Bendrieji filtrai

Vestiaire kolektyviniai nuolaidų kodas ir kuponai liepa 2024

„Vestiaire Collective“ – tai platforma, siūlanti dėvėtus prabangos mados gaminius. Jie turi specialų skyrių „Kuponai ir akcijos“, kuriame vartotojai gali rasti nuolaidų ir specialių... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 1 balsuoti
$30
 • 5

30 USD „VestiaireCollective“ nuolaidos kodas užsakymams virš 150 USD

Sausis 31, 2025 ŽR. KODĄ S-22
$40
 • 1

„VestiaireCollective“ reklamos kodas: 40 USD nuolaida užsakymams virš 350 USD

Balandis 30, 2025 ŽR. KODĄ S-22

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

Kur galite rasti Vestiaire kolektyvinių nuolaidų kodų

Yra bent 5 būdai, kaip gauti reklamos kredito kodus Vestiaire Collective internetinei parduotuvei. Naudodami Vestiaire Collective reklamos kredito kodą gausite vidutinį 10% nuolaida šiandien jūsų užsakymui internetu. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip nuolat atnaujinti naujausius „Vestiaire Collective“ reklamos kodus.

Sužinokite čia, kaip galite gauti „Vestiaire“ kolektyvinių reklamos kredito kodų

 • Patikrinkite oficialią Vestiaire Collective svetainę.
 • Jų pagrindiniame puslapyje ieškokite vykstančių akcijų ar nuolaidų.
 • Prenumeruokite jų naujienlaiškį, kad gautumėte išskirtinius nuolaidų kodus.
 • Stebėkite „Vestiaire Collective“ socialinės žiniasklaidos platformose, kad gautumėte bet kokių reklaminių pasiūlymų.
 • Patikrinkite kuponų svetaines arba internetinius forumus, ar nėra galimų „Vestiaire Collective“ nuolaidų kodų.
Vestiaire Collective Promo Code

Kokius reklamos kredito kodus „Vestiaire Collective“ siūlo

„Vestiaire Collective“ reklamos kredito kodo arba „Vestiaire Collective“ nuolaidų pasiūlymo siūlomos nuolaidos yra kelių rūšių. Šie reklamos kredito kodai arba nuolaidų pasiūlymai suteikia jums tarp 5% ir iki 50% nuolaida užsakymui internetu. Kas yra šie reklaminiai pasiūlymai ir nuolaidų kodai, skaitykite toliau.

Visų tipų Vestiaire kolektyviniai nuolaidų kodai

 • Nuolaidos procentais: šie kodai siūlo procentinę nuolaidą nuo visos užsakymo kainos. Pavyzdžiui, a 10% nuolaidos kodas sumažintų bendrą užsakymo kainą 10%.
 • Vertės nuolaidos: šie kodai suteikia fiksuotą nuolaidą nuo visos užsakymo kainos. Pavyzdžiui, 50 USD nuolaidos kodas sumažintų bendrą užsakymo kainą 50 USD.
 • „Vestiaire Collective“ kodas nemokamam pristatymui: pagal šiuos kodus užsakymai, viršijantys tam tikrą sumą, pristatomi nemokamai. Pavyzdžiui, nemokamas pristatymo kodas suteiktų nemokamą pristatymą, kai užsakymai viršija 100 USD.
 • „Vestiaire Collective“ nuolaidos esamiems klientams: „Vestiaire Collective“ taip pat siūlo kuponų kodus, kurie suteikia kitų privalumų, pavyzdžiui, nuolaidą antrajam pirkiniui ar nemokamą dovaną.
Vestiaire kolektyvinio kupono kodas

„Vestiaire“ kolektyvinio reklaminio kodo naudojimo taisyklės

Norėdami gauti nuolaidą šio akcijos kodo dėka, Vestiaire Collective taip pat turi tam tikras naudojimo taisykles. Nesilaikant šių naudojimo taisyklių, jis negalioja. Prieš naudodami „Vestiaire Collective“ kuponą, perskaitykite jo naudojimo taisykles, kad įsitikintumėte, jog gausite nuolaidą, nurodytą jo aprašyme.

Čia rasite kupono kodo „Vestiaire Collective“ naudojimo taisykles

 • Kupono kodas turi būti įvestas prekių krepšelio laukelyje „Kupono kodas“.
 • Kupono kodas turi būti įvestas teisingai, be tarpų ar kitų papildomų simbolių.
 • Kupono kodas gali galioti ribotą laiką arba ištisus metus.
 • Kupono kodas gali galioti tam tikroms prekių kategorijoms ar prekių ženklams.
 • Kupono kodas gali būti taikomas užsakymams, viršijantiems tam tikrą vertę.
Vestiaire kolektyvinės nuolaidos kodas

Dabartinės Vestiaire kolektyvinės akcijos ir nuolaidų kodai

Tarp naujausių Vestiaire Collective nuolaidų kodų ir reklaminių pasiūlymų yra tas, kurį galite gauti 50% nuo tam tikrų dizainerių rankinių, tos, kurią jums suteikia 30% nuo antrojo pirkinio arba 15% nuo pirmojo užsakymo internetu kupono. Peržiūrėkite 10 naujausių „Vestiaire Collective“ reklamos kodų ir pasiūlymų žemiau ir pasirinkite jums patinkantį.

10 naujausių Vestiaire kolektyvinių reklamos kodų ir nuolaidų pasiūlymų

 • 50% nuolaida pasirinktiems dizainerių krepšiams.
 • Sutaupykite 30 USD nuo pirmojo programos užsakymo su kodu WELCOMEVC.
 • Pirkite 2 prekes ir gaukite 30% nuo trečio elemento.
 • Nemokamas pristatymas visiems užsakymams virš 100 USD.
 • Papildomas 20% nuolaida prekėms su nuolaida.
 • Ribotas pasiūlymas: 10% nuolaida visiems priedams.
 • Iki 70% nuolaida vyriškiems ir moteriškiems drabužiams.
 • Gaukite 50 USD kuponą perkant daugiau nei 200 USD.
 • Išskirtinis pardavimas internetu: iki 60% nuolaida prabangiems laikrodžiams.
 • Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite a 15% nuolaida pirmam užsakymui.
Vestiaire kolektyvinio kupono kodas

Kasmetinės reklaminės kampanijos, kurias siūlo „Vestiaire Collective“.

Vestiaire kolektyvinės vasaros akcijos

„Vestiaire Collective“ džiaugiasi galėdamas pranešti apie savo vasaros akcijas. Pasinaudokite išskirtiniais pasiūlymais ir atnaujinkite savo garderobą aukščiausios kokybės dėvėtais mados gaminiais. Didelė jų kolekcija apima dizainerių drabužius, aksesuarus ir batus tiek vyrams, tiek moterims. Su nuolaidomis iki 60%, dabar pats tinkamiausias laikas įsigyti mėgstamų prekių ženklų neprilygstamomis kainomis. Nepraleiskite progos patobulinti savo stilių tausojant aplinką. Apsilankykite svetainėje arba atsisiųskite programą, kad peržiūrėtumėte paruoštą pasirinkimą ir pradėkite apsipirkti šiandien.

„Vestiaire“ kolektyvinės žiemos akcijos

Atraskite žiemos akcijas Vestiaire Collective. Išskirtiniai pasiūlymai siūlo platų prabangių mados prekių asortimentą su nuolaida. Nuo dizainerių kurtų drabužių iki aksesuarų – „Vestiaire Collective“ kolekcija yra kruopščiai kuruojama, kad atitiktų jūsų stiliaus poreikius. Nepraleiskite progos patobulinti savo žiemos garderobą kokybiškomis detalėmis už mažesnę nei pradinę kainą. Apsilankykite svetainėje dabar ir pasinaudokite šiais riboto laiko pasiūlymais. Pradėkite apsipirkti šiandien ir atnaujinkite savo garderobą su „Vestiaire Collective“.

„Vestiaire“ kolektyvinės kalėdinės akcijos

Atraskite išskirtines kalėdines akcijas „Vestiaire Collective“. Turėdami platų prabangių prekių pasirinkimą, galite rasti idealų savo drabužių spintai už labai mažą kainą. Nesvarbu, ar ieškote dizainerių sukurtos rankinės, išskirtinio papuošalo ar stilingos batų poros, Kalėdinės akcijos ras kažką kiekvienam. Nepraleiskite šios progos sutaupyti pinigų. Apsilankykite svetainėje dabar ir pasinaudokite šiais riboto laiko pasiūlymais.

„Vestiaire“ kolektyvinės juodojo penktadienio akcijos

Atraskite neįtikėtinas Juodojo penktadienio akcijas „Vestiaire Collective“. Pasinaudokite šia riboto laiko galimybe įsigyti aukštos kokybės naudotų mados prekių neprilygstamomis kainomis. Nuo dizainerių skirtų rankinių iki prabangių laikrodžių – platus pasirinkimas turi kažką kiekvienam. Nepraleiskite progos atnaujinti savo stilių. Pradėkite naršyti dabar ir apsaugokite mėgstamus kūrinius, kol jų nebeliks.

„Vestiaire“ kolektyvinės kibernetinio pirmadienio akcijos

Dabar galimos kibernetinio pirmadienio akcijos. Pasinaudokite šiais riboto laiko pasiūlymais ir sutaupykite įvairių produktų ir paslaugų. Nuo rankinių iki drabužių iki papuošalų – pasiūlymų kiekvienam. Apsilankykite svetainėje ir naršykite įvairias nuolaidas ir akcijas. Nepraleiskite šios progos gauti puikių pasiūlymų patogiai savo namuose. Pradėkite apsipirkti dabar ir išnaudokite visas kibernetinio pirmadienio reklamas. Vestiaire kolektyvo reklamos kodas

Dažnai užduodami klausimai apie Vestiaire Collective

Ar „Vestiaire Collective“ siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 2 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks „Vestiaire Collective“ 2024 m. liepos mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 10% Nuolaida.

Kokie yra naujausi „Vestiaire Collective“ kuponai ir nuolaidų kodai?

Kaip galiu pritaikyti nuolaidos kodą „Vestiaire Collective“?

Norėdami pritaikyti nuolaidos kodą Vestiaire Collective, tiesiog įveskite kodą į tam skirtą laukelį atsiskaitymo metu ir spustelėkite "Taikyti". Tada nuolaida bus pritaikyta jūsų užsakymui.

Ar Vestiaire Collective nuolaidų kodai baigiasi?

Taip, nuolaidų kodai paprastai turi galiojimo datą. Prieš naudodami kodą, svarbu patikrinti jo galiojimo laiką, kad įsitikintumėte, jog jis vis dar aktyvus.

Ar galiu naudoti daugiau nei vieną Vestiaire Collective nuolaidos kodą vienam užsakymui?

Paprastai vienam užsakymui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą. Tačiau visada geriausia patikrinti konkretaus kodo sąlygas ir išsiaiškinti, ar galima sujungti kelis kodus.

Kiek galiu sutaupyti su Vestiaire Collective nuolaidų kodais?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidų kodais, skiriasi priklausomai nuo kodo ir „Vestiaire Collective“ nustatytų sąlygų. Tai gali būti procentinė nuolaida, fiksuota nuolaidos suma arba nemokamas pristatymas.

Kas yra Vestiaire Collective nuolaidų kodai?

Nuolaidų kodai yra raidiniai ir skaitmeniniai kodai, kuriuos galima įvesti atsiskaitant internetinėje parduotuvėje, kad gautumėte nuolaidą pirkiniui.

Kaip veikia Vestiaire Collective nuolaidų kodai?

Nuolaidų kodai suteikia klientams konkretų kodą, kurį jie gali įvesti atsiskaitymo proceso metu. Įvedus kodą, nuolaida pritaikoma visai pirkimo kainai.

Kaip pridėti Vestiaire kolektyvinį reklamos kodą

Internetinėje platformoje „VestiaireCollective“, kurioje galite įsigyti ir parduoti dėvėtus drabužius ir batus bei aksesuarus iš garsių tarptautinių prekių ženklų, dabar galite pasinaudoti reklamos kredito kodu, kad gautumėte geriausią kainą. Naudoti VestiaireCollective kuponą galima taip:

 • 1
  Išsirinkite, ką norite įsigyti VestiaireCollective internetinėje platformoje ir įdėkite į pirkinių krepšelį paspaudę juodą mygtuką ĮDĖTI Į KREPŠELĮ.
 • 2
  Spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esantį pirkinių krepšelio simbolį, kad pamatytumėte, ką pasirinkote pirkti, o tada atsidariusiame lange spustelėkite juodą mygtuką Pereiti prie patikros.
 • 3
  Naujame puslapyje galite pamatyti, ką pasirinkote pirkti, pasirinkti pristatymo būdą ir paspausti juodą mygtuką KITAS, esantį po apmokėjimo suma.
 • 4
  Įveskite pristatymo adresą, įveskite savo vardą ir telefono numerį ir spustelėkite KITAS.
 • 5
  Puslapyje Užsakymas vėl matote ką pasirinkote pirkti ir matote tekstą „Dovana ar akcijos kodas“ bei langelį „Jūsų kodas“.
 • 6
  Tame laukelyje įrašykite VestiaireCollective kuponą ir spauskite mygtuką "Taikyti" norėdami gauti nuolaidą, tada užpildykite užsakymą pasirinkdami mokėjimo būdą ir atlikdami apmokėjimą.

Dabartiniai „Vestiaire Collective“ nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Prabangi mada
🔥 Iš viso pasiūlymų 2
🎇️ Nuolaidų kodai 2
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 40 USD nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 22 liepa 2024

Geriausi „Vestiaire Collective“ kuponų kodai

Vestiaire kolektyvo KODAS Vestiaire kolektyvinio PASIŪLYMO APRAŠAS BAIGIASI
RMN-US-22 30 USD „VestiaireCollective“ nuolaidos kodas užsakymams virš 150 USD Sausis 31, 2025
RMN-US-22 „VestiaireCollective“ reklamos kodas: 40 USD nuolaida užsakymams virš 350 USD Balandis 30, 2025

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į Vestiaire Collective

 • 10

Reklamos kredito kodas LUISAVIAROMA.com: 10% nuolaida pasirinktoms prekėms

Liepa 31, 2025 ŽR. KODĄ 0LVR
 • 4

Net-A-Porter.com reklamos kodas: papildomas 15% nuolaida

Rugpjūtis 13, 2025 ŽR. KODĄ BC15
 • 1

MonnierParis.com 20% kupono kodas visoje svetainėje

Rugpjūtis 15, 2025 ŽR. KODĄ SHIV
 • 1

Kupono kodas HBX.com: 20% nuolaida pasirinktoms prekėms

Liepa 25, 2025 ŽR. KODĄ RA20
 • 7

Imk papildomai 10% kupono kodas adresu PaulSmith.com

Liepa 18, 2025 ŽR. KODĄ ME10

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Kurjeris
DHL / UPS
Standartinis siuntimas

Vestiaire kolektyvo įvadas

„Vestiaire Collective“ yra dėvėtų prabangių mados prekių internetinė prekyvietė. Jis siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant drabužius, aksesuarus ir batus, iš žinomų dizainerių, tokių kaip Chanel, Gucci ir Louis Vuitton. Taikant griežtą autentifikavimo procesą, klientai gali būti tikri dėl perkamų prekių autentiškumo ir kokybės. „Vestiaire Collective“ nuolat savo klientams siūlo akcijas ir nuolaidas. Šios akcijos gali apimti išskirtinius išpardavimų renginius, riboto laiko pasiūlymus ir specialias nuolaidas pasirinktoms prekėms. Prenumeruodami naujienlaiškį arba stebėdami juos socialinėje žiniasklaidoje, klientai gali gauti naujausias akcijas ir pasinaudoti geriausiais pasiūlymais. Nesvarbu, ar ieškote klasikinio dizainerio rankinės, ar madingų batų, „Vestiaire Collective“ yra patikima platforma, siūlanti platų prabangių mados prekių pasirinkimą konkurencingomis kainomis.

Vestiaire kolektyvinio pristatymo politika

Siūlo pristatymą visame pasaulyje. Pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo paskirties vietos. Siuntimo išlaidos skaičiuojamos atsiskaitant. Klientai gaus sekimo numerį, kad galėtų stebėti savo siuntą.

Vestiaire kolektyvinio grąžinimo politika

Grąžinimas priimamas per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prekės turi būti originalios būklės ir supakuotos. Klientai yra atsakingi už grąžinimo siuntimo išlaidas. Pinigai grąžinami per 14 dienų nuo grąžinamos prekės gavimo. Vestiaire kolektyvinis kuponas
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.