Bendrieji filtrai

EXPEDIA nuolaidų kodas ir kuponai gali 2024

Expedia.com siūlo platų kuponų ir akcijų asortimentą, kad padėtų keliautojams sutaupyti pinigų užsakant. Šias nuolaidas galite rasti Expedia.com svetainėje per jų... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 1 balsuoti
 • 3

Iki 25% nuolaida EXPEDIA.com

 • 3

Reklamos kodas EXPEDIA.com: 30 USD nuolaida

Gali 15, 2025 ŽR. KODĄ RIL8
30%
 • 7

EXPEDIA reklamos kredito kodas: 30 USD papildoma nuolaida

Liepa 31, 2024 ŽR. KODĄ FEB5
$30
Lapkritis 30, 2024 ŽR. KODĄ DAY5
25%
 • 8

25% EXPEDIA nuolaidos kodas

Vasaris 28, 2025 ŽR. KODĄ DAY5
$20
 • 5

Papildoma 20 USD nuolaida su šiuo EXPEDIA reklamos kredito kodu viešbučiams

Sausis 31, 2025 ŽR. KODĄ DAY5

Kur galiu rasti EXPEDIA nuolaidų kodus

Geriausias būdas rasti nuolaidų kodus EXPEDIA internetinei kelionių agentūrai yra mūsų tam skirtas puslapis, kuriame skelbiame naujausius EXPEDIA ir kitų internetinių kelionių agentūrų reklamos kredito kodus. Tačiau kartais EXPEDIA reklamos kredito kodus galite gauti ir iš kitų šaltinių, pvz., oficialaus EXPEDIA naujienlaiškio, Google ar BING paieškos sistemų, socialinės žiniasklaidos tinklų ir kt.

Sužinokite dabar, kur galite gauti EXPEDIA nuolaidų kodus

 • Prenumeruokite EXPEDIA naujienlaiškį, kad gautumėte išskirtinius nuolaidų kodus.
 • Sekite EXPEDIA socialinės žiniasklaidos platformose, pvz., „Facebook“ ir „Twitter“, kad gautumėte naujienų apie reklaminius pasiūlymus ir nuolaidų kodus.
 • Reguliariai tikrinkite EXPEDIA svetainę, ar nėra vykdomų akcijų ar specialių pasiūlymų.
 • Naudodami paieškos variklį ieškokite svetainių ar forumų, kuriuose gali būti pasiekiami EXPEDIA nuolaidų kodai.
 • Apsvarstykite galimybę prisiregistruoti prie EXPEDIA lojalumo programos, kad gautumėte papildomų nuolaidų ir išskirtinių pasiūlymų.
 • Stebėkite EXPEDIA svetainę, kurioje rasite sezoninių išpardavimų ir šventinių akcijų.
 • Susisiekite su EXPEDIA klientų aptarnavimo tarnyba ir pasiteiraukite apie galimus nuolaidų kodus ar specialius pasiūlymus.
„EXPEDIA Promo Code“

Kokius reklamos kredito kodus siūlo EXPEDIA

EXPEDIA siūlo ne mažiau nei 7 rūšių reklaminių pasiūlymų ir nuolaidų kodų, kuriuos galima naudoti rezervuojant internetu. Pasirinkite iš čia, kokio tipo EXPEDIA nuolaidos kodas jums tinka, ir naudokite jį užsakymui, kurį norite atlikti šiandien.

Galimi visų tipų EXPEDIA nuolaidų kodai

 • Procentinės nuolaidos: EXPEDIA.com siūlo kuponų kodus, suteikiančius klientams tam tikrą procentą nuo viso pirkinio. Šios nuolaidos gali būti nuo 10% į 50% ar daugiau, priklausomai nuo reklamos.
 • Fiksuoto dydžio nuolaidos: Kitas kupono kodo tipas, kurį siūlo EXPEDIA.com, yra vienodo dydžio nuolaida. Šie kodai suteikia klientams tam tikrą nuolaidą doleriais, neatsižvelgiant į bendrą kainą.
 • Paketų pasiūlymai: EXPEDIA.com taip pat siūlo paketų pasiūlymų kuponų kodus. Šie kodai leidžia klientams sutaupyti pinigų, kai jie kartu užsisako skrydį ir viešbutį arba kai prie užsakymo prideda papildomų, pvz., automobilių nuomos ar veiklos.
 • Nemokamos paslaugos: EXPEDIA.com kartais siūlo kuponų kodus, suteikiančius klientams nemokamų dovanų. Tai gali apimti nemokamus atnaujinimus, nemokamus pusryčius ar kitas privilegijas, skirtas pagerinti kelionės patirtį.
 • Lojalumo apdovanojimai: EXPEDIA.com turi lojalumo programą pavadinimu EXPEDIA Rewards, kuri siūlo nariams išskirtinius kuponų kodus ir nuolaidas.
 • Šie kodai gali suteikti papildomų santaupų arba specialių privilegijų lojaliams klientams.
 • Sezoninės akcijos: EXPEDIA.com dažnai vykdo sezonines akcijas, pvz., nuolaidas vasaros atostogoms ar atostogų kelionėms.
 • Šie kuponų kodai yra riboto laiko ir dažnai sutampa su populiariais kelionių laikotarpiais.
 • El. paštas ir išskirtiniai EXPEDIA mobiliosios programėlės kodai: EXPEDIA.com siunčia reklamos kredito kodus jų el. pašto naujienlaiškio prenumeratoriams ir jų mobiliosios programėlės naudotojams. Šie kodai yra išskirtiniai šiems kanalams ir gali papildomai sutaupyti tiems, kurie užsiprenumeruoja arba naudojasi programėle.
EXPEDIA kupono kodas

EXPEDIA reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

Jei naudojote EXPEDIA reklamos kredito kodą ir negavote jo siūlomos nuolaidos aprašyme, labai tikėtina, kad nesilaikėte vienos ar kelių iš šių taisyklių. Prieš naudojant EXPEDIA reklamos kredito kodą, rekomenduojame juos atidžiai perskaityti.

8 EXPEDIA nuolaidos kodo naudojimo taisyklės

 • EXPEDIA kuponas gali būti naudojamas tik tinkamiems užsakymams, atliekamiems EXPEDIA svetainėje arba mobiliojoje programėlėje.
 • Kuponas negali būti taikomas skrydžiams, automobilių nuomai ar atskirai užsakytai veiklai.
 • Kuponas galioja ribotą laiką ir turi būti išpirktas nepasibaigus galiojimo laikui.
 • Vienam užsakymui galima panaudoti tik vieną kuponą – kuponas negali būti derinamas su kitomis akcijomis ar nuolaidomis.
 • Kuponas neperleidžiamas ir į grynuosius pinigus nekeičiamas.
 • Jei rezervacija atšaukiama ar pakeičiama, kuponas gali nebegalioti.
 • EXPEDIA pasilieka teisę bet kuriuo metu atšaukti arba pakeisti kuponą.
 • Gali būti taikomos papildomos sąlygos. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. konkretų kupono informaciją.
EXPEDIA nuolaidos kodas

Dabartinės EXPEDIA akcijos ir nuolaidų kodai

Tarp 10 naujausių EXPEDIA reklaminių pasiūlymų ir nuolaidų kodų yra vienas, kuris jums suteikia 40% nuolaida viešbučiams akcijiniame pasiūlyme, kuponas su priedu 25% nuolaida šventiniams paketams, kuponas su 10% nuolaida paskutinės minutės užsakymams ir kt.

10 naujausių EXPEDIA reklamos kredito kodų ir nuolaidų pasiūlymų

 • Sutaupykite iki 40% viešbučių užsakymams su dabartinėmis EXPEDIA akcijomis.
 • Gaukite išskirtinių nuolaidų iki 30% skrydžiai į populiarias vietas.
 • Mėgaukitės specialiais pasiūlymais su 25% nuolaidos atostogų paketams, įskaitant skrydžius ir viešbučius.
 • Pasinaudokite riboto laiko automobilių nuomos pasiūlymais.
 • Gaukite premijos taškų už kiekvieną užsakymą, atliktą per EXPEDIA.
 • Gaukite momentines nuolaidas užsiprenumeravę EXPEDIA naujienlaiškį el. paštu.
 • Naudokite reklamos kredito kodus, kad sutaupytumėte papildomų pasirinktų užsakymų.
 • Gaukite prieigą prie tik nariams skirtų pasiūlymų ir privilegijų naudodami EXPEDIA lojalumo programą.
 • Mėgaukitės lanksčiomis daugumos užsakymų atšaukimo taisyklėmis.
 • Pasinaudokite EXPEDIA kainų atitikimo garantija, kad būtumėte ramūs.
EXPEDIA čekio kodas

Kasmetinės reklaminės kampanijos, kurias siūlo EXPEDIA

EXPEDIA juodojo penktadienio akcijos

EXPEDIA yra gerai žinoma internetinė kelionių agentūra, siūlanti platų kelionių paslaugų spektrą, įskaitant skrydžius, viešbučius, automobilių nuomą ir atostogų paketus. Kiekvienais metais EXPEDIA dalyvauja juodojo penktadienio išpardavimų renginyje, siūlydama klientams galimybę sutaupyti kelionių užsakymams. EXPEDIA „Juodojo penktadienio“ nuolaidos metu klientai gali rasti nuolaidų skrydžiams į populiarias vietas, nuolaidas viešbučių viešnagėms ir specialius atostogų paketų pasiūlymus. Tai puiki galimybė keliautojams planuoti savo keliones ir tuo pačiu sutaupyti pinigų. Stebėkite EXPEDIA „Juodojo penktadienio“ reklamą, kad galėtumėte pasinaudoti šiais pasiūlymais ir paversti savo kelionių svajones realybe.

EXPEDIA kibernetinio pirmadienio akcijos

EXPEDIA siūlo specialias akcijas kibernetiniam pirmadieniui. Šios akcijos apima nuolaidas skrydžių, viešbučių ir atostogų paketams. Klientai gali sutaupyti iki 50% pasirinktuose skrydžiuose ir viešbučiuose, kai užsisakote per EXPEDIA kibernetinį pirmadienį. Be to, EXPEDIA siūlo išskirtinius pasiūlymus ir nuolaidas atostogų paketams į populiarias vietas visame pasaulyje. Šios akcijos galioja tik ribotą laiką, todėl klientai raginami pasinaudoti šiomis santaupomis, kol jos galioja.

EXPEDIA vasaros akcijos

Šios nuolaidos taikomos įvairioms kelionėms, įskaitant skrydžius, viešbučius ir atostogų paketus. Klientai gali sutaupyti iki 50% pasirinktose vietose ir apgyvendinimo vietose. Nuolaidos taikomos tiek vietinėms, tiek tarptautinėms kelionėms. Norėdami pasinaudoti šiomis vasaros santaupomis, klientai gali apsilankyti EXPEDIA svetainėje arba naudotis EXPEDIA mobiliąja programėle. Nuolaidos galioja tik ribotą laiką, todėl klientai raginami kelionę užsisakyti kuo greičiau. EXPEDIA vasaros nuolaidos suteikia keliautojams puikią galimybę sutaupyti pinigų mėgaujantis vasaros atostogomis.

EXPEDIA žiemos akcijos

EXPEDIA šiuo metu taiko žiemos nuolaidas. Šios nuolaidos taikomos įvairioms kelionių paslaugoms, tokioms kaip skrydžiai, viešbučiai ir atostogų paketai. Klientai gali sutaupyti iki 50% pasirinktose vietose ir apgyvendinimo vietose. Nuolaidos galioja tik ribotą laiką, todėl rekomenduojama rezervuotis kuo greičiau. EXPEDIA garantuoja geriausią visų užsakymų kainą, o klientai taip pat gali uždirbti atlygio taškų už būsimas keliones. Norėdami pasinaudoti šiomis žiemos nuolaidomis, apsilankykite EXPEDIA svetainėje arba susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba, kad gautumėte daugiau informacijos.

EXPEDIA Kalėdinės akcijos

EXPEDIA šiuo metu siūlo kalėdines akcijas. Šios akcijos apima nuolaidas viešbučiams, skrydžiams ir atostogų paketams. Klientai gali sutaupyti iki 50% pasirinktuose viešbučiuose populiariose vietose. Be to, yra specialių pasiūlymų skrydžiams į įvairius pasaulio miestus. EXPEDIA taip pat siūlo išskirtinius atostogų paketus, kuriuose derinami skrydžiai ir apgyvendinimas viešbutyje su nuolaida. Šios akcijos galioja tik ribotą laiką, todėl klientai raginami kelionių planus užsisakyti kuo greičiau.

EXPEDIA Naujųjų metų akcijos

EXPEDIA šiuo metu siūlo Naujųjų metų nuolaidas. Šios nuolaidos galioja ribotą laiką ir taikomos įvairiems kelionių užsakymams. Klientai gali sutaupyti pirkdami skrydžius, viešbučius, atostogų paketus ir kt. Patartina EXPEDIA svetainėje patikrinti tam tikrus pasiūlymus ir reklamos kredito kodus. Norint užtikrinti geriausias kainas, rekomenduojama užsisakyti iš anksto. Pasinaudokite šiomis Naujųjų metų nuolaidomis planuodami kitą kelionę ir sutaupykite pinigų.

EXPEDIA Velykų akcijos

EXPEDIA taiko Velykines nuolaidas. Šios nuolaidos taikomos įvairiems kelionių paketams, įskaitant skrydžius, viešbučius ir automobilių nuomą. Klientai gali sutaupyti iki 50% pasirinktose vietose ir apgyvendinimo vietose. Nuolaidos galioja užsakymams nuo pradžios iki pabaigos datos. Norėdami pasinaudoti šiais pasiūlymais, klientai gali apsilankyti EXPEDIA svetainėje arba naudotis EXPEDIA mobiliąja programėle. Svarbu pažymėti, kad taikomos sąlygos ir prieinamumas gali keistis.

EXPEDIA Valentino dienos akcijos

EXPEDIA siūlo nuolaidas ir specialius pasiūlymus Valentino dienai. Šios nuolaidos taikomos įvairiems kelionių paketams, įskaitant skrydžius, viešbučius ir atostogų paketus. Klientai gali sutaupyti iki 50% pasirinktuose viešbučiuose ir skrydžiuose, kai užsisakote per EXPEDIA. Be to, poroms siūlomi išskirtiniai pasiūlymai, pavyzdžiui, romantiškos išvykos ​​ir SPA paketai. Valentino dienos nuolaida galioja tik ribotą laiką, todėl klientai raginami iš anksto užsisakyti kelionės planus, kad gautų geriausius pasiūlymus. „EXPEDIA“ reklaminis kodas

Dažnai užduodami klausimai apie EXPEDIA

Ar EXPEDIA siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 6 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks EXPEDIA 2024 m. gegužės mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 30% Nuolaida.

Kokie yra naujausi EXPEDIA kuponai ir nuolaidų kodai?

Ar EXPEDIA nuolaidų kodus galima naudoti visų tipų kelionių užsakymams EXPEDIA?

Nuolaidų kodai paprastai gali būti naudojami įvairių tipų kelionių užsakymams EXPEDIA, įskaitant skrydžius, viešbučius, atostogų paketus, automobilių nuomą ir veiklą. Tačiau tam tikriems nuolaidų kodams gali būti taikomi užsakymų tipo apribojimai.

Kiek laiko galioja EXPEDIA nuolaidų kodai?

Nuolaidų kodų galiojimo laikas gali skirtis. Kai kurie kodai gali galioti tam tikrą laiką, pvz., kelias dienas ar savaites, o kiti neturi galiojimo pabaigos datos. Svarbu patikrinti kiekvieno nuolaidos kodo konkretaus galiojimo laikotarpio sąlygas.

Ar EXPEDIA nuolaidų kodus galima naudoti tarptautiniams užsakymams?

Taip, nuolaidų kodai gali būti naudojami tiek vietinių, tiek tarptautinių kelionių užsakymams per EXPEDIA. Tačiau kai kuriems nuolaidų kodams gali būti taikomi apribojimai šalyse ar regionuose, kuriuose jie gali būti taikomi.

Ar EXPEDIA nuolaidų kodai yra perleidžiami ar grąžinami?

Nuolaidų kodai dažniausiai neperleidžiami ir negrąžinami. Užsakymui pritaikius nuolaidos kodą, jis negali būti perkeltas į kitą užsakymą arba grąžinamas, jei rezervacija atšaukiama.

Ką daryti, jei mano EXPEDIA nuolaidos kodas neveikia?

Jei nuolaidos kodas neveikia, gali būti keletas priežasčių. Rekomenduojama dar kartą patikrinti kodą, ar nėra galimų rašybos klaidų ar klaidų, įsitikinti, kad kodas vis dar galioja ir atitinka užsakymo reikalavimus, ir dėl tolimesnės pagalbos kreiptis į EXPEDIA klientų aptarnavimo skyrių.

Ar EXPEDIA nuolaidų kodus galima derinti su kitomis akcijomis ar pasiūlymais?

Dažniausiai nuolaidų kodai negali būti derinami su kitomis akcijomis ar pasiūlymais. Tačiau visada pravartu perskaityti kiekvieno nuolaidos kodo sąlygas ir patvirtinti, ar taikomos išimtys.

Kaip pridėti EXPEDIA reklamos kredito kodą

Ar norite keliauti su EXPEDIA ir gauti geriausią kainą už apgyvendinimą, lėktuvų bilietus, išsinuomoti automobilį, kruizą ar atostogų paketą? Naudokite tokį EXPEDIA reklamos kredito kodą kaip šis:

 • 1
  Pasirinkite, kurią turistinę paslaugą norite užsisakyti per EXPEDIA, norimą laikotarpį ir asmenų skaičių.
 • 2
  Pasirinkite jums tinkantį variantą ir spustelėkite mėlyną REZERVUOTI mygtuką.
 • 3
  Dešiniajame stulpelyje, po visu mokėjimu, spustelėkite tekstą „Naudoti kuponą, kreditą ar reklamos kredito kodą“.
 • 4
  Atsidariusiame lange parašykite EXPEDIA kuponą ir spustelėkite mygtuką TAIKYTI.
 • 5
  Peržiūrėkite naują kainą su EXPEDIA kupono nuolaida.
 • 6
  Užpildykite savo asmeninius duomenis, pasirinkite mokėjimo būdą ir spustelėkite mėlyną mygtuką „Užbaigti užsakymą“, kad užbaigtumėte užsakymą.

Dabartiniai EXPEDIA nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Kelionė
🔥 Iš viso pasiūlymų 6
🎇️ Nuolaidų kodai 5
📌 Pasiūlymai 1
➡️ Geriausias kuponas 30% Nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 30% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 21 gegužės 2024

Geriausi EXPEDIA kuponų kodai

EXPEDIA KODAS EXPEDIA PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A Iki 25% nuolaida EXPEDIA.com N / A
TIMEAPRIL8 Reklamos kodas EXPEDIA.com: 30 USD nuolaida Gali 15, 2025
EXPFEB5 EXPEDIA reklamos kredito kodas: 30 USD papildoma nuolaida Liepa 31, 2024
EXPHOLIDAY5 30 USD EXPEDIA reklamos kredito kodas Lapkritis 30, 2024

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į EXPEDIA

 • 1

AIRASIA reklamos kodas: 10% nuolaida tarptautiniams skrydžiams

Vasaris 28, 2025 ŽR. KODĄ ME10
 • 5

Geriausias BOOKING.com reklamos kredito kodas: naudokite jį, kad sutaupytumėte 6%. Tik jei mokate VISA debeto ar kredito kortele

Gruodis 31, 2024 ŽR. KODĄ BKNG
 • 2

Reklamos kodas ETIHAD.com: 25% nuolaida pasirinktoms prekėms

Birželio 14, 2025 ŽR. KODĄ SAVE

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

Pranešimai

http://adamfoley.com/fuer/rabatt-promo-code-fuer-die-eharmony-testversion-8014.php
Carl rabattkod Rabattkod nettbuss Floydas. Dette er optikk som. Gaukite savaitinį informacinį biuletenį su 5 populiariausiais... Rabatt monter Finner du ikke medlemskortet, siųskite SMS žinutę "Huseier" iki "Expedia" Viešbučiai...

Kuponų kodai gali padėti apsipirkti

https://uniquethis.com/blogs/73929/133261/coupon-codes-can-aid-with-back-to-school-shopping
Nordicfeel rabattkod maloniai patikrinkite mūsų tinklalapį. Tačiau dėl finansinių suvaržymų daugeliui kūdikių neleidžiama švęsti laiko, kaip jie visada manė. Pagal pagrindinį puslapį...

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

New Airport Road, Khalifa City A, PO Box: 35566. Khalifa City, Abu Dabis, Jungtiniai Arabų Emyratai
etihadairways
"Etihad"
"Etihad"
www.etihad.com

ETIHAD įvadas

ETIHAD Airways yra aviakompanija, įsikūrusi Jungtiniuose Arabų Emyratuose. ETIHAD savo keleiviams siūlo platų paslaugų ir patogumų spektrą, įskaitant patogias sėdėjimo vietas, pramogas skrydžio metu ir įvairias maitinimosi galimybes. Aviakompanija vykdo skrydžius į daugiau nei 80 krypčių visame pasaulyje, siūlydama patogias kelionių galimybes tiek verslo, tiek laisvalaikio keliautojams. Be to, ETIHAD savo klientams dažnai siūlo nuolaidas ir akcijas, leidžiančias jiems mėgautis ekonomiškai efektyviomis kelionių patirtimi. Šias nuolaidas galite gauti oficialioje oro linijų svetainėje arba susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba. Nesvarbu, ar planuojate verslo kelionę, ar atostogas, ETIHAD Airways siūlo patikimą ir efektyvų kelionių sprendimą su patraukliomis nuolaidomis.

ETIHAD rezervavimo ir atšaukimo politika

Rezervuoti galima per svetainę, mobiliąją programėlę arba susisiekus su klientų aptarnavimo komanda. Atšaukti užsakymą galima likus 24 valandoms iki numatytos atvykimo datos be baudos. Jei atšaukimas atliekamas per 24 valandas nuo numatytos atvykimo datos, bus imamas atšaukimo mokestis, lygus vienos nakties viešnagės kainai. Neatvykus bus nuskaičiuota visa užsakymo suma. Ankstyvo išvykimo atveju, pagal atšaukimo nuostatas bus nuskaityta likusių užsakymo naktų suma. Rezervavimo ir atšaukimo taisyklės gali skirtis dėl specialių akcijų ar nuolaidų. Etihad Airways kuponas
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.