuo viešbučio ir pasirinktos kainos.
 • Kai kuriuos užsakymus galima nemokamai atšaukti likus tam tikram laikotarpiui iki įsiregistravimo datos.
 • Dėl kitų rezervacijų gali būti taikomi atšaukimo mokesčiai arba jos gali būti neatšauktos.
 • Norėdami atšaukti rezervaciją, klientai turėtų apsilankyti „Hotels.com“ svetainės skiltyje „Mano užsakymai“ arba susisiekti su Hotels.com klientų aptarnavimo tarnyba.
 • Norėdami gauti išsamios informacijos apie užsakymo atšaukimo taisykles, svečiai raginami peržiūrėti užsakymo patvirtinime nurodytas sąlygas arba susisiekti tiesiogiai su viešbučiu.
Viešbučiai Com Coupon
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.