Bendrieji filtrai

ASOS nuolaidų kodas ir kuponai birželis 2024

ASOS siūlo įvairius kuponus, reklamos kredito kodus ir akcijas, kurios padeda klientams sutaupyti pinigų perkant internetu ASOS.com. Tai gali būti nuolaidos drabužiams, batams,... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 1 balsuoti
 • 21

Kuponas ASOS.com: iki 30% nuolaida pasirinktoms prekėms

 • 20

Kupono kodas ASOS.com: papildomai 30% su nuolaida parduodamų prekių pirmas užsakymas

Birželio 13, 2025 ŽR. KODĄ ASOS
 • 57

ASOS.com iki 20% Kupono kodas

Gali 9, 2025 ŽR. KODĄ EEDY
 • 14

Imk papildomai 30% reklamos kodas ASOS.com pirmojo užsakymo pardavimo prekės

Birželio 14, 2025 ŽR. KODĄ EEDY
10%
 • 10

Tik naujiems klientams. Norėdami išsaugoti, naudokite šį ASOS reklamos kredito kodą 10%

Rugpjūtis 31, 2024 ŽR. KODĄ IEND
20%
 • 50

ASOS reklamos kodas programos naudotojams: 10% papildoma nuolaida

Birželio 30, 2024 ŽR. KODĄ IAPP
10%
 • 12

ASOS reklamos kodas naujiems klientams: išsaugokite 10%

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

30%
 • 32

papildomai 10% nuolaida pasirinktoms prekėms naudojant šį ASOS reklamos kredito kodą

Sausis 31, 2024 ŽR. KODĄ IEND

Kur galite rasti ASOS nuolaidų kodus

Visų pirma ASOS reklamos kodus galite rasti čia, šiame puslapyje, skirtame ASOS reklaminiams pasiūlymams ir nuolaidų kuponams, tačiau ASOS reklamos kodus galite gauti ir užsiprenumeravę naujienlaiškį (20% nuolaidos kuponas naujiems pirkėjams) ir, žinoma, yra kitų būdų gauti ASOS reklamos kredito kodus. Šie metodai paaiškinti toliau pateiktose eilutėse.

Sužinokite dabar, kur galite rasti galiojančių ASOS reklamos kredito kodų

 • ASOS svetainė: ASOS savo svetainėje siūlo skyrių, skirtą kuponams ir akcijoms. Ši skiltis nuolat atnaujinama naujais nuolaidų kodais.
 • ASOS reklaminiai el. laiškai: ASOS reguliariai siunčia reklaminius el. laiškus su išskirtiniais kuponais ir akcijomis. Norėdami užsiprenumeruoti ASOS reklaminius el. laiškus, turite užsiregistruoti ASOS paskyrai gauti.
 • Svetainės, siūlančios kuponus ir akcijas: yra daugybė svetainių, siūlančių kuponus ir akcijas įvairiose parduotuvėse, įskaitant ASOS. Šios svetainės reguliariai atnaujinamos naujais nuolaidų kodais.
 • Socialiniai tinklai: ASOS veikia daugelyje socialinių tinklų, įskaitant Facebook, Twitter ir Instagram. Šiose socialinėse platformose ASOS dažnai skelbia nuolaidų kodus.
 • Internetiniai forumai ir grupės: yra keletas internetinių forumų ir grupių, skirtų ASOS. Šie forumai ir grupės dažnai yra geras informacijos apie ASOS nuolaidų kodus šaltinis.
 • Kuponų programos: yra daugybė kuponų programų, kurios gali padėti rasti nuolaidų kodus įvairiose parduotuvėse, įskaitant ASOS.
 • Lojalumo programos: ASOS siūlo lojalumo programą, pavadintą ASOS Insider. ASOS Insider nariai turi prieigą prie įvairių privilegijų, įskaitant išskirtines nuolaidas.
ASOS reklamos kredito kodas

Kokius nuolaidų kodus siūlo ASOS

Mažmeninės mados pardavėjo ASOS nuolaidų kodai yra kelių tipų, įskaitant ASOS reklamos kodą naujiems klientams, ASOS reklaminį kodą naujienlaiškio prenumeratai, ASOS reklamos kodą esamiems klientams arba ASOS reklamos kodą nemokamam pristatymui. Toliau pateikiamas dabar galimų ASOS reklamos kredito kodų tipų aprašymas.

Visų tipų ASOS reklamos kredito kodai

 • Produktų nuolaidos: ASOS dažnai taiko nuolaidas savo produktams 10%, 20% ar net 50%. Šios nuolaidos gali būti taikomos visoms prekėms arba konkrečiai prekių kategorijai.
 • Nuolaidos naujiems klientams: ASOS dažnai siūlo a 15% nuolaida pirmam užsakymui naujiems klientams.
 • Studentų nuolaidos: ASOS siūlo a 10% nuolaida studentams. Norėdami gauti šią nuolaidą, turite užsiregistruoti ASOS paskyrai ir įkelti studento pažymėjimo kopiją.
 • ASOS Insider nuolaidos: ASOS siūlo daugybę privalumų ASOS Insider nariams, įskaitant prieigą prie išskirtinių nuolaidų ir akcijas prieš paleidimą.
 • Nuolaidos progoms: ASOS dažnai siūlo nuolaidas ypatingoms progoms, tokioms kaip Juodasis penktadienis, Kibernetinis pirmadienis, Kalėdos ar Velykos.
ASOS nuolaidos kodas

ASOS reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

Įprastai ASOS reklamos kredito kodą naudoti paprasta: nukopijuokite kodą iš svetainės ir įklijuokite jį į atitinkamą ASOS parduotuvės pirkinių krepšelio laukelį. Tačiau dažnai jūs negalite gauti nuolaidos, nes nesilaikote kupono kodo naudojimo taisyklių. Žemiau pateikiamos ASOS kupono naudojimo taisyklės:

ASOS kupono naudojimo taisyklės

 • Kupono kodas turi būti įvestas prekių krepšelio laukelyje „Kupono kodas“.
 • Kupono kodas turi būti galiojantis ir nepasibaigęs.
 • Kupono kodas gali turėti tam tikrų apribojimų, pvz.: Jis gali galioti tik tam tikriems produktams arba produktų kategorijoms. Gali galioti tik tam tikros vertės užsakymams. Galioja tik naujiems klientams arba ASOS Insider nariams.
 • Jei kupono kodas neveikia, pabandykite jį įvesti dar kartą.
 • Jei kupono kodas vis tiek neveikia, susisiekite su ASOS klientų aptarnavimo tarnyba.
ASOS reklamos kredito kodas

Dabartinės ASOS akcijos ir nuolaidų kuponai

ASOS dabartiniai reklaminiai pasiūlymai ir nuolaidų kodai apima ASOS 15% nuolaidos kuponas naujiems pirkiniams, ASOS kuponas, skirtas programėlės mobiliesiems vartotojams, kuris pateikiamas kartu su priedais 30% nuolaida ir ASOS nemokamo pristatymo kuponas. Žemiau apibendrinome naujausių reklaminių pasiūlymų ir nuolaidų kodų, kuriuos dabar gali įsigyti mados pardavėjo ASOS, sąrašą.

Naujausi ASOS reklaminiai pasiūlymai ir nuolaidų kodai

 • 15% nuolaida naujiems klientams: visi nauji klientai, užsiregistravę gauti ASOS paskyrą, gauna a 15% nuolaida pirmajam užsakymui.
 • 30% nuolaida mobiliajai programėlei.
 • 10% nuolaida studentams: studentai gali gauti a 10% nuolaida visoms ASOS prekėms. Norėdami pasinaudoti šia nuolaida, turite užsiregistruoti ASOS paskyrai ir įkelti studento pažymėjimo kopiją.
 • 20% nuolaida pasirinktoms prekėms: ASOS nuolatiniai pasiūlymai 20% nuolaidos pasirinktoms prekėms. Šias nuolaidas galite rasti ASOS svetainėje arba reklaminiuose el.
 • Nemokamas pristatymas užsakymams virš 55 €: ASOS siūlo nemokamą pristatymą užsakymams virš 55 €.
 • Nemokamas grąžinimas: ASOS siūlo nemokamą visų produktų grąžinimą.
 • ASOS Outlet: puikūs prekių ženklai iki 70% išjungti
ASOS kupono kodas

Kasmetinės reklaminės kampanijos, kurias siūlo ASOS

ASOS šventinio apsipirkimo reklaminė kampanija

Ši kampanija prasideda lapkritį ir tęsiasi iki gruodžio mėn., joje siūlomi išskirtiniai pasiūlymai ir akcijos perkant šventines dovanas. Nepraleiskite šių išskirtinių nuolaidų ir pradėkite apsipirkti ASOS jau dabar.

ASOS „Naujųjų metų“ reklaminė akcija

Populiarus internetinis mados mažmenininkas ASOS siūlo Naujųjų metų nuolaidas. Ši riboto laiko nuolaida suteikia klientams galimybę mėgautis nuolaidomis įvairiems drabužiams ir aksesuarams. Nesvarbu, ar ieškote stilingų suknelių, madingos avalynės ar madingų aksesuarų, ASOS jums padės. Pasinaudokite šia nuolaida ir atnaujinkite savo garderobą naujausiomis mados tendencijomis už prieinamą kainą.

Puiki žiemos nuolaida iš ASOS

ASOS siūlo metinę žiemos nuolaidą, kuri paprastai galioja kelias savaites. Nuolaidos svyruoja nuo 20% į 60%, priklausomai nuo gaminio.

ASOS „Pavasario nuolaida“ reklaminė akcija

Ši akcija vyksta kovo ir balandžio mėnesiais. ASOS siūlo metinę pavasario nuolaidą, kuri paprastai trunka kelias savaites. Nuolaidos svyruoja nuo 20% į 50%, priklausomai nuo gaminio.

ASOS „Vasaros išpardavimas“ reklaminė akcija

Ši akcija prasideda birželio mėnesį ir siūlo nuolaidas vasariniams drabužiams, lauko reikmenims ir būtiniausioms šventėms.

ASOS „Juodojo penktadienio“ pasiūlymai

Juodasis penktadienis yra apsipirkimo šventė, kuri vyksta antrąjį lapkričio penktadienį. ASOS tradiciškai taiko nuolaidas iki 70% Juodąjį penktadienį platus prekių asortimentas.

ASOS nuolaidų kampanija garsiems prekių ženklams

ASOS reguliariai taiko nuolaidas geriausių prekių ženklų, tokių kaip Topshop, Adidas ir Nike, produktams.

ASOS nuolaidų kolekcijos

ASOS reguliariai taiko nuolaidas iki 70% iš ankstesnių kolekcijų.

ASOS nuolaidos naujausiems produktams

ASOS reguliariai taiko nuolaidas gaminiams, kurie neseniai buvo išleisti. Atkreipkite dėmesį, kad nuolaidos gali skirtis priklausomai nuo prekės ir prieinamumo. Laimingo apsipirkimo!

ASOS „Kibernetinio pirmadienio“ pasiūlymai

ASOS kiekvienais metais siūlo kibernetinio pirmadienio nuolaidas. Šis kasmetinis renginys suteikia klientams galimybę įsigyti prekių su nuolaida. Nuolaidos taikomos daugeliui prekių, įskaitant drabužius, aksesuarus ir avalynę. Klientai gali sutaupyti daug populiarių prekių ženklų ir stilių. Norint pasinaudoti šiais riboto laiko pasiūlymais, patartina apsilankyti ASOS svetainėje.

ASOS akcija „Atgal į mokyklą“.

Ši akcija vyksta rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais, skirta mokiniams ir tėvams su specialiomis nuolaidomis mokyklinėms prekėms ir drabužiams. ASOS reklamos kodas

Dažnai užduodami klausimai apie ASOS

Ar ASOS siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 8 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks ASOS 2024 m. birželio mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 20% Nuolaida.

Kur galiu rasti ASOS nuolaidų kodus?

ASOS nuolaidų kodus galite rasti šiose vietose:
 • ASOS svetainė: ASOS savo svetainėje siūlo skyrių, skirtą kuponams ir akcijoms. Ši skiltis nuolat atnaujinama naujais nuolaidų kodais.
 • ASOS reklaminiai el. laiškai: ASOS reguliariai siunčia reklaminius el. laiškus su išskirtiniais kuponais ir akcijomis. Norėdami užsiprenumeruoti ASOS reklaminius el. laiškus, turite užsiregistruoti ASOS paskyrai gauti.
 • Svetainės, siūlančios kuponus ir akcijas: yra daugybė svetainių, siūlančių kuponus ir akcijas įvairiose parduotuvėse, įskaitant ASOS. Šios svetainės reguliariai atnaujinamos naujais nuolaidų kodais.
 • Socialiniai tinklai: ASOS veikia daugelyje socialinių tinklų, įskaitant Facebook, Twitter ir Instagram. Šiose socialinėse platformose ASOS dažnai skelbia nuolaidų kodus.
 • Internetiniai forumai ir grupės: yra keletas internetinių forumų ir grupių, skirtų ASOS. Šie forumai dažnai yra geras informacijos apie ASOS nuolaidų kodus šaltinis.
 • Kuponų programos: yra daugybė kuponų programų, kurios gali padėti rasti nuolaidų kodus įvairiose parduotuvėse, įskaitant ASOS.
 • Lojalumo programos: ASOS siūlo lojalumo programą, pavadintą ASOS Insider. ASOS nariai gauna prieigą prie įvairių privilegijų, įskaitant išskirtines nuolaidas.

Ką galiu nusipirkti su ASOS nuolaidos kodu?

ASOS nuolaidų kodai gali būti naudojami perkant bet kurią prekę ASOS svetainėje. Tačiau kai kuriems nuolaidų kodams gali būti taikomi tam tikri apribojimai, pavyzdžiui:
 • Galioja tik tam tikriems produktams arba produktų kategorijoms.
 • Gali galioti tik tam tikros vertės užsakymams.
 • Gali galioti tik naujiems klientams arba ASOS nariams.

Ką daryti, jei mano nuolaidos kodas neveikia?

Jei nuolaidos kodas neveikia, galite išbandyti kelis dalykus:
 • Patikrinkite, ar teisingai parašytas kupono kodas.
 • Patikrinkite, ar kupono kodas galioja norimiems įsigyti produktams.
 • Patikrinkite, ar kupono kodui taikomi tam tikri apribojimai, pvz., tam tikra užsakymo vertė arba produkto kategorija.

Kiek laiko galioja ASOS nuolaidos kodas?

ASOS nuolaidų kodai turi galiojimo datą. Galiojimo laikas visada nurodytas ant kupono kodo. Pasibaigus nuolaidos kodo galiojimui, juo naudotis nebegalėsite.

Kaip pridėti ASOS reklamos kredito kodą

Internetinė mados mažmeninė prekyba ASOS yra viena iš pirmaujančių mados parduotuvių, siūlančių papildomas nuolaidas klientams, kurie naudojasi reklamos kredito kodais. Štai kaip panaudoti ASOS kuponą, pasirinktą šiame puslapyje:

 • 1
  Pasirinkite visas ASOS prekes, kurias norite įsigyti dabar, pasirinkite norimą dydį ir spustelėkite ĮDĖTI Į KREPŠELĮ.
 • 2
  Pasirinkę viską, ką norite įsigyti dabar iš ASOS parduotuvės, spustelėkite PERŽIŪRĖTI KREPŠELĮ, kad dar kartą pamatytumėte, ką pasirinkote.
 • 3
  Jei viskas gerai ir nieko daugiau pridėti nenorite, spustelėkite mygtuką PATIKRINTI.
 • 4
  Kitame puslapyje prisijunkite prie savo ASOS kliento paskyros arba pasirinkite sukurti naują kliento paskyrą.
 • 5
  Atsidūrę TIKRINĖS puslapyje spustelėkite vieną iš tekstų „REKLAMOS / STUDENTO KODAS ARBA KUPONAI“.
 • 6
  Įrašykite ASOS kuponą į laukelį „REKLAMA / STUDENTO KODAS“ ir tada spustelėkite juodą mygtuką TAIKYTI KODĄ. Užpildykite užsakymą, kai tik gausite nuolaidą.

Dabartiniai ASOS nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Mada
🔥 Iš viso pasiūlymų 8
🎇️ Nuolaidų kodai 7
📌 Pasiūlymai 1
➡️ Geriausias kuponas 20% Nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas Birželis 12 2024

Geriausi ASOS kuponų kodai

ASOS KODAS ASOS PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A Kuponas ASOS.com: iki 30% nuolaida pasirinktoms prekėms N / A
GOASOS Kupono kodas ASOS.com: papildomai 30% su nuolaida parduodamų prekių pirmas užsakymas Birželio 13, 2025
SPEEDY ASOS.com iki 20% Kupono kodas Gali 9, 2025
SPEEDY Imk papildomai 30% reklamos kodas ASOS.com pirmojo užsakymo pardavimo prekės Birželio 14, 2025

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į ASOS

 • 0

Bershka.com 10% Kupono kodas

Liepa 16, 2025 ŽR. KODĄ SFQ8
 • 1

BODEN.com 30% reklamos kredito kodo pasirinkimo stiliai

Liepa 23, 2025 ŽR. KODĄ T4V3
 • 1

Pildyti 30% reklamos kodas Selfridges.com pasirinkti batus

Liepa 3, 2025 ŽR. KODĄ ES30
 • 1

Pildyti 5% reklamos kredito kodas BALTINI.com parduotuvėje visoje

Liepa 25, 2025 ŽR. KODĄ NXBJ
 • 1

FOOTSHOP.com 10% reklamos kodas

Liepa 31, 2025 ŽR. KODĄ ERIA

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

Pasaulio klasės pristatymas

https://lux-japan.co.kr/rakuten.s/?genreId=100371
ソス ASOS DESIGN 90-ųjų ilgio sijonas su burbuliukais, baltos spalvos レディース 상점명 : サンガ (평가) 뜐밼품등록 새창 기 11,930 111,904 엔 [XNUMX XNUMX 원] ワンピース 花柄 Vネック シフォン...

Pasaulio klasės pristatymas

https://lux-japan.co.kr/rakuten.s/?genreId=100371&page=4
クーPongas 送料無料 ポロシャツ レディース 半袖 オリジナル ゴルフ ボブーツ 3インドメイド 丸洗いOK 7サイズ 石川 均 桜色 상점명 : 샳ドメイド 츸洗い 관심물읽품 으로...

グッチ 腕時計

http://www.perunteatroteatrale.com/img/%e3%82%b0%e3%83%83%e3%83%81-%e8%85%95%e6%99%82%e8%a8%88-18bnc.asp
れば、ASOSの商品が顧客から返品される率は21%.コメントを書き込むには FacebookID、TwitterID、mixiID のいずれかで認証を行う必要おす.グッチ 腕時計インターネット小売業者で、高級品アウトレット...
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.