Bendrieji filtrai

„Walmart“ nuolaidų kodas ir kuponai gali 2024

Siūlome geriausius Walmart.com kuponus ir akcijas. Mūsų pasirinkimas nuolat plečiamas ir atnaujinamas, kad pasiūlytume klientams daugiausiai sutaupyti. Nuo nuolaidų bakalėjos prekėms iki... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.9 - 2 balsai
 • 1

Walmart.com USD10 kupono kodas pasirinkite elementus

 • 0

Iki 50% kuponas tam tikrose Walmart.com prekėse

$20
 • 3

„Walmart“ reklamos kredito kodas užsakymams virš 59 USD: sutaupykite 20 USD

Gali 31, 2024 ŽR. KODĄ LE20
$20
 • 2

Užsakymams virš 50 USD: sutaupykite 20 USD naudodami šį „Walmart“ reklamos kredito kodą

Spalis 31, 2024 ŽR. KODĄ LE20
20%
 • 4

20% Walmart reklamos kodas

Gruodis 31, 2024 ŽR. KODĄ OW20
$20
 • 2

20 USD „Walmart“ kuponas užsakymams virš 50 USD

Birželio 30, 2024 ŽR. KODĄ LE20
$20
 • 2

„Walmart“ reklamos kredito kodas: gaukite 20 USD nuolaidą užsakymams virš 50 USD

Gruodis 29, 2024 ŽR. KODĄ LE20

Kur galiu rasti „Walmart“ nuolaidų kodus

Pasirodo, kad „Walmart“ reklamos kredito kodų paieška ne visada yra paprastas dalykas. Yra keletas būdų, kaip sužinoti naujausius „Walmart“ nuolaidų pasiūlymus ir reklaminius kuponus, pvz., užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, „Walmart“ reklamos kredito kodų puslapį, socialinės žiniasklaidos puslapius, parduotuvės kategoriją IŠPARDAVIMAS ir kt.

Sužinokite, kur galite rasti „Walmart“ reklamos kredito kodus

 • Reguliariai tikrinkite Walmart.com svetainę, kad gautumėte naujausių akcijų ir nuolaidų.
 • „Walmart“ programoje yra nuolaidų. Šios nuolaidos apima daugybę prekių ir kategorijų, todėl galite sutaupyti pinigų pirkiniams.
 • Prisiregistruokite gauti „Walmart“ naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas apie dabartinius išpardavimus ir pasiūlymus.
 • Stebėkite „Walmart“ socialinės žiniasklaidos paskyras, kad gautumėte išskirtinių pasiūlymų ir „Flash“ pardavimo.
 • Apsilankykite „Walmart“ parduotuvėje ir ieškokite parduotuvės ženklų arba paklauskite apie dabartines nuolaidas.
 • Patikrinkite vietinius laikraščius ar skrajutes, kuriose rasite „Walmart“ savaitinius skelbimus ir akcijas.
 • Norėdami rasti papildomų „Walmart“ nuolaidų ir kuponų kodų, naudokite internetines kuponų svetaines ar programas.
Walmart kuponas

Kokius nuolaidų kodus siūlo „Walmart“ internetinė parduotuvė

Be klasikinio „Walmart“ reklamos kredito kodo, taikomo visai internetinei parduotuvei arba konkrečiai „Walmart“ produktų kategorijai, yra ir kitų reklaminių kodų ir nuolaidų pasiūlymų. Mūsų redakcijos komanda čia parengė populiariausių „Walmart“ reklamos kredito kodų ir nuolaidų pasiūlymų, kuriuos dabar galite rasti internetinėje parduotuvėje, sąrašą.

„Walmart“ reklamos kredito kodų tipai

 • Viena iš akcijų rūšių yra „Atšaukimai“, kurių metu laikinai sumažinamos pasirinktų prekių kainos.
 • Kitas akcijos tipas yra „Likvidavimas“, kai produktai, kurių gamyba nutraukiama arba kurių atsargos yra ribotos, parduodami sumažinta kaina.
 • „Walmart“ taip pat siūlo „Buy One, Get One Free“ akcijas, kurių metu klientai gali nemokamai gauti antrą prekę, kai ją nusipirks.
 • Be to, „Walmart“ turi „savaitinius skelbimus“, kuriuose kiekvieną savaitę skelbia specialius pasiūlymus ir nuolaidas įvairiems produktams.
 • „Walmart“ taip pat siūlo „Price Match Guarantee“, kai jie atitinka prekės kainą, jei klientas konkurento parduotuvėje randa ją pigiau.
 • Be to, „Walmart“ siūlo „Lojalumo programas“, pvz., „Walmart Rewards“ kortelę, kuri leidžia klientams susigrąžinti pinigus už pirkinius.
 • „Walmart“ švenčių ir ypatingomis progomis siūlo „Sezonines akcijas“, kuriose siūlo nuolaidas ir specialius pasiūlymus įvairiems gaminiams.
„Walmart“ reklamos kodas

„Walmart“ nuolaidų kupono naudojimo taisyklės

Ar kyla problemų naudojant Walmart nuolaidų kuponą, nes jis negalioja arba negaunate nuolaidos, kurią matėte jo aprašyme? Jame gali būti tam tikrų taikymo sąlygų, kurių atidžiai neperskaitėte, arba galbūt nesilaikėte „Walmart“ reklamos kredito kodo naudojimo taisyklių.

Kokios yra „Walmart“ reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

 • Patikrinkite kupono galiojimo datą ir įsitikinkite, kad jis vis dar galioja.
 • Perskaitykite kupono sąlygas, kad suprastumėte visus apribojimus ar apribojimus.
 • Patikrinkite, ar kuponą galima panaudoti internetu, parduotuvėje ar abiem.
 • Apskaičiuokite minimalią pirkimo sumą, reikalingą kuponui panaudoti, jei taikoma.
 • Nustatykite, ar kuponas gali būti derinamas su kitomis akcijomis ar nuolaidomis.
 • Atkreipkite dėmesį į visas konkrečias instrukcijas, kaip panaudoti kuponą atsiskaitant.
 • Atminkite, kad kai kurie kuponai vienam klientui gali būti naudojami ribotai.
 • Žinokite apie visus kupono naudojimo apribojimus, pvz., vienkartinį naudojimą.
 • Pritaikę kuponą dar kartą patikrinkite galutinę kainą, kad įsitikintumėte, jog ji buvo tinkamai išskaičiuota.
„Walmart“ kupono kodas

Dabartinės „Walmart“ reklamos ir kuponų kodai

Šiandien „Walmart“ internetinėje parduotuvėje galite gauti daugiau nuolaidų, tiek reklaminio kodo nuolaidų, tiek nuolaidų pagal „Walmart“ reklaminius pasiūlymus. Kad visada žinotumėte, kokias nuolaidas galite gauti „Walmart“ internetinėje parduotuvėje, žemiau parengėme naujausių „Walmart“ reklamos kredito kodų ir nuolaidų pasiūlymų, galiojančių ir galimų dabar, sąrašą.

Naujausi „Walmart“ reklamos kredito kodai ir pasiūlymai

 • 20% išjungti tam tikrą elektroniką, įskaitant televizorius, nešiojamuosius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus.
 • Įsigykite vieną ir gaukite nemokamą pasirinktą mados prekių vyrams, moterims ir vaikams.
 • Sutaupykite 50 USD pirkdami keturių padangų rinkinį savo automobiliui.
 • Gauti 30% nuolaida tam tikriems prietaisams, tokiems kaip šaldytuvai, skalbimo mašinos ir indaplovės.
 • Mėgautis 40% išsirinkti lauko baldų ir terasos komplektus.
 • Sutaupykite iki 50% apie tam tikrus žaislus ir žaidimus įvairaus amžiaus vaikams.
 • Pasinaudokite išpardavimais ir sutaupykite iki 70% apie pasirinktus daiktus iš įvairių skyrių.
„Walmart“ nuolaidos kodas

„Walmart“ siūlomos kasmetinės reklaminės kampanijos

„Walmart“ juodojo penktadienio kampanija

Turėdamas puikių pasiūlymų ir nuolaidų reputaciją, „Walmart“ turėtų pritraukti daug norinčių pirkėjų. Juodojo penktadienio metu pirkėjai gali tikėtis daug sutaupyti ir išskirtinių pasiūlymų. „Walmart“ siūlys nuolaidas populiarioms elektroninėms prekėms, tokioms kaip išmanieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai ir televizoriai. Su nuolaida taip pat bus galima įsigyti buitinių prietaisų, tokių kaip šaldytuvai, skalbimo mašinos ir mikrobangų krosnelės. Be to, pirkėjai gali tikėtis rasti puikių drabužių, avalynės ir aksesuarų visai šeimai pasiūlymų. Kad apsipirkimas būtų dar patogesnis, „Walmart“ išplės savo darbo valandas „Juodojo penktadienio“ kampanijos metu. Dėl plataus produktų pasirinkimo ir neprilygstamų kainų „Walmart“ juodojo penktadienio kampanija tikrai patiks pirkėjams, norintiems sutaupyti.

„Walmart“ elektroninio pirmadienio kampanija

„Walmart“ ruošiasi labai laukiamai „Kibernetinio pirmadienio“ kampanijai. Ši kasmetinė apsipirkimo internetu diena suteikia klientams galimybę patogiai namuose gauti neįtikėtinų pasiūlymų ir nuolaidų. Turėdami platų prekių asortimentą – nuo ​​elektronikos iki namų apyvokos prekių, pirkėjai gali tikėtis rasti kažką kiekvienam savo šventinių pirkinių sąraše. Nepraleiskite šios progos sutaupyti daug pasinaudoję „Walmart Cyber ​​Monday“ pasiūlymais.

„Walmart“ kalėdinės nuolaidos

„Walmart“ siūlo įvairias kalėdines akcijas ir nuolaidų kodus. Klientai gali pasinaudoti šiais pasiūlymais ir sutaupyti pinigų šį atostogų sezoną. Nuo elektronikos iki žaislų – plataus asortimento gaminiams taikomos nuolaidos. Būtinai apsilankykite „Walmart“ svetainėje arba vietinėje parduotuvėje, kad surastumėte geriausius pasiūlymus ir Kalėdų santaupas.

„Walmart“ žiemos nuolaidos

Žiema jau čia pat, taip pat nuostabios „Walmart“ nuolaidos ir nuolaidų kodai. Nesvarbu, ar ieškote šiltų drabužių, jaukaus dekoro ar žiemos sporto aprangos, „Walmart“ jums padės. Turėdami platų prekių asortimentą ir žemas kainas, nenorėsite praleisti šių žiemos akcijų. Nuo šiol iki sezono pabaigos Walmart siūlo neįtikėtinas nuolaidas žiemos reikmėms. Kelkis iki 50% žieminiai drabužiai, įskaitant striukes, megztinius ir batus. Būkite šilti ir stilingi, nepersistengdami. Be to, galite rasti puikių namų dekoravimo prekių, tokių kaip antklodės, kilimėliai ir šildytuvai, pasiūlymų, kad sukurtumėte jaukią atmosferą šaltaisiais mėnesiais. Norėdami pagerinti apsipirkimo žiemą patirtį, „Walmart“ siūlo išskirtinius nuolaidų kodus. Tiesiog įveskite kodą atsiskaitydami, kad sutaupytumėte papildomų pinigų. Naudodami šiuos kodus galite dar daugiau sutaupyti pirkdami jau nukainotas prekes, todėl tai puikus metas apsirūpinti žiemos reikmenimis.

„Walmart“ vasaros nuolaidos

„Walmart“ siūlo vasaros akcijas ir nuolaidų kodus. Pirkėjai gali pasinaudoti šiais pasiūlymais ir sutaupyti pinigų pirkiniams. Vasaros kampanijoje bus pristatomas platus gaminių asortimentas, įskaitant elektroniką, prietaisus, drabužius ir kt. Nepraleiskite progos šią vasarą gauti puikių „Walmart“ pasiūlymų.

Walmart Velykų nuolaidos

Šių Velykų „Walmart“ pavasario atostogų metu siūlo įvairius pasiūlymus ir akcijas. Šie pasiūlymai apima nuolaidas Velykų produktams, taip pat namų apyvokos ir vakarėlių reikmenims.

Walmart pavasario nuolaidų kampanija

„Walmart“ kiekvienais metais siūlo pavasarinę nuolaidų kampaniją, kuri prasideda balandžio mėn. Ši kampanija siūlo nuolaidas įvairiems produktams, įskaitant bakalėjos prekes, drabužius ir namų apyvokos prekes. „Walmart“ reklamos kodas

Dažnai užduodami klausimai apie „Walmart“.

Ar „Walmart“ siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 7 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks „Walmart“ 2024 m. gegužės mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 20% Nuolaida.

Kas yra „Walmart“ nuolaidų kodai?

Nuolaidų kodai yra raidiniai ir skaitmeniniai kodai, kuriuos klientai gali įvesti atsiskaitymo metu, kad gautų nuolaidą pirkiniui.

Kaip rasti „Walmart“ nuolaidų kodus?

„Walmart“ dažnai siūlo nuolaidų kodus įvairiais kanalais, pavyzdžiui, savo svetaine, el. pašto informaciniais biuleteniais ir socialinės žiniasklaidos paskyrose. Be to, nuolaidų kodus taip pat galite rasti kuponų svetainėse arba prisiregistravę „Walmart“ apdovanojimų programoje.

Ar galiu naudoti kelis nuolaidų kodus vienam „Walmart“ pirkiniui?

Ne, „Walmart“ leidžia naudoti tik vieną nuolaidos kodą vienai operacijai. Jei turite kelis nuolaidų kodus, turėsite pasirinkti tą, kuris siūlo geriausią nuolaidą jūsų pirkiniui.

Ar yra kokių nors apribojimų ar apribojimų naudojant nuolaidų kodus „Walmart“?

Taip, yra tam tikrų apribojimų ir apribojimų, kai naudojate nuolaidų kodus „Walmart“. Tai gali apimti minimalius pirkimo reikalavimus, konkrečius produktų išskyrimus ir galiojimo datas. Svarbu atidžiai perskaityti su kiekvienu nuolaidos kodu susijusias sąlygas.

Ar galiu derinti nuolaidos kodą su kitomis „Walmart“ akcijomis ar pasiūlymais?

Daugeliu atvejų „Walmart“ neleidžia nuolaidų kodų derinti su kitomis akcijomis ar pasiūlymais. Tačiau visada naudinga patikrinti kiekvienos reklamos sąlygas, kad patvirtintumėte konkrečius apribojimus ar apribojimus.

Kaip pridėti „Walmart“ reklamos kredito kodą

Ar norėtumėte gauti geresnę kainą pirkdami „Walmart“ internetinėje parduotuvėje? Nepamirškite naudoti „Walmart“ reklamos kredito kodo, kai pateikiate užsakymą internetu „Walmart“. Štai kaip dabar naudoti „Walmart“ kuponą:

 • 1
  Į krepšelį įdėkite viską, ką norite nusipirkti iš „Walmart“ internetinės parduotuvės, ir spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esantį krepšelio simbolį.
 • 2
  „Walmart“ virtualiame pirkinių krepšelyje galite peržiūrėti, kokius produktus pasirinkote, kai kurias rekomendacijas, susijusias su jūsų užsakymu, ir tada mėlyną mygtuką „Tęsti patikrą“. Spustelėkite jį.
 • 3
  Prisijunkite arba susikurkite naują „Walmart“ kliento paskyrą.
 • 4
  Kitame puslapyje, kuriame yra pristatymo informacija, dešiniajame stulpelyje galite pamatyti numatomą bendrą mokėjimo sumą ir po jos užrašą „Turi reklamos kredito kodą?“. Spustelėkite šį tekstą.
 • 5
  Parašykite Walmart kuponą ir spustelėkite mygtuką Taikyti, kad gautumėte nuolaidą.
 • 6
  Užpildykite pristatymo informaciją ir spustelėkite mėlyną mygtuką Taikyti, kad užbaigtumėte užsakymą „Walmart“ šiandien.

Dabartiniai „Walmart“ nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija kitas
🔥 Iš viso pasiūlymų 7
🎇️ Nuolaidų kodai 5
📌 Pasiūlymai 2
➡️ Geriausias kuponas 20 USD nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 20 USD nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 21 gegužės 2024

Geriausi „Walmart“ kuponų kodai

„Walmart“ KODAS „Walmart“ PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A Walmart.com USD10 kupono kodas pasirinkite elementus N / A
N/A Iki 50% kuponas tam tikrose Walmart.com prekėse N / A
TRIPLE20 „Walmart“ reklamos kredito kodas užsakymams virš 59 USD: sutaupykite 20 USD Gali 31, 2024
TRIPLE20 Užsakymams virš 50 USD: sutaupykite 20 USD naudodami šį „Walmart“ reklamos kredito kodą Spalis 31, 2024

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į „Walmart“.

 • 1

MICROSOFT STORE nuolaidos kodas: naudokite jį šiandien ir gaukite 50 USD nuolaidą

Balandis 30, 2025 ŽR. KODĄ 8427
 • 1

Pridėkite ir naudokite šį PHILIPS nuolaidos kodą, kad sutaupytumėte 5% pagal jūsų užsakymą

Gali 18, 2025 ŽR. KODĄ OFF5
 • 1

Su šiuo Porzellantreff reklamos kodu taikoma iki 100 eurų nuolaida

Sausis 11, 2025 ŽR. KODĄ 0659
 • 2

LENOVO.com reklamos kredito kodas: iki 15% nuolaida pasirinktoms prekėms

Birželio 30, 2025 ŽR. KODĄ 2024
 • 1

RIMOWA.com reklamos kredito kodas: 20% nuolaida

Liepa 11, 2025 ŽR. KODĄ SP20

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

$10 Walmart Parduotuvė Promo kodas Esamiems klientams 2022 m

https://couponforless.com/store/walmart.com
Twitter: https://twitter.com/Walmart Walmart Akcijos (10% išjungtas kodas) Perkant adresu Walmart, niekada nepraleiskite viršaus Walmart Promo kodas apsipirkti už pigiausią internetinio užsakymo kainą. Pasilik savo...

Walmart DUK

https://coupons.businessinsider.com/walmart
Walmart Gaukite pasiūlymą Gaukite 15 USD nuolaidą trims atskiriems užsakymams Walmart Promo kodas Rodyti kuponą kodas Exp. 04-13-2024 Verified Shop Velykų dekoras nuo 5 USD Gaukite pasiūlymą Walmart Promo kodas sutaupyti 10...

10 USD nuolaida pirmiesiems 3 užsakymams (Walmart Promo kodai)

https://www.groupon.com/coupons/walmart
Galioja iki 2-7-2024 510 panaudotas 30 USD nuolaidos kuponas kodas 10 USD nuolaida pirmiesiems 3 užsakymams (Walmart Promo Kodai) Naudokite tai Walmart promo kodas gauti 10 USD nuo pirmųjų trijų Walmart Maisto prekių užsakymai už 50 USD ar daugiau...

"Trigubas 15" Walmart Parduotuvė Promo kodas 2023 m. Nemokamas pristatymas ir atsiėmimas

http://freecoupons2018.com/walmart-grocery-promo-code-2023/
Galimas paėmimas. 10 USD nuolaida būtiniems kūdikio daiktams Walmart promo kodas, Gauk 10% Išjungti su „Walmart Maisto prekių parduotuvės internetinės kuponas“ Walmart Parduotuvė kodas: RNE4ADZE 10 USD nuolaida namų prekėms su a Walmart kuponas ...

Walmart Promo kodas - Gauk 35% Nuo

https://www.couponbox.com/coupons/walmart?utm_source=blog&utm_medium=content&utm_campaign=halloween%20costumes
svetainėje pasirodys elementas. Ar galiu gauti nemokamą pristatymą? Galite gauti nemokamą pristatymą adresu Walmart su promo kodas. Nereikalaujama minimalios užsakymo vertės, kuri priklauso nuo galiojančio pasiūlymo. Taip pat...

Walmart Parduotuvė Promo kodas Esamiems klientams (2023 m. kovo mėn.): iki 10 USD nuolaida visiems užsakymams

https://zouton.com/news/walmart-grocery-promo-code-existing-customer
Walmart Parduotuvė Promo kodas Esamiems klientams Nereikia nemokamam pristatymui Daugiau pasiūlymų nuo Walmart Parduotuvė Walmart Internetinė parduotuvė Promo kodas Walmart Parduotuvė Promo kodai Walmart Maisto prekių atsiėmimas...
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.