Bendrieji filtrai

STOCKX nuolaidų kodas ir kuponai

STOCKX.com yra apsipirkimo svetainė, savo vartotojams siūlanti platų kuponų ir akcijų pasirinkimą. Šios nuolaidos apima įvairias kategorijas, tokias kaip mada, elektronika, drabužiai,... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: 5.0
reitingas: 5 - 2 balsai
Aplankykite parduotuvė
20%
 • 8

StockX reklamos kodas: 20% nuolaida

Birželio 8, 2024 ŽR. KODĄ ER20

Dabartiniai STOCKX nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Sportinė apranga
🔥 Iš viso pasiūlymų 2
🎇️ Nuolaidų kodai 2
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 20% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 11 gruodis 2023

Dažnai užduodami klausimai apie STOCKX

Ar STOCKX siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 2 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks STOCKX 2023 m. gruodžio mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 20% Nuolaida

Kokie yra naujausi STOCKX kuponai ir nuolaidų kodai?

Šiuo metu yra šie STOCKX nuolaidų kodai ir reklaminiai pasiūlymai

Kaip gauti STOCKX kodą?

Norėdami gauti STOCKX kodą, atlikite šiuos veiksmus:
 • Prisijunkite prie savo paskyros. STOCKX SĄSKAITA.
 • Eikite į savo paskyros nustatymus.
 • Ieškokite skilties „Reklamos kredito kodai“ arba „Nuolaidų kodai“.
 • Spustelėkite jį, kad pasiektumėte STOCKX kodą.
 • Užsirašykite arba nukopijuokite kodą, kad galėtumėte naudoti ateityje. Dabar turite STOCKX kodą ir galite jį naudoti kitam pirkimui.

Kiek reklamos kredito kodų galite naudoti STOCKX?

STOCKX vienam užsakymui galite naudoti tik vieną reklamos kredito kodą. Apribodamas reklamos kredito kodų naudojimą vienam užsakymui, STOCKX siekia suteikti vienodas galimybes visiems klientams naudotis nuolaidomis ir akcijomis.

Ar STOCKX turi gimtadienio nuolaidą?

Taip, STOCKX siūlo gimtadienio nuolaidą. Klientai, prisiregistravę prie STOCKX paskyros ir pateikę savo gimtadienio informaciją, turi teisę gauti specialią gimtadienio nuolaidą. Ši nuolaida paprastai yra jų pirkimo procentas arba fiksuota dolerio suma. Norėdami pasinaudoti gimtadienio nuolaida, klientai turi užtikrinti, kad jų gimimo data būtų teisingai įrašyta paskyros informacijoje ir gali būti paprašyta patvirtinti savo tapatybę. Svarbu atkreipti dėmesį, kad konkreti gimtadienio nuolaidos detalė ir sąlygos gali skirtis, todėl naujausios informacijos rekomenduojama pasidomėti STOCKX svetainėje arba susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

Kaip gauti STOCKX reklamos kredito kodus?

Įprastas būdas yra prisiregistruoti naujienlaiškiams arba reklaminiams el. laiškams iš STOCKX. Šiuose el. laiškuose dažnai būna išskirtinių reklamos kredito kodų, kuriuos galima panaudoti nuolaidoms ar specialiems pasiūlymams gauti. Be to, STOCKX gali pasiūlyti reklamos kredito kodus per savo socialinės žiniasklaidos kanalus, tokius kaip „Facebook“ ar „Twitter“. Kitas būdas gauti reklamos kredito kodus yra dalyvauti lojalumo programose arba atlygio programose. Šios programos dažnai siūlo nariams prieigą prie išskirtinių reklamos kredito kodų, kaip būdą apdovanoti už lojalumą. Galiausiai, kai kurios svetainės specializuojasi reklamos kredito koduose, todėl vartotojams lengviau juos rasti ir naudoti.

Kur galiu gauti galiojantį STOCKX reklamos kredito kodą?

Galiojantį reklamos kredito kodą galite gauti apsilankę oficialioje STOCKX.com svetainėje. STOCKX siūlo reklamos kredito kodus tiesiogiai savo svetainėje, dažnai reklamjuostės arba iššokančiojo skelbimo pavidalu. Be to, galite užsiprenumeruoti parduotuvės naujienlaiškį arba sekti jų paskyras socialiniuose tinkluose, nes jie dažnai dalijasi išskirtiniais reklamos kodais su savo prenumeratoriais ar sekėjais. Kita galimybė yra ieškoti kuponų kodų kuponų svetainėse arba internetiniuose forumuose, skirtuose nuolaidoms ir pasiūlymams dalytis. Svarbu pažymėti, kad reklamos kredito kodai gali turėti konkrečias galiojimo datas arba sąlygas, todėl prieš naudojant patartina perskaityti smulkiu šriftu.

Ar STOCKX siūlo nemokamą pristatymą?

Taip, STOCKX siūlo nemokamą pristatymą. Kai klientai perka prekę iš STOCKX, jie turi teisę į nemokamą pristatymą JAV. Tai taikoma tiek vietiniams, tiek tarptautiniams klientams. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad už tarptautinius užsakymus gali būti taikomi papildomi mokesčiai ar muitai. STOCKX stengiasi suteikti klientams patogią ir ekonomišką siuntimo patirtį.

Kaip pridėti StockX nuolaidos kodą

Išsirinkite StockX kuponą iš mūsų puslapio šiandien ir naudokite jį taip:

 • 1
  Į savo virtualų pirkinių krepšelį pridėkite visus atitinkamų dydžių produktus.
 • 2
  Kitame puslapyje prisijunkite prie savo StockX kliento paskyros arba susikurkite naują kliento paskyrą.
 • 3
  Prisijungę prie savo StockX kliento paskyros galite matyti prekių kainą ir tekstą „Nuolaidos kodas“. Spustelėkite parinktį PRIDĖTI.
 • 4
  Atsidariusiame lange parašykite StockX kuponą, tada paspauskite mygtuką Taikyti, kad pritaikytumėte nuolaidą.
 • 5
  Užpildykite pristatymo duomenis, pasirinkite apmokėjimo būdą ir paspauskite mygtuką KITAS, kad užbaigtumėte užsakymą.

Geriausi STOCKX kuponų kodai

TIPĄ APRAŠYMAS BAIGIASI
kodas Su šiuo kuponu papildoma 10 USD nuolaida Gruodis 31, 2023
kodas StockX reklamos kodas: 20% nuolaida Birželio 8, 2024

Kur galiu rasti Stockx nuolaidų kodus

 • Nuolaidų kodus galima rasti įvairiose reklaminėse kampanijose ar specialiuose renginiuose.
 • Norint gauti nuolaidos kodą, rekomenduojama sekti STOCKX svetainę ir jų socialinių tinklų paskyras, kad gautumėte naujausius pasiūlymus.
 • Kartais STOCKX registruotiems vartotojams el. paštu siunčia nuolaidų kodus.
 • Lojalumo programos. STOCKX siūlo lojalumo programą, kuri suteikia nariams taškų už kiekvieną pirkinį. Tada šiuos taškus galima panaudoti nuolaidų kodams įsigyti.
 • Kuponų svetainės. Yra daugybė svetainių, kuriose renkami įvairių parduotuvių, įskaitant STOCKX, nuolaidų kodai. STOCKX nuolaidų kodus galite rasti tokiose svetainėse kaip RetailMeNot, Groupon ir Honey.

Kokius reklamos kredito kodus siūlo „Stockx“.

 • Reklamos kredito kodai, skirti procentinėms nuolaidoms nuo produktų pardavimo kainos.
 • Prenumeruokite STOCKX naujienlaiškį. STOCKX reguliariai siunčia el. laiškus su nuolaidų kodais ir kitais pasiūlymais.
 • Reklamos kredito kodai nemokamam pristatymui pristačius užsakymus.
 • Reklamos kredito kodai fiksuotoms nuolaidoms tam tikroms prekių kategorijoms.
 • Reklamos kredito kodai pirmo užsakymo nuolaidoms.
 • Reklamos kredito kodai nuolaidoms tam tikrų prekių ženklų produktams.

Stockx kuponų taisyklės

 • Reklamos kredito kodai gali būti naudojami tik tam tikroms produktų kategorijoms arba tam tikriems renginiams. Visada pravartu prieš naudojant reklamos kredito kodą susipažinti su taisyklėmis ir nuostatomis.
 • Reklamos kredito kodai gali turėti didžiausią vertę. Tai reiškia, kad nuolaida gali būti apribota iki tam tikros pinigų sumos.
 • Reklamos kredito kodai gali turėti galiojimo pabaigos datą. Svarbu naudoti reklamos kredito kodą, kol jis nesibaigs.

Dabartinės Stockx akcijos ir kuponai

 • 20% nuolaida visoms STOCKX prekėms su reklamos kodu.
 • Nemokamas pristatymas, kai užsakymai viršija 200 USD.
 • 10% nuolaida pirmam pirkiniui su akcijos kodu "FIRST10".
 • Išskirtiniai pasiūlymai STOCKX Gold nariams.
 • 15% nuolaida drabužiams su akcijos kodu.
 • 5% nuolaida visiems užsakymams per savaitę.
 • 25% nuolaida avalynei su akcijos kodu.
 • 10 USD premija per pirmąjį pirkinį su reklamos kredito kodu.
 • 30% nuolaida visoms prabangioms prekėms su akcijos kodu.
 • 15% nuolaida vaikiškoms prekėms su akcijos kodu.
„StockX“ reklamos kredito kodas

„Stockx“ siūlomos kasmetinės reklaminės kampanijos

STOCKX siūlo kasmetines reklamines kampanijas, kurios yra skirtos klientams pasiūlyti kuo daugiau sutaupyti. Šios reklaminės kampanijos yra kruopščiai sukurtos, kad atitiktų įvairius klientų poreikius ir pageidavimus. Kiekvienais metais STOCKX pristato daugybę įdomių pasiūlymų ir nuolaidų įvairiems gaminiams, įskaitant riboto leidimo sportinius batelius ir išskirtines gatvės aprangos prekes. Šiomis akcijomis siekiama ne tik suteikti klientams galimybę įsigyti norimų prekių su nuolaida, bet ir apdovanoti už lojalumą bei palaikymą. Dalyvaudami šiose kasmetinėse reklaminėse kampanijose klientai gali pasinaudoti daug sutaupytų lėšų ir išskirtinių pasiūlymų, todėl jų apsipirkimas tampa dar malonesnis. Nesvarbu, ar esate sportbačių entuziastas, gatvės aprangos mėgėjas ar prabangos prekių žinovas, STOCKX.com kasmetinės reklaminės kampanijos yra sukurtos taip, kad atitiktų jūsų konkrečius pageidavimus ir suteiktų jums geriausią įmanomą vertę. Taigi stebėkite būsimas akcijas ir pasiruoškite atnaujinti savo stilių naudodami STOCKX.

STOCKX juodasis penktadienis

STOCKX dalyvaus juodojo penktadienio pardavimo renginyje. Šioje akcijoje pirkėjai turės galimybę įsigyti platų prekių asortimentą su nuolaida. Akcija apims sportbačius, gatvės aprangą, elektroniką ir kt. Be to, jie siūlys išskirtinius pasiūlymus ir akcijas, kad pagerintų apsipirkimo patirtį. Kviečiame klientus apsilankyti svetainėje arba atsisiųsti programėlę ir pasinaudoti šiais riboto laiko pasiūlymais.

STOCKX kibernetinis pirmadienis

STOCKX su malonumu praneša apie mūsų elektroninio pirmadienio išpardavimą. Šis labai lauktas renginys suteikia klientams galimybę įsigyti platų prekių asortimentą mažesnėmis kainomis. Turėdami įvairų sportbačių, gatvės drabužių, elektronikos prekių pasirinkimą ir daugiau klientų gali tikėtis išskirtinių populiarių prekių ženklų pasiūlymų. Nepraleiskite šios išskirtinės galimybės sutaupyti savo mėgstamoms prekėms.

STOCKX 11:11

Lapkričio 11 d. STOCKX surengs specialų išpardavimo renginį, žinomą kaip „STOCKX 11:11 Sale“. Šis renginys skirtas klientams pasiūlyti išskirtinius pasiūlymus ir nuolaidas įvairiems produktams. Parduodama avalynė, gatvės apranga, elektronika ir aksesuarai. Klientai naudojasi žymiai sumažintomis kainomis su nuolaidomis iki 50% ant pasirinktų elementų. Be nuolaidų kainų, STOCKX taip pat siūlo nemokamą visų renginio metu pateiktų užsakymų pristatymą. Išpardavimas trunka 24 valandas ir suteikia klientams daug laiko naršyti ir apsipirkti.

STOCKX sezono išpardavimas

STOCKX džiaugiasi galėdamas paskelbti apie sezoninius išpardavimus, kurių metu klientai gali mėgautis didelėmis nuolaidomis įvairiems gaminiams. Ši nuolaida yra puiki galimybė įsigyti trokštamų prekių už mažesnę nei pradinę kainą. Su nuolaidomis iki 50% klientai gali tikėtis rasti puikių avalynės, gatvės aprangos, elektronikos ir kt. Sezoninės nuolaidos galios tik ribotą laiką, todėl nepraleiskite progos atnaujinti savo garderobą ar rasti tobulą dovaną. Apsipirkite dabar ir pasinaudokite šiomis neįtikėtinomis santaupomis STOCKX.

STOCKX Valentino diena

STOCKX džiaugiasi galėdamas paskelbti ypatingą Valentino dienos nuolaidą. Nuo vasario 1 iki vasario 14 dienos klientai gali mėgautis a 25% nuolaida visiems pirkiniams per STOCKX platformą. Ši nuolaida taikoma visiems gaminiams, įskaitant sportbačius, gatvės aprangą, elektroniką ir kolekcionuojamus daiktus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, tiesiog įveskite reklamos kredito kodą atsiskaitydami. Atkreipkite dėmesį, kad ši nuolaida negali būti derinama su kitomis akcijomis ar nuolaidomis. Nepraleiskite progos sutaupyti įsigydami mėgstamas prekes STOCKX.

STOCKX Grįžti į mokyklą

STOCKX džiaugiasi galėdamas paskelbti akciją „Atgal į mokyklą“, skirtą padėti mokiniams ir tėvams pasiruošti ateinantiems mokslo metams. Šio riboto laiko renginio metu klientai gali mėgautis išskirtinėmis nuolaidomis įvairiems produktams, įskaitant sportbačius, drabužius, aksesuarus ir kt. Turėdami didžiulį įvairių stilių gaminių pasirinkimą, mokiniai gali rasti tobulus daiktus, kad išreikštų savo asmeninį stilių, laikydamiesi mokyklos aprangos kodų. Be žemų kainų, STOCKX siūlo saugią ir skaidrią rinką, užtikrinančią, kad klientai kiekvieną kartą gautų autentiškus produktus. Nesvarbu, ar tai būtų nauji sportbačiai sporto pamokoms, ar stilinga kuprinė knygoms, STOCKX turi viską, ko reikia mokiniams, kad mokslo metai būtų pradėti tinkamai. Nepraleiskite progos sutaupyti ir drąsiai apsipirkite akcijoje STOCKX Atgal į mokyklą. StockX nuolaidos kodas

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Kurjeris
DHL / UPS
Standartinis siuntimas

Kontaktų parinktys

1045 Woodward Avenue Detroit, MI 48226
stockxdotcom
stockx.com

Stockx Įvadas

STOCKX.com yra internetinė rinka, siūlanti platų produktų asortimentą konkurencingomis kainomis. Jie nuolat savo klientams taiko nuolaidas ir akcijas, todėl tai yra patraukli galimybė tiems, kurie nori sutaupyti pinigų perkant. Su paprasta naudoti sąsaja ir saugia mokėjimo sistema Stock.com užtikrina patogią ir saugią apsipirkimo patirtį visiems savo vartotojams. Be to, jie turi specialią klientų aptarnavimo komandą, kuri yra prieinama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir gali padėti iškilus bet kokiems klausimams ar problemoms. Nesvarbu, ar jums reikia drabužių, elektronikos, aksesuarų ar bet kurio kito gaminio, STOCKX.com yra patikima platforma, siūlanti puikius pasiūlymus ir nuolaidas.

Stockx pristatymo ir grąžinimo politika

 • Pristatymo laikas: STOCKX užsakymų pristatymo laikas skiriasi priklausomai nuo jūsų vietos. Užsakymai paprastai išsiunčiami per 5-7 darbo dienas.
 • Pristatymo kaina: STOCKX užsakymų pristatymo išlaidos apskaičiuojamos pagal jūsų vietą ir užsakymo vertę.
 • Gražinimo politika: STOCKX nepriima grąžinimo ar keitimo. Tačiau kiekvienam STOCKX pirkiniui taikomas STOCKX pirkėjo pažadas. Šis pažadas garantuoja, kad visi klientai gaus originalius geros būklės gaminius.
Stockx kuponas
© „oxiDeals“, 2022 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.