Bendrieji filtrai

VIMEO reklaminis kodas

Norėdami sumažinti „premium“ narystės plano kainą, iki 15%, naudokite Vimeo reklamos kodą iš OxiDeals. Pasinaudokite Vimeo video platforma ir įgyvendinkite savo idėjas. Kurti, valdyti ir... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 1 balsuoti
Aplankykite parduotuvė

Dabartiniai VIMEO nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija interneto paslaugos
🔥 Iš viso pasiūlymų 9
🎇️ Nuolaidų kodai 8
📌 Pasiūlymai 1
➡️ Geriausias kuponas 40% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 10 gruodis 2023

Dažnai užduodami klausimai apie VIMEO

Ar VIMEO siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 9 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks VIMEO 2023 m. gruodžio mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 40% Nuolaida

Kaip naudoti reklamos kredito kodą „Vimeo“?

 1. Pasirinkite vieną iš nuolaidų kodų, pateiktų oxiDeals svetainėje.
 2. Spustelėkite mygtuką „Gauti kodą“.
 3. Spustelėkite kodą, kad automatiškai nukopijuotumėte arba naudokite mygtuką „Kopijuoti“.
 4. Gausite pranešimą „kodas nukopijuotas, naudokite jį“, tada paspauskite raudoną tekstą „čia“.
 5. Būsite automatiškai nukreipti į VIMEO svetainę ir galėsite naudoti reklamos kredito kodą.

Ar galiu gauti Vimeo reklamos kredito kodą pirmam užsakymui?

„Vimeo“ pasiūlymai siūlo nemokamą 30 dienų bandomąją versiją visiems prenumeratos lygiams. Taip pat galite gauti „Vimeo“ pirmojo užsakymo reklamos kredito kodą nuo 10% kad sutaupytų dar daugiau.

Ar galiu mokėti kas mėnesį „Vimeo“?

„Vimeo“ siūlo nemokamą pagrindinį planą su 500 MB įkėlimo vietos per savaitę ir iki 5 GB visos saugyklos. Į mokamus planus taip pat įtrauktas planas „Pliusas“, kuris kainuoja 12 USD per mėnesį arba 7 USD per metus (apmokestinamas kasmet).

Ar Vimeo turi studentų nuolaidą?

Vimeo siūlo studentams a 50% nuolaida. Naudokite studentiškas pupeles. Ši nuolaida taikoma Vimeo Plus, Pro arba Business narystei.

Kaip pridėti VIMEO reklamos kodą

Klientai, kurie naudoja reklamos kredito kodą norėdami sutaupyti pinigų VIMEO paslaugų paketams, gaus mažesnę kainą. Toliau pateikiamos instrukcijos, kaip sėkmingai pritaikyti „Vimeo“ reklamos kredito kodą.

 • 1
  Naršykite vimeo.com ir pasirinkite pageidaujamą VIMEO planą.
 • 2
  Prisijunkite prie Vimeo. Jei neturite paskyros, susikurkite ją įvesdami savo el. pašto adresą ir pasirinkdami slaptažodį.
 • 3
  Kai atliksite šį veiksmą, būsite nukreipti į atsiskaitymo puslapį.
 • 4
  Klausimas "Ar turite reklamos kredito kodą?" yra pagal mokėjimo būdą. Spustelėkite šį klausimą, kad atidarytumėte langelį, kuriame įvesite VIMEO reklaminį kuponą
 • 5
  Norėdami suaktyvinti nuolaidą, paspauskite mygtuką „Taikyti kodą“.

Geriausi VIMEO kuponų kodai

TIPĄ APRAŠYMAS BAIGIASI
AKCIJA! Sutaupote 40% kai pasirenkate „Vimeo“ metinį prenumeratos planą Liepa 31, 2025
kodas Vimeo reklamos kodas 15% Nuolaida metiniams abonementams Lapkritis 30, 2024
kodas 10% nuolaida „Vimeo“ metinėms prenumeratoms naudojant šį reklamos kredito kodą Rugpjūtis 31, 2024

Sutaupykite daugiau naudodami „Vimeo“ reklamos kredito kodus

Jei niekada anksčiau nenaudojote Vimeo, turėtumėte pasinaudoti nemokamomis bandomosios versijos pasiūlymais, kurie yra jų svetainėje. Prieš prisiregistruodami galite nemokamai išbandyti jų paslaugą prieš įsipareigojant metams. Jei jums tai nepatinka, galite sumažinti narystės lygį, jei norite. Tačiau jei jau turite Vimeo paskyrą, galite naudoti a Vimeo kupono kodas sutaupyti pinigų savo prenumeratai.

Jei jus domina naudoti a Vimeo reklamos kodas, galite patikrinti jo galiojimo datą. A Vimeo nuolaidos kodas galima naudoti iki penkių kartų. Pasibaigus jo galiojimo laikui, vis tiek galite naudoti kodą, tačiau prieš įvesdami iš naujo jį turite ištrinti. Geriausias būdas įsitikinti, ar kodas veikia, yra patikrinti galiojimo pabaigos datą ir patikrinti, ar jis vis dar aktyvus. Galite pabandyti ieškoti kito kodo, jei pasibaigęs kodas neveikia.

Taip pat galite sutaupyti pinigų prisiregistravę prie Studentų pupelių programos. Programa patikrins jūsų studento statusą ir pateiks a Vimeo reklamos kodas su 50% nuolaida. Studento nuolaidos kodas gali būti naudojamas Vimeo Plus, Vimeo Pro ir Vimeo Business. Paprastai siūlomi kiti „Vimeo“ reklamos kodai 10% arba mažiau. Be to, „Student Beans“ studentams, prenumeruojantiems „Vimeo Premium“, išleidžia nemokamą droną.

 

„Vimeo“ naudojimo pranašumai

„Vimeo“ 2004 m. įkūrė keturi žmonės, siekdami pasiūlyti alternatyvą „YouTube“. Kompaniją IAC įsigijo 2009 m., o dabar joje apsilanko daugiau nei 100 milijonų unikalių lankytojų per mėnesį. Tai internetinė vaizdo įrašų svetainė, orientuota į aukštos kokybės profesionalų turinį. „Vimeo“ turi privalumų ir trūkumų, tačiau tai puiki platforma su nuostabiomis funkcijomis, tokiomis kaip HD vaizdo įrašai, privatumo nustatymai ir analizės prietaisų skydelis.

Galite gauti nemokamą paskyrą, kad studentai galėtų įkelti vaizdo įrašus į „Vimeo“. Naudodami nemokamą planą galite įkelti iki 250 GB kasmet ir turėti 5 GB saugyklos per savaitę. Jei norite daugiau funkcijų, verslui turėtumėte mokėti už papildomą planą.

Taip pat galite pamatyti, kas peržiūrėjo jūsų vaizdo įrašus prieš juos pateikdami. Taip pat galite patikrinti, ar jūsų vaizdo įrašai buvo patikę arba pakomentuoti. Skirtingai nei „YouTube“, „Vimeo“ neleidžia išoriniams reklamos tinklams taikyti jūsų vaizdo įrašų. Taip pat turite daugiau privatumo parinkčių ir galite suasmeninti vaizdo įrašą naudodami logotipą arba spalvų schemas. Taip pat yra patikimas analizės paketas verslo vartotojams.

„Vimeo“ platforma be skelbimų leidžia geriau valdyti turinį. Taip pat galite išjungti įterpimą tam tikrose svetainėse.

 

Kaip susisiekti su Vimeo

Pirmiausia turite prisijungti prie Vimeo. Susisiekite su Vimeo spustelėdami mėlyną pokalbių laukelį apatiniame dešiniajame pagalbos centro kampe. Įvedus užklausą, sistema ieškos atsakymo pagalbos centre.

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

PayPal
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu
© „oxiDeals“, 2022 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.