Bendrieji filtrai

eBay nuolaidų kodas ir kuponai gali 2024

Filialo atskleidimas: kai spustelėsite nuorodas į įvairius prekybininkus šioje svetainėje ir perkate, ši svetainė gali uždirbti komisinius. Partnerių programos... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.1 - 2 balsai
 • 28

eBay.com 8% kupono kodas pasirinkite elementus

Gali 5, 2025 ŽR. KODĄ YLE8
 • 22

Paimkite 5 USD reklamos kredito kodą iš eBay.com pirmojo užsakymo

Gali 20, 2025 ŽR. KODĄ OME5
15%
Birželio 30, 2024 ŽR. KODĄ be15
$5
Rugsėjis 29, 2024 ŽR. KODĄ FIVE
10%
 • 10

eBay reklamos kodas: 10% nuolaida prabangiems laikrodžiams

Lapkritis 30, 2024 ŽR. KODĄ ST10
10%
 • 14

10% eBay nuolaidos kodas pasirinktiems prekių ženklams

Vasaris 23, 2025 ŽR. KODĄ IDAY
10%
Kovo 30, 2025 ŽR. KODĄ ST10

Kur rasti „eBay“ reklamos kredito kodus

Kadangi šiame puslapyje ne visada rasite naujausius „eBay“ reklamos kredito kodus, štai kaip rasti „eBay“ kuponus iš kitų internetinių šaltinių.

Sužinokite dabar, kaip galite gauti naujausius „eBay“ kuponus

 • „eBay“ naujienlaiškis: „eBay“ periodiškai siunčia naujienlaiškius su nuolaidų kodais savo prenumeratoriams.
 • „eBay“ pagrindinis puslapis: „eBay“ pagrindiniame puslapyje vartotojai gali rasti reguliariai rodomus nuolaidų kodus.
 • Specialių pasiūlymų puslapis: eBay turi specialiems pasiūlymams skirtą puslapį, kuriame vartotojai gali rasti įvairių prekių kategorijų nuolaidų kodus.
 • „eBay“ socialinės žiniasklaidos platformos: „eBay“ dažnai skelbia nuolaidų kodus savo socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.
 • „eBay“ tinklaraštis: „eBay“ oficialiame tinklaraštyje vartotojai gali rasti straipsnių ir įrašų, kuriuose yra įvairių produktų nuolaidų kodai.
 • Kuponų svetainės: yra svetainių, kurių specializacija yra kuponai ir nuolaidų kodai, kuriose vartotojai taip pat gali rasti „eBay“ nuolaidų kodus.
 • Internetiniai forumai ir bendruomenės: vartotojai gali rasti nuolaidų kodus „eBay“ internetiniuose forumuose ir bendruomenėse, skirtose apsipirkti ir taupyti pinigus.
eBay reklamos kodas

eBay nuolaidų kodų tipai

„eBay“ siūlo bendruosius kuponus ir kuponus, būdingus tam tikriems produktams, tam tikriems pardavėjams ar tam tikriems klientams, atsižvelgiant į jų pirkėjo produktą.

Visų tipų eBay kuponai

 • Nuolaidų kodai naujiems produktams. Šie kodai siūlo nuolaidas naujiems produktams, parduodamiems eBay platformoje.
 • Naudotų produktų nuolaidų kodai: šie kodai siūlo nuolaidas naudotiems produktams, parduodamiems „eBay“.
 • Konkrečios kategorijos nuolaidų kodai: pagal šiuos kodus taikomos nuolaidos konkrečioms produktų kategorijoms, pvz., elektronikai, drabužiams ar automobilių aksesuarams.
 • Nuolaidų kodai naujiems vartotojams: šie kodai siūlo nuolaidas naujiems vartotojams, pirmą kartą perkantiems „eBay“.
 • Nuolaidų kodai esamiems vartotojams: šie kodai siūlo nuolaidas esamiems vartotojams, kurie perka „eBay“.
 • Didelės vertės pirkinių nuolaidų kodai: šie kodai siūlo nuolaidas didelės vertės pirkiniams, pvz., prietaisams ar papuošalams.
 • Nuolaidų kodai mažos vertės pirkiniams: šie kodai siūlo nuolaidas mažos vertės pirkiniams, pvz., telefono priedams ar žaislams.
 • Nuolaidų kodai perkant ypatingu laikotarpiu: šie kodai siūlo nuolaidas perkant ypatingais laikotarpiais, pvz., juodąjį penktadienį ar Kalėdas.
eBay kupono kodas

eBay kupono naudojimo nuolaidai gauti taisyklės

Išbandėte eBay kuponą ir jis neveikė? Greičiausiai nesilaikėte arba nežinojote, kokios yra to kupono taikymo taisyklės.

eBay nuolaidos kodo naudojimo taisyklės

 • eBay kuponų kodai gali būti naudojami norint gauti papildomų nuolaidų perkant internetu.
 • Šiuos kodus siūlo „eBay“ ir juos galima rasti jų svetainėje arba per partnerius.
 • Norint panaudoti kuponą reikia į krepšelį įsidėti norimas prekes ir atsiskaitant į atitinkamą laukelį įvesti kodą.
 • Kuponai gali galioti tam tikriems produktams arba produktų kategorijoms, o sąlygos ir sąlygos gali skirtis.
 • Svarbu patikrinti nuolaidos kupono galiojimo datą ir laikytis jo naudojimo apribojimų.
 • Kai kurie kuponai gali būti naudojami tik vieną kartą, o kiti gali būti naudojami daugiau nei vieną kartą iki galiojimo pabaigos datos.
 • Įsitikinkite, kad teisingai įvedėte kupono kodą, kad gautumėte norimą nuolaidą.
 • Jei kyla problemų arba turite klausimų apie eBay nuolaidų kodų naudojimą, galite susisiekti su jų klientų aptarnavimo tarnyba.
eBay nuolaidos kodas

Dabartiniai eBay reklaminiai pasiūlymai ir kuponai

Šiame puslapyje skelbiame naujausius „eBay“ reklamos kredito kodus ir nuolaidų pasiūlymus, kad visada žinotumėte, kokias nuolaidas galite gauti juos naudodami.

Naujausi „eBay“ reklamos kredito kodai ir nuolaidų pasiūlymai

 • 20% nuolaida visoms elektronikos prekėms.
 • Nemokamas pristatymas bet kokiems užsakymams virš 50 USD.
 • Reklamos kodas „eBaySALE“ siūlo papildomą 10% nuolaida drabužių prekėms.
 • Pirkite vieną prekę, o antrą gaukite už pusę kainos.
 • 30% nuolaida visoms namų ir sodo prekėms.
 • Reklamos kredito kodas „eBayDEALS“ siūlo a 15% nuolaida vaikiškoms prekėms.
 • Greitas 2 dienų pristatymas bet kokiam užsakymui.
 • 25% nuolaida visoms grožio ir asmens priežiūros prekėms.
 • Reklamos kodas „eBaySAVINGS“ siūlo papildomą 5% nuolaida bet kokiam užsakymui.
eBay kupono kodas

eBay kasmetinės reklamos kampanijos

„eBay“ juodojo penktadienio nuolaidos

Viena iš populiariausių „eBay“ nuolaidų kampanijų yra „Juodojo penktadienio“ išpardavimas. Kiekvienais metais lapkričio mėnesį vykstanti kampanija siūlo reikšmingas nuolaidas įvairiems produktams, įskaitant elektroniką, madą, namų apyvokos prekes ir kt. Pirkėjai gali pasinaudoti šiais pasiūlymais, norėdami rasti puikių nuolaidų ir sutaupyti pinigų šventiniu laikotarpiu.

eBay pavasario nuolaidos

Dar viena pastebima akcija – Pavasario nuolaida, vykstanti kovo mėnesį. Šiuo metu „eBay“ siūlo nuolaidas sezoninėms prekėms, tokioms kaip sodo produktai, lauko baldai ir pavasario mados. Ši akcija – puiki galimybė pirkėjams pasiruošti ateinantiems šiltesniems mėnesiams ir pigiau atnaujinti garderobą ar lauko erdves.

eBay nuolaidos Valentino dienai

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „eBay“ siūlo specialias Valentino dienos nuolaidas. Atsidėkodami jie siūlo išskirtinius įvairių produktų pasiūlymus. Nesvarbu, ar ieškote romantiškų dovanų, madingų aksesuarų ar namų dekoro, „eBay“ jums padės. Pasinaudokite šiais riboto laiko pasiūlymais ir nustebinkite savo artimuosius apgalvotomis dovanomis. Nepraleiskite progos švęsti meilės ir sutaupyti pinigų. Apsilankykite svetainėje dabar, kad sužinotumėte prekes su nuolaida ir pirktumėte.

eBay Motinos dienos nuolaidos

Motinos dieną „eBay“ siūlo specialias nuolaidas, skirtas švęsti ir pagerbti motinas. Ši riboto laiko akcija apima platų produktų asortimentą – nuo ​​mados ir grožio prekių iki elektronikos ir prietaisų. Klientai gali sutaupyti daug populiarių prekių ženklų ir išskirtinių pasiūlymų. Nesvarbu, ar ieškote apgalvotos dovanos mamai, ar pasilepinti, „eBay“ Motinos dienos nuolaidos suteikia galimybę rasti puikių pasiūlymų ir padaryti dieną dar ypatingesnę. Nepraleiskite šios progos parodyti savo dėkingumą ir tuo pačiu sutaupyti pinigų. Pirkite dabar ir pasinaudokite šiais išskirtiniais „eBay“ pasiūlymais.

„eBay“ reklaminė kampanija „Atgal į mokyklą“.

„eBay“ kiekvienais metais siūlo nuolaidas į mokyklą. Šios nuolaidos taikomos įvairiems gaminiams, įskaitant elektroniką, drabužius ir mokyklines prekes. Klientai gali sutaupyti iki 60% ant pasirinktų elementų. Be to, „eBay“ siūlo nemokamą visų „Atgal į mokyklą“ pirkinių pristatymą. Tai puiki proga mokiniams ir tėvams sutaupyti apsiperkant ateinantiems mokslo metams. Nuolaidos galioja ribotą laiką, todėl rekomenduojama jomis pasinaudoti kuo greičiau.

„eBay“ kibernetinio pirmadienio reklaminė kampanija

Šiuo metu „eBay“ siūlo nuolaidas kibernetiniam pirmadieniui. Šis kasmetinis apsipirkimo internetu renginys suteikia klientams galimybę įsigyti produktų su nuolaida. Nuolaidos taikomos įvairioms prekėms, įskaitant elektroniką, madą, namų apyvokos prekes ir kt. Pirkdami populiarius prekės ženklus ir produktus klientai gali tikėtis daug sutaupyti. Patartina apsilankyti „eBay“ svetainėje, kad galėtumėte peržiūrėti įvairius pasiūlymus ir pasinaudoti šiais riboto laiko pasiūlymais. Laimingo apsipirkimo!

eBay kalėdinės nuolaidos

eBay siūlo kasmetines kalėdines nuolaidas. Šios nuolaidos taikomos įvairiems gaminiams, todėl tai idealus laikas pirkti dovanas ar asmeninius daiktus. Nuolaidos taikomos tiek naujoms, tiek naudotoms prekėms, užtikrinant, kad kiekvienam biudžetui būtų kažkas. Klientai gali tikėtis sutaupyti iki 50% pasirinktoms prekėms, kai kurioms prekėms net taikomos papildomos nuolaidos. Išpardavimas apima tokias populiarias kategorijas kaip elektronika, mada, namai ir sodas bei žaislai. Be to, eBay siūlo nemokamą daugelio prekių pristatymą, dar labiau padidindama šių nuolaidų vertę. Nepraleiskite progos pasinaudoti kalėdiniais „eBay“ pasiūlymais.

eBay reklamos kodas

Dažnai užduodami klausimai apie eBay

Ar „eBay“ siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 7 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks „eBay“ 2024 m. gegužės mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 15% Nuolaida.

Kokia eBay nuolaidų kodų paskirtis?

eBay nuolaidų kodai naudojami norint pasiūlyti nuolaidas perkant eBay platformoje. Jie gali būti taikomi įvairiems svetainėje esantiems produktams ir paslaugoms.

Kaip gauti „eBay“ nuolaidos kodą?

Yra keletas būdų, kaip gauti „eBay“ nuolaidos kodą. Kai kuriuos kodus galima gauti per „eBay“ rinkodaros kampanijas, kitus gali pasiūlyti atskiri pardavėjai arba juos galima rasti kuponų svetainėse ir nuolaidų platformose.

Kaip galiu naudoti eBay nuolaidos kodą?

Norėdami naudoti eBay nuolaidos kodą, prieš mokėdami turite jį įvesti kasoje. Paprastai yra specialus laukas, kuriame galite įvesti nuolaidos kodą. Įvedus kodą, nuolaida bus automatiškai pritaikyta bendrai užsakymo kainai.

Ar yra kokių nors eBay nuolaidų kodų naudojimo apribojimų ar sąlygų?

Taip, yra tam tikri eBay nuolaidų kodų naudojimo apribojimai ir sąlygos. Jie gali skirtis priklausomai nuo kodo ir konkrečios reklamos kampanijos. Pavyzdžiui, nuolaidos kodas gali galioti tik tam tikroms prekių kategorijoms arba galioja ribotą laiką. Prieš naudodami kiekvieną nuolaidos kodą, svarbu atidžiai perskaityti su kiekvienu nuolaidos kodu susijusias sąlygas.

Kas nutiks, jei įvedu neteisingą nuolaidos kodą arba pasibaigė jo galiojimo laikas?

Įvedus neteisingą arba pasibaigusį nuolaidos kodą, jis nebus pritaikytas ir bendra užsakymo kaina nesumažės. Svarbu prieš įvedant nuolaidos kodą atidžiai patikrinti, ar jis teisingas ir vis dar galioja.

Kaip pridėti eBay kuponą

Norėdami išpirkti kuponą, eikite į „eBay“ svetainę prisijunkite prie savo paskyros arba susikurkite naują „eBay“ kliento paskyrą ir atlikite šiuos veiksmus:

 • 1
  Įdėkite produktus į pirkinių krepšelį.
 • 2
  Atsiskaitymo proceso metu, prieš pateikdami užsakymą, pamatysite skyrių „Dovanų kortelės, kuponai, eBay pinigai“.
 • 3
  Atitinkamame lauke įveskite savo eBay nuolaidos kupono kodą.
 • 4
  Įsitikinkite, kad teisingai įvedėte kupono kodą ir paspauskite mygtuką "Taikyti".
 • 5
  Jei kupono kodas galioja ir atitinka naudojimo sąlygas, nuolaida bus automatiškai pritaikyta jūsų užsakymo sumai.
 • 6
  Užbaikite užsakymo procesą ir sumokėkite nuolaidą.

Dabartiniai „eBay“ nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija High Tech
🔥 Iš viso pasiūlymų 7
🎇️ Nuolaidų kodai 7
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 15% Nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 15% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 21 gegužės 2024

Geriausi eBay kuponų kodai

eBay KODAS eBay PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
STYLE8 eBay.com 8% kupono kodas pasirinkite elementus Gali 5, 2025
WELCOME5 Paimkite 5 USD reklamos kredito kodą iš eBay.com pirmojo užsakymo Gali 20, 2025
YouTube15 „eBay“ reklamos kredito kodas pasirinktoms prekėms: išsaugokite 15% Birželio 30, 2024
TAKEFIVE 5 USD „eBay“ reklamos kredito kodas naujiems vartotojams Rugsėjis 29, 2024

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į „eBay“.

 • 1

MICROSOFT STORE nuolaidos kodas: naudokite jį šiandien ir gaukite 50 USD nuolaidą

Balandis 30, 2025 ŽR. KODĄ 8427
 • 1

Pridėkite ir naudokite šį PHILIPS nuolaidos kodą, kad sutaupytumėte 5% pagal jūsų užsakymą

Gali 18, 2025 ŽR. KODĄ OFF5
 • 1

Su šiuo Porzellantreff reklamos kodu taikoma iki 100 eurų nuolaida

Sausis 11, 2025 ŽR. KODĄ 0659
 • 1

LENOVO.com reklamos kredito kodas: iki 15% nuolaida pasirinktoms prekėms

Birželio 30, 2025 ŽR. KODĄ 2024
 • 1

RIMOWA.com reklamos kredito kodas: 20% nuolaida

Liepa 11, 2025 ŽR. KODĄ SP20

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.