Bendrieji filtrai

ALIEXPRESS nuolaidų kodas ir kuponai gali 2024

Gaukite geriausią nuolaidą naudodami AliExpress nuolaidų kodus, kai pasirenkate pirkti tokius produktus kaip elektronika, telefonai, drabužiai, papuošalai, laikrodžiai, automobilių aksesuarai, žaislai,... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: 5.0
reitingas: 4.5 - 31 balsai
$3
 • 107

„Aliexpress“ reklamos kredito kodas 2024 m. gegužės mėn.: gaukite 3 USD nuolaidą užsakymams virš 29 USD

Gali 31, 2024 ŽR. KODĄ ZNAF
$8
 • 46

„Aliexpress“ reklamos kredito kodas 2024 m. gegužės mėn.: gaukite 8 USD nuolaidą užsakymams virš 69 USD

Gali 31, 2024 ŽR. KODĄ ZNAF
$20
 • 10

„Aliexpress“ reklamos kredito kodas 2024 m. gegužės mėn.: gaukite 20 USD nuolaidą užsakymams virš 169 USD

Gali 31, 2024 ŽR. KODĄ ZNAF
$30
Gali 31, 2024 ŽR. KODĄ ZNAF
 • 6169

Aliexpress kuponui suteikiama 5 USD nuolaida

 • 108

Populiariausių prekių ženklų kolekcija „AliExpress“ su didele nuolaida

Gruodis 31, 2025 ŽR. SĄLYGĄ
 • 313

„AliExpress“ greito pristatymo pasiūlymas PL, DE, BL, IT, PT, NL

Gruodis 31, 2025 ŽR. SĄLYGĄ

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

$3
 • 69

„Aliexpress“ nuolaidos kodas užsakymams virš 29 USD: naudokite jį, kad sutaupytumėte 3 USD

Balandis 30, 2024 ŽR. KODĄ OOR3
$8
Balandis 30, 2024 ŽR. KODĄ OOR8
$20
Balandis 30, 2024 ŽR. KODĄ OR20
$30
 • 8

„Aliexpress“ reklamos kodas užsakymams virš 239 USD: naudokite jį, kad sutaupytumėte 30 USD.

Balandis 30, 2024 ŽR. KODĄ OR30

Kaip rasti geriausius „AliExpress“ pasiūlymus

Užsiregistravę „AliExpress“ galite lengvai rasti šimtus tūkstančių produktų neįtikėtinai mažomis kainomis. Galima rinktis iš daugybės kategorijų, įskaitant madingus drabužius, elektroniką ir namų tobulinimą. „AliExpress“ siūlo kažką kiekvienam. „AliExpress“ kuponai gali padėti sutaupyti dar daugiau. Svetainė taip pat yra puikus būdas rasti unikalių produktų ir prekių ženklų. Šioje didžiulėje rinkoje yra tūkstančiai prekių iš šimtų tiekėjų. Prieš naudodami „AliExpress“ reklamos kredito kodą, būtinai pasidomėkite pardavėju. Prieš pirkdami iš pardavėjo, būtinai peržiūrėkite jų atsiliepimų puslapį.

tuščias

AliExpress kuponas naujiems vartotojams

Jei nesate „AliExpress“ naujokas ir norėtumėte išbandyti jų svetainę, yra didelė tikimybė, kad rasite nuolaidų kuponą naujiems vartotojams. Šie kuponai paprastai tinka pirmam pirkiniui. Naudodami šį kuponą gausite 3 USD nuolaidą pirmajam pirkiniui ir galėsite sutaupyti dar daugiau. Jums tereikia žinoti, ką norite pirkti, įtraukti juos į krepšelį ir spustelėti apmokėjimo.

Aliexpress kuponas esamiems vartotojams

Jei jau ką nors įsigijote Aliexpress, galbūt norėsite pasinaudoti aliexpress kuponu esamiems vartotojams. Šios nuolaidos gali būti taikomos įrangai ir kitoms prekėms be įprastos kainos. Norėdami gauti didesnę nuolaidą, galite užsiregistruoti narystei. Taip pat savo paskyroje galite pritaikyti kupono kodą, kad sutaupytumėte dar daugiau pinigų.

AliExpress parduotuvės kuponai

Šiuos kuponus pateikia individualūs pardavėjai, juos galima naudoti tik jų parduotuvėse, siūlant nuolaidas konkretiems produktams arba užsakymams.

„Aliexpress Select“ kuponai

„AliExpress“ išleidžia atrinktus kuponus, kurie taikomi keliose parduotuvėse, suteikiant nuolaidas pagal konkrečias produktų kategorijas arba minimalias pirkimo sumas.

„AliExpress“ kuponai visoje platformoje

Šie kuponai taikomi visiems platformos produktams, juos galima naudoti nepriklausomai nuo pardavėjo ir dažnai keliami minimalūs pirkimo reikalavimai.

Sutaupykite „AliExpress“ atlikdami šiuos paprastus veiksmus

 1. Užregistruokite paskyrą: prisiregistruokite „AliExpress“ arba prisijunkite, jei jau turite paskyrą.
 2. Raskite „Aliexpress“ kuponus naudodami šiuos patarimus:

a. „AliExpress“ kuponų puslapyje: apsilankykite specialiame „AliExpress“ kuponų puslapyje, kad ištirtumėte platų kuponų ir akcijų pasirinkimą.

b. Gaukite „Aliexpress“ pardavėjo kuponus: naršydami produktų puslapius patikrinkite, ar pardavėjas siūlo išskirtinių kuponų.

c. „Aleixpress“ naujojo vartotojo kuponų pranašumas: kaip naujas vartotojas, „AliExpress“ dažnai pateikia specialius kuponus prisiregistruodamas.

d. Gaukite „AliExpress Mobile App“: atsisiųskite programą, kad gautumėte išskirtinius tik programoms skirtus kuponus ir pasiūlymus.

e. Atidžiai peržiūrėkite „Aliexpress“ reklamas ir renginius: stebėkite ypatingus įvykius, pvz., jubiliejaus išpardavimus ar šventines nuolaidas, kuriose dažnai yra papildomų kuponų galimybių.

Dažnai užduodami klausimai apie ALIEXPRESS

Ar ALIEXPRESS siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 9 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks ALIEXPRESS 2024 m. gegužės mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 70% Nuolaida.

Kaip gauti „AliExpress“ kupono kodą?

„AliExpress“ kuponų centras siūlo daugybę reklamos kredito kodų ir kuponų, įskaitant kuponus grįžtantiems klientams, pirmą kartą perkantiems ir konkrečių prekių ženklų kuponus. Turint omenyje, kad nuolaidų kodų galiojimas yra ribotas, rekomenduojame kuo dažniau apsilankyti mūsų svetainėje, kad rastumėte galiojančius kuponus ir nuolaidų kodus.

Ar reklamos kredito kodai veikia „AlliExpress“?

„AliExpress“ siūlo kuponų kodus savo svetainėje ir produktų puslapiuose. Produktų puslapiuose ir atsiskaitymo puslapyje rasite nuorodą „Gauti kuponus“. Bus atidarytas išskleidžiamasis meniu, kuriame bus rodomi visi galimi kuponai. Norėdami pritaikyti kuponus, tiesiog spustelėkite mygtuką „Gauti kodą“.

Ar Aliexpress siūlo nuolaidų kuponą pirmam užsakymui?

Pirmajam užsakymui galite gauti „AliExpress“ pasiūlymų kodus. Prisiregistruokite „AliExpress“, kad gautumėte nuolaidas visoms prekėms rinkoje. Sukūrę „AliExpress“ paskyrą ir įdėję prekių į krepšelį, gausite kodus.

Ar galiu sujungti kelis kuponus vienam pirkiniui „AliExpress“?

Taip, galite sujungti skirtingus kuponus vienam AliExpress užsakymui, kad galėtumėte maksimaliai sutaupyti. Tačiau įsitikinkite, kad laikotės visų platformos ar pardavėjų nurodytų apribojimų.

Ar galiu naudoti AliExpress kuponus bet kuriai prekei?

Nors daugumą kuponų galima naudoti įvairioms prekėms, konkretiems kuponams gali būti taikomi apribojimai arba jie gali būti taikomi tik konkrečioms produktų kategorijoms. Visada peržiūrėkite kiekvieno kupono taisykles ir sąlygas, ar nėra apribojimų.

Kaip dažnai „AliExpress“ išleidžiami nauji kuponai?

„AliExpress“ reguliariai atnaujina savo kuponų pasiūlymus, ypač specialių renginių ir akcijų metu. Stebėkite kupono puslapį ir gaukite informaciją apie naujausius kuponų leidimus naudodami „AliExpress“ svetainę, programą mobiliesiems ir socialinės žiniasklaidos kanalus.

Naudingas vadovas, kaip pridėti Aliexpress kodą

Žemiau paaiškinsime, kokių veiksmų reikia norint sėkmingai pridėti kuponą Aliexpress svetainėje. AliExpress kuponus galima išpirkti keliais būdais. Juos galite rasti produkto puslapyje po kainomis arba galite įtraukti į pirkinių krepšelį atsiskaitydami. Pirmiausia turite užsisakyti „AliExpress“ prekę, kad gautumėte nemokamą pristatymo kodą. Jei nesate tikri, kaip naudoti „AliExpress“ kuponą, peržiūrėkite trikčių šalinimo vadovus.

 • 1
  Įdėkite prekę, kurią norite įsigyti, į pirkinių krepšelį
 • 2
  Pirkinių krepšelyje spustelėkite „Gauti kuponus“, kad pridėtumėte pardavėjo pasiūlytą kuponą
 • 3
  Spustelėkite atsiskaitymo mygtuką, kad pereitumėte prie kito veiksmo
 • 4
  Galutiniame puslapyje turite laukelį, kuriame parašyta „Reklamos kodas“, čia pridedate „AliExpress“ siūlomą kodą ir nukopijuokite jį iš mūsų svetainės.
 • 5
  Įvedę kodą į atitinkamą laukelį spauskite "Taikyti", kad pritaikytumėte nuolaidą.

Dabartiniai ALIEXPRESS nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija High Tech
🔥 Iš viso pasiūlymų 9
🎇️ Nuolaidų kodai 6
📌 Pasiūlymai 3
➡️ Geriausias kuponas 50 USD nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 3 USD nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 20 gegužės 2024

Geriausi ALIEXPRESS kuponų kodai

ALIEXPRESS KODAS ALIEXPRESS PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
AE3ZNAF „Aliexpress“ reklamos kredito kodas 2024 m. gegužės mėn.: gaukite 3 USD nuolaidą užsakymams virš 29 USD Gali 31, 2024
AE8ZNAF „Aliexpress“ reklamos kredito kodas 2024 m. gegužės mėn.: gaukite 8 USD nuolaidą užsakymams virš 69 USD Gali 31, 2024
AE20ZNAF „Aliexpress“ reklamos kredito kodas 2024 m. gegužės mėn.: gaukite 20 USD nuolaidą užsakymams virš 169 USD Gali 31, 2024
AE30ZNAF „Aliexpress“ reklamos kredito kodas 2024 m. gegužės mėn.: gaukite 30 USD nuolaidą užsakymams virš 239 USD Gali 31, 2024

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į ALIEXPRESS

 • 3

„Microsoft“ studentų reklamos kodas: tarp 10% ir 50% nuolaida

Gruodis 14, 2024 ŽR. KODĄ mail
 • 8

Užsiregistruokite gauti „Philips“ naujienlaiškį, kad gautumėte kupono kodą 15% nuolaida

Vasaris 8, 2025 ŽR. KODĄ mail
 • 2

10% reklamos kodas MOVAVI.com

Gali 21, 2025 ŽR. KODĄ YNOW
 • 2

Bitdefender.com 60% Kupono kodas

Gali 17, 2025 ŽR. KODĄ 20-2

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

알리익스프레스 프로모션코드

https://gall.dcinside.com/board/view/?id=golf&no=232126
AliExpress promo kodas yra kodas kuri leidžia gauti nuolaidų teikiamas lengvatas AliExpress. Naudok tai kodas gauti papildomą nuolaidą perkant prekes iš AliExpress. Šie kodai yra...

AliExpress Promo kodas - Gauk 50% Nuo

https://www.couponbox.com/coupons/aliexpress
nuo AliExpress gali gauti nuolaidą pirmam užsakymui. Kai užsiregistruosite, galite gauti AliExpress promo kodas iki 5 USD, kuriuos galite naudoti per pirmąjį pirkinį. Kaip esami klientai gali sutaupyti? Visada galite gauti...

AliExpress Kuponas kodas & AliExpress Promo kodas sausis 2021

https://www.collectoffers.com/ma/aliexpress/
gauti promo kodai. Paskubėk! Gaukite nuolaidą, kurios galiojimo laikas: 31-12-2021 Dalintis 92% NUOLAIDA Nuolaida AliExpress Nuolaida – įsigykite moteriškus laikrodžius ir sutaupykite iki 92 % Nešiokite šiuos stilingus laikrodžius ant riešo ir gaukite...

aliexpress promo kodas 2021 m. vasario mėn. ES pirkėjams

https://shopspring.kr/2021/02/15/aliexpress-promo-code-february-2021-for-eu-buyers/
Pagrindinis » Kuponas » aliexpress promo kodas 2021 m. vasario mėn. ES pirkėjams Expiredaliexpress promo kodas 2021 m. vasario mėn. ES pirkėjams 바로가기 FASTFEB4 SaveSavedRemoved 0 aliexpress promo kodas 2021 vasaris...

AliExpress

https://www.groupon.com/coupons/aliexpress
Kohl's Macy's Nike Paramount+ Ray-Ban Sam's Club Sephora Namų sandėlis UdemyView All AliExpress Promo kodas ir 2024 m. vasario mėn. kuponas 6 USD nuolaidos kuponas kodas 6 USD nuolaida už 20 USD daugiau AliExpress Pirkite Išmanioji parduotuvė...

Promo kodas uk

http://cornervalley.co.kr/bbs/board.php?bo_table=notice&wr_id=24097
autoservisas. Uber taksi lengva naudotis ir juos galima pasiimti per kelias minutes. AliExpress Naudodamiesi an AliExpress promo kodas yra puikus būdas sutaupyti pinigų perkant internetu. Galite sutaupyti...
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.