Bendrieji filtrai

G2A nuolaidų kodas ir kuponai birželis 2024

Kuponų kodai gali būti puikus būdas sutaupyti pinigų perkant G2A. G2A kuponų kodai gali pasiūlyti didelių nuolaidų G2A produktams ir paslaugoms. Patikrinus turimą kuponą... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 1 balsuoti
 • 0

G2A.com 10% kuponų naujienlaiškis kitas užsakymas

 • 1

G2A.com papildomai 10% reklamos kredito kodas visoje parduotuvėje

Birželio 21, 2025 ŽR. KODĄ SA10
 • 4

G2A.com 10% reklaminio kodo išvalymo elementai

Gali 16, 2025 ŽR. KODĄ XG2A
 • 6

20% kupono kodas G2A.com

Balandis 30, 2025 ŽR. KODĄ RING
10%
Rugpjūtis 31, 2024 ŽR. KODĄ AL10
10%
 • 6

Geriausias G2A kuponas: 10% nuolaida

Gruodžio 29 d., 2024 ŽR. KODĄ AL10
10%
 • 3

G2A nuolaidos kodas: sutaupykite 10% pagal jūsų užsakymą

Sausis 31, 2025 ŽR. KODĄ SA10

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

15%
 • 4

G2A nuolaidos kodas visiems užsakymams: išsaugokite 15%

Gali 31, 2024 ŽR. KODĄ VE15

Kur galite rasti G2A nuolaidų kodus

Norėdami gauti papildomą nuolaidą G2A internetinėje prekyvietėje, turite naudoti reklamos kredito kodą. Tačiau yra keletas būdų, kaip gauti G2A reklamos kredito kodus. Štai keletas būdų, kaip gauti naujausius G2A reklaminius kuponus.

Sužinokite čia, kaip galite gauti G2A reklamos kredito kodus

 • Apsilankykite G2A.com svetainėje. G2A savo svetainėje dažnai siūlo nuolaidų kodus. Šie kodai dažniausiai rodomi svetainės akcijų skiltyje.
 • Prenumeruokite G2A naujienlaiškį. G2A periodiškai siunčia naujienlaiškius su nuolaidų kodais.
 • Stebėkite G2A socialinėje žiniasklaidoje. G2A dažnai siūlo nuolaidų kodus tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Twitter ir Instagram.
 • Apsilankykite kuponų svetainėse. Yra daug kuponų svetainių, siūlančių nuolaidų kodus G2A.
 • Naudokite tokią paslaugą kaip G2A Goldmine. G2A Goldmine yra paslauga, leidžianti susigrąžinti pinigus perkant produktus iš G2A.
 • G2A programėlė siūlo įvairias nuolaidas skaitmeniniams ir fiziniams produktams. Nuolaidos taikomos visoms produktų kategorijoms, įskaitant vaizdo žaidimus, programinę įrangą, programas, el. knygas ir filmus.
G2A reklamos kodas

Kokius reklamos kredito kodus siūlo G2A

G2A internetinėje prekyvietėje yra keletas nuolaidų tipų: žemiau esančiose eilutėse trumpai pristatome populiariausius G2A reklaminių pasiūlymų tipus ir nuolaidų kodus.

G2A reklamos kredito kodų tipai

 • Procentinės nuolaidos: tai yra labiausiai paplitę nuolaidų kodų tipai ir siūlo procentą nuo produkto vertės. Pavyzdžiui, nuolaidos kodas 20% sumažins prekės vertę 20%.
 • Fiksuotos nuolaidos: šie kodai siūlo fiksuotą nuolaidos sumą, nepriklausomai nuo prekės vertės. Pavyzdžiui, nuolaidos kodas 10 USD sumažins prekės vertę 10 USD.
 • Nemokamos nuolaidos: šie kodai siūlo produktą nemokamai, kai perkate su kitais produktais. Pavyzdžiui, nuolaidos kodas „Gaukite žaidimą nemokamai“ pasiūlys žaidimą nemokamai perkant su kitu žaidimu.
 • Nuolaidos tam tikroms produktų kategorijoms: pagal šiuos kodus taikomos nuolaidos tam tikroms produktų kategorijoms, pvz., vaizdo žaidimams, programinei įrangai ar kitiems skaitmeniniams produktams. Pavyzdžiui, nuolaidos kodas „Vaizdo žaidimas“ pasiūlys nuolaidą visiems G2A kataloge esantiems vaizdo žaidimams.
 • Nuolaidos tam tikriems produktams: šie kodai suteikia nuolaidas tam tikriems produktams, neatsižvelgiant į prekių kategoriją, kuriai jie priklauso. Pavyzdžiui, nuolaidos kodas „GTA V“ pasiūlys nuolaidą žaidimui „Grand Theft Auto V“.
 • Nuolaidos tam tikriems išpardavimams ar renginiams: šie kodai siūlo nuolaidas tam tikriems išpardavimams ar renginiams, pvz., Juodajam penktadieniui ar Kalėdoms. Pavyzdžiui, „Juodojo penktadienio“ nuolaidos kodas suteiks nuolaidą Juodojo penktadienio išpardavimo metu.
 • Nuolaidos naujiems klientams: šie kodai siūlo nuolaidas naujiems klientams, pateikiantiems pirmąjį užsakymą su G2A.
G2A kupono kodas

G2A reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

G2A reklamos kredito kodas gali būti naudojamas labai paprastai. Kadangi kai kuriems mūsų lankytojams nepavyko sėkmingai panaudoti G2A kupono kodo, toliau pateikiame taisykles, kurių reikia laikytis norint sėkmingai naudoti G2A kupono kodą.

Sužinokite čia, kokios yra G2A reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

 • Norėdami naudoti G2A kupono kodą, turite jį įvesti atsiskaitymo puslapio laukelyje „Kupono kodas“. Šis laukas paprastai yra užsakymo užbaigimo puslapio apačioje.
 • G2A kuponų kodus sudaro raidės ir skaičiai. Svarbu įvesti teisingą kupono kodą su visomis didžiosiomis raidėmis ir skaičiais. Jei įvesite neteisingą kupono kodą, gausite klaidos pranešimą.
 • G2A kupono kodas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Jei bandysite panaudoti jau panaudotą kupono kodą, gausite klaidos pranešimą.
 • G2A kupono kodas gali būti apribotas tam tikriems produktams arba produktų kategorijoms. Jei bandysite panaudoti kupono kodą produktui, kuris neįtrauktas į kupono kodo pasiūlymą, gausite klaidos pranešimą.
 • G2A kupono kodas gali turėti ribotą galiojimo laiką. Jei bandysite panaudoti kupono kodą, kurio galiojimo laikas baigėsi, gausite klaidos pranešimą.
 • Prieš naudodami kupono kodą, atidžiai peržiūrėkite jo sąlygas. Kupono kodo taisyklėse ir sąlygose bus pateikta informacija apie tai, kaip kupono kodas gali būti naudojamas, pvz., ar kupono kodas taikomas tik tam tikriems produktams arba produktų kategorijoms, ar kupono kodo galiojimo laikas yra ribotas ir ar kupono kodas gali būti naudojamas kartu su kitais kuponų kodais.
 • Jei kupono kodas neveikia, įsitikinkite, kad jį įvedėte teisingai ir ar atitinkate visus reikalavimus. Jei kupono kodas vis tiek neveikia, galite pabandyti susisiekti su G2A klientų aptarnavimo tarnyba.
G2A nuolaidos kodas

Dabartinės G2A akcijos ir nuolaidų kodai

Kai ieškote naujausių G2A reklamos kredito kodų ir nuolaidų kodų, pravartu neatsilikti nuo naujausių. Čia parengėme naujausių reklaminių kodų ir nuolaidų pasiūlymų G2A internetinei rinkai sąrašą.

Naujausi reklaminiai pasiūlymai ir nuolaidų kodai G2A

 • 20% nuolaida visiems vaizdo žaidimams.
 • Kai kuriems programinės įrangos produktams taikoma iki 95% nuolaida.
 • Geriausi žaidimai tik už 10 eurų/dolerius.
 • 10% nuolaida visiems programinės įrangos produktams.
 • 5% nuolaida visiems skaitmeniniams produktams.
 • 10% nuolaida visiems vaizdo žaidimams naujiems klientams.
 • Naujiems klientams 5% nuolaida visoms prekėms.
 • 10% visų užsakymų grąžinimą.
 • 20% Grynųjų pinigų grąžinimas už užsakymus virš 100 USD.
 • 30% Grynųjų pinigų grąžinimas už užsakymus virš 200 USD.
G2A kupono kodas

G2A metinės reklaminės kampanijos

G2A juodojo penktadienio nuolaida

Kasmetinės Juodojo penktadienio nuolaidos metu G2A siūlo didžiules nuolaidas įvairiems žaidimams ir žaidimų priedams. Tai puiki galimybė žaidėjams sutaupyti pinigų ir išplėsti savo kolekciją.

G2A vasaros nuolaida

G2A rengia vasaros išpardavimą, kuriame klientai gali rasti didelių nuolaidų populiariems žaidimams ir žaidimų aparatūrai. Puikus metas pasiimti tą žaidimą, į kurį žiūrėjote, arba atnaujinti žaidimų sąranką.

G2A savaitės pasiūlymai

G2A reguliariai atnaujina savo svetainę su naujais savaitiniais pasiūlymais, todėl klientai gali mėgautis didelėmis nuolaidomis įvairiems žaidimams ir žaidimų priedams. Stebėkite šiuos pasiūlymus, kad gautumėte puikių nuolaidų.

Specialūs G2A atostogų pasiūlymai

Per didžiąsias šventes, tokias kaip Kalėdos ir Velykos, G2A siūlo specialias nuolaidas ir akcijas. Pasinaudokite šiais šventiniais pasiūlymais ir sutaupykite pinigų bei mėgaukitės mėgstamais žaidimais per šventes.

Išskirtiniai G2A paketai

G2A retkarčiais siūlo išskirtinius paketus, kuriuose yra keli žaidimai arba žaidimų priedai su nuolaida. Šie rinkiniai siūlo puikų kainos ir kokybės santykį ir į juos verta atsižvelgti, jei norite išplėsti žaidimų kolekciją

G2A FLASH nuolaidos

G2A stebina savo klientus „flash“ išpardavimais, kai tam tikrus žaidimus ar žaidimų priedus ribotą laiką galima įsigyti su didelėmis nuolaidomis. Greitai pasinaudokite šiais riboto laiko pasiūlymais.

G2A lojalumo programa

G2A apdovanoja savo lojalius klientus išskirtinėmis nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais. Dalyvaudami lojalumo programoje žaidėjai gali džiaugtis dar daugiau sutaupytų pirkinių. Nepraleiskite progos dalyvauti šioje programoje ir mėgautis jos teikiamais privalumais. G2A reklamos kodas

Dažnai užduodami klausimai apie G2A

Ar G2A siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 8 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks G2A 2024 m. birželio mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 10% Nuolaida.

Kas yra G2A nuolaidų kodai?

G2A nuolaidų kodai yra raidiniai ir skaitmeniniai kodai, kuriuos galima naudoti norint gauti nuolaidas produktams, įsigytiems iš G2A.com svetainės. Šiuos kodus galima rasti G2A svetainėje ir kitose vaizdo žaidimų svetainėse.

Kaip gauti G2A nuolaidų kodus?

Apsilankykite G2A.com svetainėje. G2A savo svetainėje dažnai siūlo nuolaidų kodus. Šie kodai dažniausiai rodomi svetainės akcijų skiltyje.

Kaip naudoti G2A nuolaidos kodą?

Įdėkite norimus pirkti produktus į pirkinių krepšelį. Spustelėkite mygtuką „Checkout“. Įveskite nuolaidos kodą laukelyje "Nuolaidos kodas". Spustelėkite mygtuką „Taikyti“. Nuolaidos suma bus automatiškai pritaikyta visai užsakymo vertei.

Kokių tipų nuolaidas siūlo G2A nuolaidų kodai?

 • Procentinės nuolaidos. Šios nuolaidos išreiškiamos procentais nuo prekės vertės. Pavyzdžiui, nuolaidos kodas 20% sumažins prekės vertę 20%.
 • Fiksuotos nuolaidos. Šios nuolaidos išreiškiamos fiksuota suma. Pavyzdžiui, nuolaidos kodas 10 USD sumažins prekės vertę 10 USD.
 • Nemokamos nuolaidos. Šios nuolaidos siūlo produktą nemokamai, kai perkate su kitais produktais.

Ar yra kokių nors apribojimų naudojant G2A nuolaidų kodus?

Nuolaidų kodai gali turėti ribotą galiojimo laiką. Nuolaidų kodai gali galioti tik tam tikroms prekėms ar prekių kategorijoms. Nuolaidų kodai gali turėti mažiausią užsakymo vertę. Prieš naudodami nuolaidos kodą, svarbu perskaityti sąlygas ir sąlygas, kad įsitikintumėte, jog atitinkate visus reikalavimus.

Kokie yra geriausi būdai rasti G2A nuolaidų kodus?

Reguliariai apsilankykite G2A.com svetainėje ir sužinokite, kokie pasiūlymai galimi. Prenumeruokite G2A naujienlaiškį, kad gautumėte naujausius pasiūlymus. Stebėkite G2A socialinėje žiniasklaidoje, kad sužinotumėte, kokie pasiūlymai paskelbti. Apsilankykite kuponų svetainėse ir ieškokite G2A nuolaidų kodų.

Kaip pridėti G2A nuolaidos kodą

Ar pasirinkote programinės įrangos ar žaidimo licenciją per G2A ir norite gauti papildomos nuolaidos? Naudokite tokį G2A kuponą:

 • 1
  Pasirinkite, kurią programinę įrangą ar žaidimo raktą norite įsigyti dabar ir spustelėkite ĮDĖTI Į KREPŠELĮ.
 • 2
  Pirkinių krepšelyje, kuriame galite peržiūrėti, kurią programinę įrangą pasirinkote pirkti, dešinėje pusėje yra Bendra kaina ir mėlynas mygtukas Tęsti į apmokėjimą.
 • 3
  Po apmokėjimo mygtuku matote mėlyną tekstą „Pridėti nuolaidos kodą“. Spustelėkite jį.
 • 4
  Atsidariusiame langelyje su tekstu „Įveskite savo kodą“ parašykite G2A kuponą. Norėdami pamatyti nuolaidą, spustelėkite mėlyną mygtuką TAIKYTI.
 • 5
  Dabar, kai pamatysite G2A kupono siūlomą nuolaidą, galite spustelėti mygtuką „Tęsti prie mokėjimo“, kad užbaigtumėte pirkimą ir el. paštu gautumėte programinės įrangos raktą.

Dabartiniai G2A nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija interneto paslaugos
🔥 Iš viso pasiūlymų 8
🎇️ Nuolaidų kodai 7
📌 Pasiūlymai 1
➡️ Geriausias kuponas 10% Nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas Birželis 13 2024

Geriausi G2A kuponų kodai

G2A KODAS G2A PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A G2A.com 10% kuponų naujienlaiškis kitas užsakymas N / A
MEDIAINGLESA10 G2A.com papildomai 10% reklamos kredito kodas visoje parduotuvėje Birželio 21, 2025
BEASTBANKSXG2A G2A.com 10% reklaminio kodo išvalymo elementai Gali 16, 2025
G2ASPRING 20% kupono kodas G2A.com Balandis 30, 2025

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į G2A

 • 1

WISH.com 15% reklamos kredito kodas pirmas užsakymas

Liepa 9, 2025 ŽR. KODĄ ST15
 • 1

Microsoft.com 20% reklamos kodas

Liepa 2, 2025 ŽR. KODĄ RB20
 • 1

PositiveGrid.com 5% reklamos kodas visoje svetainėje

Liepa 31, 2025 ŽR. KODĄ OT23
 • 2

Philips.com 15% Kupono kodas

Liepa 24, 2025 ŽR. KODĄ VE15
 • 1

KINGUIN.com reklamos kodas: 7% nuolaida dovanų kortelėms

Liepa 31, 2025 ŽR. KODĄ BITE

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.