Bendrieji filtrai

SAMSUNG nuolaidų kodas ir kuponai birželis 2024

SAMSUNG savo klientams siūlo įvairias akcijas ir nuolaidų kuponus. Šie pasiūlymai suteikia galimybę sutaupyti perkant įvairius SAMSUNG produktus, įskaitant išmaniuosius telefonus,... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 1 balsuoti
 • 69

Reklamos kodas adresu SAMSUNG.com: 10% nuolaida pasirinktoms prekėms

Gali 31, 2025 ŽR. KODĄ TV10
 • 28

SAMSUNG.com iki 45% akcijinių prekių

 • 32

SAMSUNG.com akcija: iki 30% studentų nuolaida

40%
 • 49

SAMSUNG nuolaidos kodas: sutaupykite 40% pasirinktose paslaugose

Rugpjūtis 31, 2024 ŽR. KODĄ 8ff4
20%
 • 81

20% SAMSUNG reklamos kredito kodas

Sausis 31, 2025 ŽR. KODĄ wi87
5%
 • 61

SAMSUNG reklamos kredito kodas: gauti 5% nuolaida pasirinktoms prekėms

Rugpjūtis 31, 2024 ŽR. KODĄ a8q2

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

40%
 • 17

Geriausias kovo mėnesio SAMSUNG kupono kodas: iki 40% nuolaida pasirinktiems prietaisams

Kovo 31, 2024 ŽR. KODĄ 8ff4
45%
 • 13

Šventiniai pasiūlymai SAMSUNG: iki 45% nuolaida

Sausis 15, 2024 ŽR. SĄLYGĄ

Kur galite rasti SAMSUNG nuolaidų kodus

Galbūt manote, kad SAMSUNG kuponą galima gauti tik iš interneto portalų, skirtų reklamos kredito kodams, tačiau taip nėra. Yra keli būdai gauti SAMSUNG kuponą, kurį pateiksime čia, kad turėtumėte daugiau galimybių gauti papildomą nuolaidą užsakymui iš oficialios SAMSUNG internetinės parduotuvės.

Sužinokite dabar, kur galite rasti SAMSUNG reklamos kredito kodus

 • Sekite SAMSUNG svetainę ir SAMSUNG socialinius tinklus. SAMSUNG apie nuolaidas dažniausiai skelbia savo svetainėje ir socialiniuose tinkluose.
 • Prisiregistruokite gauti SAMSUNG naujienlaiškį. SAMSUNG naujienlaiškis jums atsiųs išskirtinius pasiūlymus ir nuolaidas.
 • Apsilankykite kuponų svetainėse. Kuponų svetainėse, kaip ir mūsų svetainėje, dažnai siūlomi nuolaidų kodai SAMSUNG gaminiams.
 • Sekite SAMSUNG influencerius. SAMSUNG influenceriai gali pranešti apie nuolaidas ir išskirtinius pasiūlymus.
 • Dalyvaukite SAMSUNG konkursuose ir loterijose. SAMSUNG dažnai rengia konkursus ir loterijas, kuriose siūlomi prizai, įskaitant SAMSUNG produktus ir nuolaidų kodus.
 • Kreipkitės dėl SAMSUNG kredito kortelės. SAMSUNG kredito kortelės dažnai siūlo tokias lengvatas kaip pinigų grąžinimas ir nuolaidos SAMSUNG gaminiams.
 • Susisiekite su SAMSUNG palaikymo tarnyba. SAMSUNG pagalbos tarnyba gali suteikti jums informacijos apie dabartines nuolaidas ir pasiūlymus.
 • Būkite lankstūs dėl pirkimo laiko. SAMSUNG dažnai taiko nuolaidas tam tikru metų laiku, pavyzdžiui, per juodąjį penktadienį, kibernetinį pirmadienį ar žiemos šventes.
SAMSUNG reklamos kredito kodas

Kokius reklamos kredito kodus siūlo SAMSUNG internetinė parduotuvė

Kad šiandien gautumėte papildomą nuolaidą SAMSUNG užsakymui iš oficialios parduotuvės, turite naudoti reklamos kredito kodą (arba nuolaidos kuponą, kaip jis dar vadinamas). Reklamos kredito kodų yra įvairių, todėl šiose eilutėse pateiksime visų dabar galimų SAMSUNG reklamos kredito kodų tipus.

Galimi SAMSUNG reklamos kredito kodų tipai

 • Procentinės nuolaidos: procentinės nuolaidos yra labiausiai paplitęs SAMSUNG siūlomų reklamos kredito kodų tipas. Jie siūlo nuolaidą produkto kainai pagal nurodytą procentinę sumą. Pavyzdžiui, reklamos kredito kodas su a 10% nuolaida sumažins prekės kainą 10%.
 • Fiksuotos nuolaidos: fiksuotos nuolaidos yra kito tipo reklaminis kodas, kurį siūlo SAMSUNG. Jie siūlo nuolaidą produkto kainai pagal nurodytą fiksuotą vertę. Pavyzdžiui, reklamos kodas su fiksuota 100 USD nuolaida sumažins produkto kainą 100 USD.
 • Nemokami produktai: kai kurie kuponų kodai siūlo nemokamus produktus, kai perkate kitą produktą. Pavyzdžiui, perkant išmanųjį telefoną, reklamos kredito kodas gali pasiūlyti nemokamą televizorių.
 • Nemokamas pristatymas: kai kurie kuponų kodai siūlo nemokamą pristatymą, kai perkate produktą. Tai gali būti puikus pasirinkimas, jei norite sutaupyti pinigų siuntimo išlaidoms.
 • Grynųjų pinigų grąžinimas: kai kurie reklamos kredito kodai siūlo pinigų grąžinimą perkant produktą. Grynųjų pinigų grąžinimas yra pinigų suma, kurią atgaunate po pirkimo.
 • Produkto kreditai: kai kurie reklamos kredito kodai siūlo produktų kreditus, kai perkate produktą. Produktų kreditai gali būti naudojami kitiems SAMSUNG gaminiams įsigyti.
 • Prieiga prie išskirtinių renginių: kai kurie reklamos kredito kodai suteikia prieigą prie išskirtinių renginių, pvz., produktų pristatymo ar pramoginių renginių. Tai gali būti puikus būdas sužinoti apie naujausius SAMSUNG produktus ir paslaugas.
SAMSUNG nuolaidos kodas

SAMSUNG nuolaidų kodo naudojimo taisyklės

Kartais šiame puslapyje ar panašiuose SAMSUNG reklaminio kodo puslapiuose žadėtos nuolaidos galite negauti pasirinktame SAMSUNG kupono aprašyme, nes daugelis vartotojų nesilaiko jo naudojimo taisyklių. Štai kodėl mes parengėme žemiau 5 taisyklių, kurių reikia laikytis, kai norite panaudoti SAMSUNG kuponą, sąrašą.

Visos SAMSUNG kupono naudojimo taisyklės

 • SAMSUNG reklaminis kuponas gali būti panaudotas norint gauti nuolaidą SAMSUNG gaminiams.
 • SAMSUNG reklaminį kuponą galite rasti SAMSUNG svetainėje, SAMSUNG informaciniame biuletenyje arba kuponų svetainėse.
 • Norėdami pasinaudoti SAMSUNG reklaminiu kuponu, atsiskaitymo metu turite jį įvesti laukelyje „Nuolaidos kodas“.
 • SAMSUNG reklaminis kuponas gali galioti ribotą laiką arba jo naudojimo laikas gali būti ribotas.
 • SAMSUNG reklaminis kuponas gali galioti tik tam tikriems produktams arba produktų kategorijoms.
SAMSUNG kupono kodas

Dabartinės SAMSUNG akcijos ir nuolaidų kuponai

Naudodami SAMSUNG reklamos kredito kodą galite gauti tarp 10% ir 30% nuolaida, priklausomai nuo galimo akcijinio pasiūlymo ir panaudoto SAMSUNG akcijos kupono. Toliau pateikiamas naujausių SAMSUNG reklaminių kuponų sąrašas, kad sužinotumėte, kokias nuolaidas šiandien galite gauti savo užsakymui.

Naujausi SAMSUNG reklamos kredito kodai ir nuolaidų pasiūlymai

 • 10% nuolaida visiems SAMSUNG išmaniesiems telefonams.
 • Nemokamas pristatymas visiems užsakymams virš $ 50.
 • Pirkite vieną SAMSUNG planšetinį kompiuterį, gaukite 50% nuo antrojo.
 • 20% nuolaida SAMSUNG išmaniesiems laikrodžiams.
 • Įsigiję SAMSUNG Galaxy S21 gaukite nemokamą belaidį įkroviklį.
 • 30% nuolaida visiems SAMSUNG priedams.
 • Įsigykite SAMSUNG televizorių ir gaukite nemokamą garso juostą.
 • 15% nuolaida SAMSUNG nešiojamiesiems kompiuteriams.
 • Iškeiskite seną SAMSUNG įrenginį ir gaukite iki 500 USD nuolaidą naujam.
 • Išskirtinis internetinis pasiūlymas: įsigykite SAMSUNG šaldytuvą ir gaukite nemokamą pratęstą garantiją.
SAMSUNG reklamos kredito kodas

Kasmetinės reklaminės kampanijos, kurias siūlo SAMSUNG

SAMSUNG keitimo programa

Leidžia klientams prekiauti savo senais įrenginiais, kad gautų kreditą naujam SAMSUNG gaminiui įsigyti.

SAMSUNG paketo pasiūlymas

SAMSUNG siūlo specialius paketų pasiūlymus, kuriuose klientai gali sutaupyti dar daugiau pirkdami kelis produktus kartu.

SAMSUNG studentų nuolaida

Siūlo specialias kainas studentams, todėl SAMSUNG produktai yra prieinamesni jaunesniems žmonėms.

SAMSUNG rekomendacijų programa

Apdovanokite klientus, kurie nukreipia draugus ir šeimos narius į SAMSUNG.com, išskirtinėmis nuolaidomis ir privilegijomis.

SAMSUNG sezoniniai išpardavimai

Tam tikru metų laiku siūlomi riboto laiko pasiūlymai ir nuolaidos populiariems SAMSUNG gaminiams.

SAMSUNG nemokamo pristatymo akcija

Užtikrina, kad klientai gautų SAMSUNG produktus be papildomų siuntimo išlaidų.

SAMSUNG pratęstos garantijos programa

Suteikia klientams galimybę pratęsti savo SAMSUNG gaminių garantinį laikotarpį, taip užtikrinant papildomą ramybę.

SAMSUNG Kalėdinės nuolaidos

Kalėdiniame išpardavimo metu SAMSUNG taiko nuolaidas įvairioms prekėms. Nuolaidos bus pasiekiamos oficialioje SAMSUNG svetainėje ir tam tikrose mažmeninės prekybos parduotuvėse. Klientai gali tikėtis žymaus išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, išmaniųjų laikrodžių ir kitų elektroninių prietaisų kainų sumažinimo.

SAMSUNG juodojo penktadienio ir kibernetinio pirmadienio pasiūlymai

„Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ išpardavimai – puiki galimybė klientams atnaujinti savo SAMSUNG įrenginius arba įsigyti naujų su nuolaida. Klientams patartina apsilankyti SAMSUNG svetainėje arba apsilankyti artimiausioje mažmeninės prekybos parduotuvėje, kad sužinotų konkrečios informacijos apie nuolaidas ir galimus produktus. Nuolaidos galioja tik ribotą laiką, todėl klientai raginami pasinaudoti pasiūlymais, kol jie dar galioja. SAMSUNG kuponas

Dažnai užduodami klausimai apie SAMSUNG

Ar SAMSUNG siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 6 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios 2024 m. birželio mėn. veiks SAMSUNG, ir geriausi kuponų pasiūlymai 5% Nuolaida.

Kas yra SAMSUNG nuolaidų kodai?

SAMSUNG nuolaidų kodai yra tam tikros rūšies kuponai, kuriuos naudojant galima gauti nuolaidą SAMSUNG gaminiams. Paprastai nuolaidų kodai yra sudaryti iš raidžių ir skaičių ir turi būti įvesti lauke Nuolaidos kodas atsiskaitymo metu.

Kur galiu rasti SAMSUNG nuolaidų kodus?

SAMSUNG nuolaidų kodus galima rasti keliose vietose, įskaitant: SAMSUNG svetainėje. SAMSUNG socialinė žiniasklaida. SAMSUNG naujienlaiškis. Kuponų svetainės.

Kaip panaudoti SAMSUNG nuolaidos kodą?

Norėdami naudoti SAMSUNG nuolaidos kodą, atlikite šiuos veiksmus: Įdėkite norimus pirkti produktus į pirkinių krepšelį. Spustelėkite mygtuką „Checkout“. Įveskite nuolaidos kodą laukelyje "Nuolaidos kodas". Spustelėkite mygtuką „Taikyti“.

Kokių tipų nuolaidas siūlo SAMSUNG nuolaidų kodai?

SAMSUNG nuolaidų kodai gali pasiūlyti įvairias nuolaidas, įskaitant: Procentines nuolaidas. Fiksuotos nuolaidos. Nemokami produktai.

Kokios yra SAMSUNG nuolaidų kodų sąlygos?

SAMSUNG nuolaidų kodų sąlygos gali skirtis priklausomai nuo kodo. Nuolaidų kodai paprastai galioja ribotą laiką ir gali būti naudojami tik tam tikroms prekėms ar prekių kategorijoms.

Ką daryti, jei SAMSUNG nuolaidos kodas neveikia?

Jei SAMSUNG nuolaidos kodas neveikia, galite išbandyti šiuos veiksmus: Patikrinkite, ar kodas įvestas teisingai. Patikrinkite, ar kodas vis dar galioja. Patikrinkite, ar kodas gali būti naudojamas produktams, kuriuos norite įsigyti.

Kaip pridėti SAMSUNG reklamos kredito kodą

Jei norite įsigyti elektronikos iš oficialios SAMSUNG internetinės parduotuvės, nepamirškite panaudoti reklamos kredito kodo, kad gautumėte siūlomą nuolaidą. Štai 5 paprasti žingsniai, kaip naudoti SAMSUNG reklamos kredito kodą:

 • 1
  Pasirinkite, kurį SAMSUNG gaminį norite įsigyti dabar ir, pasirinkę su juo susijusias parinktis, spustelėkite ĮDĖTI Į KREPŠELĮ (mėlynas mygtukas viršuje dešinėje).
 • 2
  Kitame puslapyje pasirinkite PRIDĖTI, susijusį su jūsų užsakymu, jei norite, arba spustelėkite mėlyną mygtuką apačioje „Praleisti priedus“.
 • 3
  Sekite Prekių krepšelio puslapį: pažiūrėkite, kokias prekes išsirinkote, o viršuje dešinėje pamatysite langelį su tekstu „Įveskite reklamos kredito kodą“.
 • 4
  Tame langelyje parašykite SAMSUNG kuponą ir spustelėkite tekstą TAIKYTI, kad pamatytumėte, kokią nuolaidą jis siūlo.
 • 5
  Gavę nuolaidą, spustelėkite kitą mygtuką su tekstu Checkout arba tą, kurio tekstas yra PayPal, kad šiandien užbaigtumėte SAMSUNG užsakymą.

Dabartiniai SAMSUNG nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija High Tech
🔥 Iš viso pasiūlymų 6
🎇️ Nuolaidų kodai 4
📌 Pasiūlymai 2
➡️ Geriausias kuponas 40% Nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 40% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas Birželis 13 2024

Geriausi SAMSUNG kuponų kodai

SAMSUNG KODAS SAMSUNG PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
BIGTV10 Reklamos kodas adresu SAMSUNG.com: 10% nuolaida pasirinktoms prekėms Gali 31, 2025
N/A SAMSUNG.com iki 45% akcijinių prekių N / A
N/A SAMSUNG.com akcija: iki 30% studentų nuolaida N / A
ref-gf8ff4 SAMSUNG nuolaidos kodas: sutaupykite 40% pasirinktose paslaugose Rugpjūtis 31, 2024

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į SAMSUNG

 • 1

WISH.com 15% reklamos kredito kodas pirmas užsakymas

Liepa 9, 2025 ŽR. KODĄ ST15
 • 1

Microsoft.com 20% reklamos kodas

Liepa 2, 2025 ŽR. KODĄ RB20
 • 1

PositiveGrid.com 5% reklamos kodas visoje svetainėje

Liepa 31, 2025 ŽR. KODĄ OT23
 • 2

Philips.com 15% Kupono kodas

Liepa 24, 2025 ŽR. KODĄ VE15
 • 133

Geriausias TEMU nuolaidos kodas šiandien: naudokite jį sutaupymui 30% visame jūsų užsakyme

Gruodžio 31 d., 2024 ŽR. KODĄ 1589

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

250 populiariausių svetainių, panašių į DIRECT-GELD.COM

http://biglistofwebsites.com/list-top-websites-like-direct-geld.com
obuolys, Samsung en meer. 762,629 XNUMX panašūs daugiau informacijos collapse lingerielafemme.nl lingerie la femme | apatinis trikotažas la femme in zeist heeft uitgebreide ir išskirtinės kolekcijos apatinis trikotažas, blogas...

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Kurjeris
DHL / UPS
Standartinis siuntimas

Kontaktų parinktys

Biuro adresas First Floor, 25 St Stephens Green, Dublin 2, Airija
@temu
shoptemu
shoptemu
www.temu.com

TEMU įvadas

TEMU.com yra svetainė, siūlanti platų produktų asortimentą su nuolaida. Svetainėje yra patogi sąsaja, kuri leidžia klientams lengvai naršyti ir rasti ieškomus produktus. Ji siūlo įvairias kategorijas, tokias kaip elektronika, mada, namų prekės ir kt. Svetainėje taip pat pateikiami išsamūs gaminių aprašymai, įskaitant specifikacijas ir klientų atsiliepimus, kad klientai galėtų priimti pagrįstus pirkimo sprendimus. Be to, TEMU.com siūlo keletą atsiskaitymo būdų, įskaitant kreditinę kortelę ir grynuosius pinigus pristatymo metu, užtikrinant patogumą klientams. Su patikimu klientų aptarnavimu ir saugia mokėjimo sistema TEMU.com yra patikima apsipirkimo internetu vieta tiems, kurie ieško kokybiškų produktų už prieinamą kainą.

TEMU pristatymo ir grąžinimo politika

NEMOKAMAS Standartinis visų užsakymų pristatymas 5-15 darbo dienų. Visi TEMU.com pirkiniai gali būti grąžinti per 30 dienų nuo pirkimo. TEMU kuponas
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.