Bendrieji filtrai

KLM nuolaidų kodas ir kuponai liepa 2024

KLM savo klientams siūlo įvairius kuponus ir akcijas. Šie apdovanojimai skirti suteikti pridėtinę vertę ir sutaupyti keliautojams. Vienas iš pavyzdžių yra dažno skraidančiojo programa,... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 1 balsuoti
 • 51

KLM.com kuponas: 10% nuolaida atrinktiems nariams

 • 35

Pildyti 10% reklama tik KLM.com nariams

10%
 • 24

Su KLM Blue Explorer naryste jūs gausite 10% nuolaida

Lapkritis 30, 2024 ŽR. SĄLYGĄ
 • 28

10% nuolaida visiems su „Flying Blue Explorer“ nariu KLM

 • 3

Skriskite iš Amsterdamo į JAV tik už 333 USD

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

10%
 • 55

KLM reklaminis kodas pasirinktoms kelionėms tikslams: išsaugoti 10%

Birželio 30, 2024 ŽR. KODĄ mfb

Kur rasti KLM nuolaidų kodus

KLM jūs gaunate papildomą nuolaidą skrydžio bilietams, užsakytiems oficialioje KLM svetainėje su KLM nuolaidos kodu. Kadangi dauguma mūsų lankytojų dar nežino, kur ir kaip rasti KLM kuponus, žemiau parengėme keletą pasiūlymų.

Vadovas, kaip gauti galiojančius KLM nuolaidų kodus

 • Patikrinkite oficialią KLM svetainę ir sužinokite, ar yra kokių nors pasiūlymų ar nuolaidų kodų.
 • Prenumeruokite KLM naujienlaiškį, kad gautumėte pranešimus apie nuolaidų kodus.
 • Sekite KLM socialinės žiniasklaidos paskyras, kad gautumėte naujausią informaciją apie reklamas ar nuolaidų kodus.
 • Ieškokite kuponų svetainėse ir nuolaidų platformose, kad rastumėte bet kokius KLM nuolaidų kodus.
 • Dalyvaukite KLM lojalumo programose ir gaukite išskirtinius nuolaidų kodus.
 • Kreipkitės į KLM pagalbos tarnybą ir paprašykite informacijos apie galimus nuolaidų kodus.
KLM Promo kodas

KLM reklamos kredito kodų tipai

Yra keletas KLM reklamos kredito kodų tipų, atsižvelgiant į kiekvieno keliautojo profilį ir laikotarpį, kurį jis užsisako ir keliauja su KLM Airlines.

Kai kurie KLM nuolaidų kodų tipai

 • Reklaminis kodas „EARLYBIRD“ siūlo a 15% nuolaida užsakant bent 60 dienų iki kelionės.
 • Reklamos kredito kodas „WEEKEND“ siūlo a 10% nuolaida savaitgalio kelionėms.
 • Reklamos kredito kodas „ŠEIMA“ siūlo a 20% nuolaida užsakant bent 3 keleivius.
 • Reklamos kodas „VERSLAS“ siūlo a 25% nuolaida verslo kelionėms.
 • Reklamos kredito kodas „LOJALUMAS“ siūlo bonusinius taškus KLM lojalumo programos nariams.
 • Akcijos kodas „VASARA“ siūlo a 30% nuolaida kelionėms vasaros sezono metu.
 • Reklamos kodas „STUDENTAS“ siūlo a 20% nuolaida studentams iki 26 m.
KLM kupono kodas

KLM nuolaidos kodo naudojimo taisyklės

Norint panaudoti KLM kuponą, verta laikytis tam tikrų bendrųjų taisyklių, kurios užtikrina, kad gausite susijusią nuolaidą.

Svarbiausios KLM nuolaidos kodo naudojimo taisyklės

 • Prieš naudodami KLM kuponą, patikrinkite jo galiojimo datą.
 • Įsitikinkite, kad kuponas galioja tik perkant KLM lėktuvo bilietus.
 • Laikykitės KLM kupono sąlygų, pvz., galiojimo tik tam tikrose paskirties vietose ar kelionių klasėms.
 • Negalite naudoti daugiau nei vieno KLM kupono vienam pirkiniui.
 • KLM kuponas negali būti derinamas su kitais pasiūlymais ar nuolaidomis.
 • Užsakydami įsitikinkite, kad įvedėte teisingą kupono kodą.
 • Jei kyla problemų naudojant KLM kuponą, kreipkitės pagalbos į klientų aptarnavimo tarnybą.
KLM nuolaidos kodas

Naujausi KLM reklaminiai pasiūlymai ir kuponų kodai

Savaitiniai KLM akcijos pasiūlymai vyksta tam tikrose kryptyse, kartais taikomos nuolaidos tiems, kurie naudojasi KLM nuolaidų kuponu.
 • 20% nuolaida lėktuvo bilietams, įsigytiems iki mėnesio pabaigos.
 • Speciali akcija „Flying Blue“ nariams: 30% nuolaida verslo klasės patobulinimams.
 • 50 nuolaidų kuponas viešbučių užsakymams bendradarbiaujant su KLM.
 • 10% nuolaida automobilių nuomos paslaugoms per KLM.
 • Specialus pasiūlymas šeimoms: vaikai iki 12 metų keliauja nemokamai.
 • 15% nuolaida skrydžiams į egzotiškas vietas.
 • Akcija vidaus skrydžiams: 2 nemokami bagažo vienetai KLM keleiviams.
KLM kvito kodas

Svarbiausios KLM metinės reklaminės kampanijos

20% KLM nuolaida studentams

20% nuolaida studentų bilietams visose vietose. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, studentai turi pateikti galiojantį studento ID arba registracijos įrodymą. Nuolaida taikoma tiek vidaus, tiek tarptautiniams KLM vykdomiems skrydžiams. Suprantame, su kokiais finansiniais iššūkiais susiduria studentai, ir siekiame, kad kelionės jiems būtų prieinamesnės. Tikime, kad ši nuolaida padės studentams tyrinėti pasaulį ir įgyti vertingos patirties. Atkreipkite dėmesį, kad ši nuolaida negali būti derinama su kitomis akcijomis ar pasiūlymais. Norėdami gauti daugiau informacijos ir užsisakyti skrydį su nuolaida, apsilankykite KLM svetainėje arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

KLM juodojo penktadienio nuolaida

Juodojo penktadienio reklaminė akcija su nuolaidomis iki 30% skrydžiams į pasirinktas vietas. KLM siūlo juodojo penktadienio nuolaidą. Nuolaida taikoma pasirinktiems skrydžiams IR kryptims. Klientai gali sutaupyti iki 30% jų užsakymuose. Akcija galioja tik ribotą laiką. Norėdami pasinaudoti nuolaida, klientai turi užsisakyti skrydžius per KLM svetainę arba mobiliąją programėlę. Taikomos sąlygos.

KLM 15% Grupėms nuolaida

15% nuolaida keliaujantiems grupėmis. KLM taiko nuolaidas grupėms. Šios nuolaidos taikomos 10 ir daugiau keleivių grupėms, keliaujančioms kartu. Nuolaidos dydis skiriasi priklausomai nuo grupės dydžio ir kelionės tikslo. Norėdami pasiteirauti apie grupines nuolaidas, klientai gali kreiptis į KLM grupinių rezervacijų skyrių.

KLM vasaros reklaminė kampanija

Vasaros reklaminė kampanija KLM siūlo skrydžius su nuolaida į egzotiškas vietas. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad KLM taiko vasaros nuolaidą. Ši nuolaida galioja ribotą laiką ir taikoma tam tikriems skrydžiams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį reklaminį pasiūlymą, apsilankykite KLM svetainėje arba susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Dėkojame, kad pasirinkote KLM.

KLM išankstinio užsakymo nuolaida

10% nuolaida keleiviams, užsisakiusiems skrydžius likus ne mažiau kaip 3 mėnesiams iki kelionės datos. KLM siūlo nuolaidą tiems, kurie lėktuvo bilietus užsisako likus bent 3 mėnesiams iki kelionės datos. Ši išskirtinė nuolaida yra būdas parodyti dėkingumą klientams už ankstyvą planavimą. Šis pasiūlymas suteiks papildomos paskatos keleiviams planuoti savo keliones gerokai iš anksto ir užtikrins sklandesnę kelionės patirtį.

KLM kalėdinės nuolaidos

Kalėdinė reklaminė akcija, KLM džiaugiasi galėdama pranešti apie kalėdinių nuolaidų atėjimą. Šis riboto laiko pasiūlymas leidžia klientams mėgautis nuolaidomis pasirinktiems skrydžiams. Nesvarbu, ar planuojate žiemos atostogas, ar per šventes aplankote artimuosius, dabar pats tinkamiausias laikas rezervuoti bilietus KLM. Pasinaudokite šiomis išskirtinėmis nuolaidomis ir patirkite išskirtinį aptarnavimą bei komfortą, kuriuo garsėja KLM. Nepraleiskite progos sutaupyti pinigų keliaudami su viena pirmaujančių pasaulio oro linijų bendrovių. Užsisakykite bilietus šiandien ir padarykite šį Kalėdų sezoną dar ypatingesnį su KLM.

KLM 25% Nuolaida su KLM lojalumo kortele

25% nuolaida keleiviams, besinaudojantiems KLM lojalumo kortele. Klientams, turintiems KLM lojalumo kortelę, taikomos išskirtinės nuolaidos. Šios nuolaidos taikomos daugeliui KLM siūlomų produktų ir paslaugų. Pirkdami pateikę lojalumo kortelę, klientai gali mėgautis nuolaidomis skrydžiams, patobulinimams ir papildomoms patalpoms. Ši programa skirta apdovanoti lojalius klientus. Raginame visus klientus pasinaudoti šiais specialiais pasiūlymais ir maksimaliai išnaudoti savo KLM lojalumo kortelės privalumus.

KLM kibernetinio pirmadienio nuolaida

Kibernetinio pirmadienio reklaminė kampanija KLM. Garsi aviakompanija siūlo įdomias elektroninio pirmadienio nuolaidas. Pasinaudokite šiais riboto laiko pasiūlymais ir sutaupykite kitam KLM skrydžiui. Nesvarbu, ar planuojate verslo kelionę, ar užtarnautos atostogas, šios nuolaidos suteikia puikią galimybę užsisakyti skrydį už daug mažesnę kainą. Nepraleiskite progos patirti išskirtinių KLM paslaugų ir sutaupyti daug pinigų. Veikite greitai ir užsitikrinkite bilietą su nuolaida KLM Cyber ​​​​Monday nuolaidos metu. KLM reklamos kodas

Dažnai užduodami klausimai apie KLM

Ar KLM siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 5 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks KLM 2024 m. liepos mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 10% Nuolaida.

Kas yra KLM nuolaidų kodai?

KLM nuolaidų kodai yra raidiniai ir skaitmeniniai kodai, kuriuos galite naudoti norėdami gauti nuolaidų ar papildomų privilegijų perkant lėktuvo bilietus arba KLM Airlines siūlomas paslaugas.

Kaip gauti KLM nuolaidos kodą?

Yra keletas būdų, kaip gauti KLM nuolaidos kodą. Juos gali pasiūlyti tiesiogiai KLM per savo reklamines kampanijas arba galite rasti KLM nuolaidų kodus kuponų svetainėse arba kelionių užsakymo platformose.

Kaip galiu panaudoti KLM nuolaidos kodą?

Norėdami pasinaudoti KLM nuolaidos kodu, kodą turite įvesti rezervuodami KLM svetainėje arba jų mobiliojoje programėlėje. Nuolaidos kodas bus automatiškai pritaikytas bendrai užsakymo kainai, sumažinant galutinę kainą.

Ar yra kokių nors apribojimų ar sąlygų naudojant KLM nuolaidų kodus?

Taip, yra tam tikri KLM nuolaidų kodų naudojimo apribojimai ir sąlygos. Jie gali skirtis priklausomai nuo kodo ir gali apimti galiojimo laikotarpius, konkrečias paskirties vietas arba tam tikras užsakymo klases.

Kokią naudą galiu gauti naudodamas KLM nuolaidos kodą?

Naudodami KLM nuolaidos kodą galite gauti privilegijų, pvz., nuolaidų lėktuvų bilietams, paaukštinimą į aukštesnes klases ar kitus papildomus privalumus, tokius kaip galimybė patekti į išskirtines poilsio patalpas ar pirmenybinį įlaipinimą.

Kaip pridėti KLM nuolaidos kodą

Jei šiame puslapyje pasirinkote KLM kuponą ir norite jį sėkmingai panaudoti, turite atlikti šiuos veiksmus:

 • 1
  Pasirinkite išvykimo ir atvykimo oro uostą, žmonių skaičių ir laikotarpį, kuriuo norite keliauti, tada spustelėkite paieškos mygtuką.
 • 2
  Pasirinkite norimą kelionės variantą ir jums tinkantį bilieto tipą.
 • 3
  Užpildykite keleivio duomenis.
 • 4
  Kitame žingsnyje pasirinkite susikurti Flying Blue nario paskyrą arba prisijunkite prie esamos, jei jau esate užsiregistravę. Pasirinkite, ar pasirinkti kelionės draudimo parinktį, tada spustelėkite Tęsti.
 • 5
  Kitame puslapyje, kuriame turite pasirinkti mokėjimo būdą, laukelyje su tekstu „Įveskite kupono numerį arba nuolaidos kodą“ įveskite KLM reklamos kredito kodą ir spustelėkite mygtuką PRIDĖTI.
 • 6
  Pasirinkite mokėjimo būdą ir spustelėkite mėlyną mygtuką „Tęsti prie mokėjimo“, kad užbaigtumėte KLM bilietų užsakymą.

Dabartiniai KLM nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 5
🎇️ Nuolaidų kodai 1
📌 Pasiūlymai 5
➡️ Geriausias kuponas 0 nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 22 liepa 2024

Geriausi KLM kuponų kodai

KLM KODAS KLM PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A KLM.com kuponas: 10% nuolaida atrinktiems nariams N / A
N/A Pildyti 10% reklama tik KLM.com nariams N / A
N/A Su KLM Blue Explorer naryste jūs gausite 10% nuolaida Lapkritis 30, 2024
N/A 10% nuolaida visiems su „Flying Blue Explorer“ nariu KLM N / A

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į KLM

 • 31

Booking.com reklamos kredito kodas: iki 15% nuolaida

Rugpjūtis 14, 2025 ŽR. KODĄ 2024
 • 8

KIWI.com reklamos kodas: 15 USD užsakymas su nuolaida virš 215 USD

Rugpjūtis 21, 2025 ŽR. KODĄ MMER
 • 10

Trip.com iki 8% reklamos kredito kodo pirmas užsakymas

Rugpjūtis 15, 2025 ŽR. KODĄ THB8
 • 73

EMIRATES.com 15% reklaminis kodas pasirinkti skrydžius

Rugpjūtis 16, 2025 ŽR. KODĄ CC17

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

ใช้ คูปอง Gmarket ยัง ไง: 6 เทคนิคซื้อ Gmarket ให้ได้ของถูของถูของถูกจดN; Tinklaraštis &Ndash; Kelionė į Tailandą

https://ligatop.com/youtrip.html
สอบถามคนเคยใช้คูปองหน่อยค่ะ คูปอง Nemokamas pristatymas ที่ ต้อง พ้อยท์ แลก นี่ คือ ฟรี ฟรี ค่า ส่ง แล้ว เรา ต้อง จ่าย แค่ ของ อย่าง อย่าง เดียว ใช่ คะ คะ 0 แสดง ความ คิดเห็น กระทู้ ที่ คุณ สนใจ สนใจ สนใจ [美荷 | แชร์ไปเรื่อย] ซื้อเครื่องสำอางเยอางเฆองสำอางเกา

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

KLM Royal Dutch Airlines. Pašto dėžutė 7700. 1117 ZL Schiphol. Olandija
@KLM
KLM
KLM
www.klm.com

KLM įvadas

KLM yra Nyderlandų oro linijų bendrovė, įkurta 1919 m. Tai viena seniausių oro linijų pasaulyje ir „SkyTeam“ aljanso dalis. KLM vykdo skrydžius į daugiau nei 150 krypčių visame pasaulyje su daugiau nei 100 lėktuvų. Bendrovė yra įsikūrusi Amsterdame ir garsėja savo keleiviams teikiamomis kokybiškomis ir saugos paslaugomis. Aviakompanija KLM yra žinoma dėl savo akcijų ir pasiūlymų. Daug dėmesio skirdama klientų pasitenkinimui, KLM reguliariai pristato įvairias akcijas, siekdama pritraukti ir išlaikyti klientus. Šios akcijos dažnai apima bilietų nuolaidas, specialius pasiūlymus tam tikrais maršrutais ir papildomas mylias dažnai skraidantiems. KLM taip pat siūlo reklaminius paketus, į kuriuos įeina apgyvendinimas viešbučiuose ir automobilių nuoma, todėl klientams suteikiama patogi ir ekonomiška kelionių patirtis. Be to, KLM turi lojalumo programą „Flying Blue“, kuri savo nariams siūlo išskirtines privilegijas ir atlygius. Bendros KLM akcijos skirtos pagerinti kelionių patirtį ir suteikti vertę savo klientams.

KLM pakeitimų ir atšaukimo politika

 • KLM keitimo ir atšaukimo politika priklauso nuo įsigyto bilieto tipo.
 • Bilietus, įsigytus taikant lanksčias kainas, rezervacijas galima keisti arba atšaukti be papildomo mokesčio.
 • Bilietus, įsigytus taikant ribojančias kainas, pakeitus ar atšaukus bilietus gali atsirasti papildomų išlaidų ar net prarasti visą sumokėtą sumą.
 • KLM siūlo galimybę įsigyti kelionių draudimą, kuris padengtų bilietų atšaukimą force majeure atvejais.
 • Norėdami gauti konkrečios informacijos apie rezervavimo ir atšaukimo politiką, apsilankykite oficialioje KLM svetainėje arba susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba.
KLM kuponas
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.