Bendrieji filtrai

ALIEXPRESS nuolaidų kodas ir kuponai

Gaukite geriausią nuolaidą naudodami AliExpress nuolaidų kodus, kai pasirenkate pirkti tokius produktus kaip elektronika, telefonai, drabužiai, papuošalai, laikrodžiai, automobilių aksesuarai, žaislai,... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: 4.8
reitingas: 4.5 - 27 balsai
Aplankykite parduotuvė
 • 5696

Aliexpress kuponui suteikiama 5 USD nuolaida

 • 100

Populiariausių prekių ženklų kolekcija „AliExpress“ su didele nuolaida

Gruodis 31, 2025 ŽR. SĄLYGĄ
 • 287

„AliExpress“ greito pristatymo pasiūlymas PL, DE, BL, IT, PT, NL

Gruodis 31, 2025 ŽR. SĄLYGĄ

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

Dabartiniai ALIEXPRESS nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija High Tech
🔥 Iš viso pasiūlymų 20
🎇️ Nuolaidų kodai 17
📌 Pasiūlymai 3
➡️ Geriausias kuponas 70% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 10 gruodis 2023

Dažnai užduodami klausimai apie ALIEXPRESS

Ar ALIEXPRESS siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 20 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios veiks ALIEXPRESS 2023 m. gruodžio mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 70% Nuolaida

Kaip gauti „AliExpress“ kupono kodą?

„AliExpress“ kuponų centras siūlo daugybę reklamos kredito kodų ir kuponų, įskaitant kuponus grįžtantiems klientams, pirmą kartą perkantiems ir konkrečių prekių ženklų kuponus. Turint omenyje, kad nuolaidų kodų galiojimas yra ribotas, rekomenduojame kuo dažniau apsilankyti mūsų svetainėje, kad rastumėte galiojančius kuponus ir nuolaidų kodus.

Ar reklamos kredito kodai veikia „AlliExpress“?

„AliExpress“ siūlo kuponų kodus savo svetainėje ir produktų puslapiuose. Produktų puslapiuose ir atsiskaitymo puslapyje rasite nuorodą „Gauti kuponus“. Bus atidarytas išskleidžiamasis meniu, kuriame bus rodomi visi galimi kuponai. Norėdami pritaikyti kuponus, tiesiog spustelėkite mygtuką „Gauti kodą“.

Ar Aliexpress siūlo nuolaidų kuponą pirmam užsakymui?

Pirmajam užsakymui galite gauti „AliExpress“ pasiūlymų kodus. Prisiregistruokite „AliExpress“, kad gautumėte nuolaidas visoms prekėms rinkoje. Sukūrę „AliExpress“ paskyrą ir įdėję prekių į krepšelį, gausite kodus.

Ar galiu sujungti kelis kuponus vienam pirkiniui „AliExpress“?

Taip, galite sujungti skirtingus kuponus vienam AliExpress užsakymui, kad galėtumėte maksimaliai sutaupyti. Tačiau įsitikinkite, kad laikotės visų platformos ar pardavėjų nurodytų apribojimų.

Ar galiu naudoti AliExpress kuponus bet kuriai prekei?

Nors daugumą kuponų galima naudoti įvairioms prekėms, konkretiems kuponams gali būti taikomi apribojimai arba jie gali būti taikomi tik konkrečioms produktų kategorijoms. Visada peržiūrėkite kiekvieno kupono taisykles ir sąlygas, ar nėra apribojimų.

Kaip dažnai „AliExpress“ išleidžiami nauji kuponai?

„AliExpress“ reguliariai atnaujina savo kuponų pasiūlymus, ypač specialių renginių ir akcijų metu. Stebėkite kupono puslapį ir gaukite informaciją apie naujausius kuponų leidimus naudodami „AliExpress“ svetainę, programą mobiliesiems ir socialinės žiniasklaidos kanalus.

Naudingas vadovas, kaip pridėti Aliexpress kodą

Žemiau paaiškinsime, kokių veiksmų reikia norint sėkmingai pridėti kuponą Aliexpress svetainėje. AliExpress kuponus galima išpirkti keliais būdais. Juos galite rasti produkto puslapyje po kainomis arba galite įtraukti į pirkinių krepšelį atsiskaitydami. Pirmiausia turite užsisakyti „AliExpress“ prekę, kad gautumėte nemokamą pristatymo kodą. Jei nesate tikri, kaip naudoti „AliExpress“ kuponą, peržiūrėkite trikčių šalinimo vadovus.

 • 1
  Įdėkite prekę, kurią norite įsigyti, į pirkinių krepšelį
 • 2
  Pirkinių krepšelyje spustelėkite „Gauti kuponus“, kad pridėtumėte pardavėjo pasiūlytą kuponą
 • 3
  Spustelėkite atsiskaitymo mygtuką, kad pereitumėte prie kito veiksmo
 • 4
  Galutiniame puslapyje turite laukelį, kuriame parašyta „Reklamos kodas“, čia pridedate „AliExpress“ siūlomą kodą ir nukopijuokite jį iš mūsų svetainės.
 • 5
  Įvedę kodą į atitinkamą laukelį spauskite "Taikyti", kad pritaikytumėte nuolaidą.

Geriausi ALIEXPRESS kuponų kodai

TIPĄ APRAŠYMAS BAIGIASI
AKCIJA! „AliExpress“ greito pristatymo pasiūlymas PL, DE, BL, IT, PT, NL Gruodis 31, 2025
AKCIJA! Populiariausių prekių ženklų kolekcija „AliExpress“ su didele nuolaida Gruodis 31, 2025
AKCIJA! Parduotuvė AliExpress didžiausias išpardavimas Gruodis 31, 2025
kodas Aliexpress kuponui suteikiama 5 USD nuolaida N / A

Kaip rasti geriausius „AliExpress“ pasiūlymus

Užsiregistravę „AliExpress“ galite lengvai rasti šimtus tūkstančių produktų neįtikėtinai mažomis kainomis. Galima rinktis iš daugybės kategorijų, įskaitant madingus drabužius, elektroniką ir namų tobulinimą. „AliExpress“ siūlo kažką kiekvienam. „AliExpress“ kuponai gali padėti sutaupyti dar daugiau. Svetainė taip pat yra puikus būdas rasti unikalių produktų ir prekių ženklų. Šioje didžiulėje rinkoje yra tūkstančiai prekių iš šimtų tiekėjų. Prieš naudodami „AliExpress“ reklamos kredito kodą, būtinai pasidomėkite pardavėju. Prieš pirkdami iš pardavėjo, būtinai peržiūrėkite jų atsiliepimų puslapį.

AliExpress kuponas naujiems vartotojams

Jei nesate „AliExpress“ naujokas ir norėtumėte išbandyti jų svetainę, yra didelė tikimybė, kad rasite nuolaidų kuponą naujiems vartotojams. Šie kuponai paprastai tinka pirmam pirkiniui. Naudodami šį kuponą gausite 3 USD nuolaidą pirmajam pirkiniui ir galėsite sutaupyti dar daugiau. Jums tereikia žinoti, ką norite pirkti, įtraukti juos į krepšelį ir spustelėti apmokėjimo.

Aliexpress kuponas esamiems vartotojams

Jei jau ką nors įsigijote Aliexpress, galbūt norėsite pasinaudoti aliexpress kuponu esamiems vartotojams. Šios nuolaidos gali būti taikomos įrangai ir kitoms prekėms be įprastos kainos. Norėdami gauti didesnę nuolaidą, galite užsiregistruoti narystei. Taip pat savo paskyroje galite pritaikyti kupono kodą, kad sutaupytumėte dar daugiau pinigų.

AliExpress parduotuvės kuponai

Šiuos kuponus pateikia individualūs pardavėjai, juos galima naudoti tik jų parduotuvėse, siūlant nuolaidas konkretiems produktams arba užsakymams.

„Aliexpress Select“ kuponai

„AliExpress“ išleidžia atrinktus kuponus, kurie taikomi keliose parduotuvėse, suteikiant nuolaidas pagal konkrečias produktų kategorijas arba minimalias pirkimo sumas.

„AliExpress“ kuponai visoje platformoje

Šie kuponai taikomi visiems platformos produktams, juos galima naudoti nepriklausomai nuo pardavėjo ir dažnai keliami minimalūs pirkimo reikalavimai.

Sutaupykite „AliExpress“ atlikdami šiuos paprastus veiksmus

 1. Užregistruokite paskyrą: prisiregistruokite „AliExpress“ arba prisijunkite, jei jau turite paskyrą.
 2. Raskite „Aliexpress“ kuponus naudodami šiuos patarimus:

a. „AliExpress“ kuponų puslapyje: apsilankykite specialiame „AliExpress“ kuponų puslapyje, kad ištirtumėte platų kuponų ir akcijų pasirinkimą.

b. Gaukite „Aliexpress“ pardavėjo kuponus: naršydami produktų puslapius patikrinkite, ar pardavėjas siūlo išskirtinių kuponų.

c. „Aleixpress“ naujojo vartotojo kuponų pranašumas: kaip naujas vartotojas, „AliExpress“ dažnai pateikia specialius kuponus prisiregistruodamas.

d. Gaukite „AliExpress Mobile App“: atsisiųskite programą, kad gautumėte išskirtinius tik programoms skirtus kuponus ir pasiūlymus.

e. Atidžiai peržiūrėkite „Aliexpress“ reklamas ir renginius: stebėkite ypatingus įvykius, pvz., jubiliejaus išpardavimus ar šventines nuolaidas, kuriose dažnai yra papildomų kuponų galimybių.

Vaizdo įrašo vadovas, kaip naudotis „AliExpress“ kuponais

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Kurjeris
DHL / UPS
Standartinis siuntimas

Kontaktų parinktys

Alibaba Co., Ltd Level 28, One Canada Square E14 5AB – Londonas
/ AliExpress
aliexpress.com
© „oxiDeals“, 2022 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.