Bendrieji filtrai

24S nuolaidų kodas ir kuponai liepa 2024

Sveiki atvykę į 24S.com pasaulį, kur mada ir prieinama kaina, o stilius ir taupymas. Apsipirkimas 24S.com yra ne tik mada, bet ir protingas apsipirkimas ir taupymas... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 1 balsuoti
 • 4

24S.com akcija: iki 50% su nuolaida parduodamos prekės

 • 7

Reklamos kodas 24S.com: 15% nuolaidų užsakymas programėlėje

Birželio 27, 2025 ŽR. KODĄ 5APP
 • 6

Mėgautis 10% reklama 24S.com pirmojo užsakymo naujienlaiškyje

10%
 • 11

gauti 10% nuolaida užsakymams virš 200 Lt

10%
 • 6

10% nuolaida su šiuo 24S reklamos kredito kodu užsakymams virš 400 USD

Kuponai, kurių galiojimo laikas baigėsi

 • 1

Reklamos kredito kodas 24S.com: 300 USD nuolaida

Gegužės 18, 2024 ŽR. KODĄ E200
20%
 • 3

24S reklamos kodas Valentino dienai: gaukite papildomų 20% nuolaida

Vasaris 22, 2024 ŽR. KODĄ VD20
30%
 • 8

24S reklamos kodas: išsaugokite 30%

Sausis 31, 2024 ŽR. KODĄ LE30

Kur galite rasti 24s nuolaidų kodus ir reklaminius pasiūlymus

Yra keletas būdų, kaip gauti galiojančius 24S reklamos kredito kodus, išskyrus klasikines svetaines, kuriose siūlomi reklamos kredito kodai arba prenumeruojamas naujienlaiškis. Paruošėme jums sąrašą 7 populiariausių būdų, kaip gauti reklamos kredito kodus 24S prabangių prekių ženklų internetinėje parduotuvėje.

Sužinokite dabar, kur galite rasti 24s nuolaidų kodus

 • Prenumeruokite 24S naujienlaiškį. 24S naujienlaiškių prenumeratoriams dažnai siūlo nuolaidų kodus ir specialias akcijas. Galite užsiprenumeruoti naujienlaiškį 24S.com svetainėje.
 • Sekite 24S socialiniuose tinkluose. 24S dažnai skelbia nuolaidų kodus ir akcijas tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Instagram ir Twitter.
 • Apsilankykite nuolaidų kodų svetainėse. Yra daug svetainių, kuriose renkami nuolaidų kodai įvairioms parduotuvėms, įskaitant 24S. 24S nuolaidų kodų galite ieškoti tokiose svetainėse kaip Coupons-Promo-Code.com, PromoCode.ac ir Promonix.
 • Prisijunkite prie internetinių diskusijų grupių apie 24S. Yra daug internetinių diskusijų grupių, skirtų 24S. Šių grupių nariai gali dalintis nuolaidų kodais ir kita naudinga informacija.
 • Sekite mados influencerius. Mados influencerius dažnai remia tokios parduotuvės kaip 24S. Jie gali skelbti nuolaidų kodus ir akcijas savo socialinės žiniasklaidos kanaluose.
 • Dalyvaukite konkursuose ir loterijose. 24S dažnai rengia konkursus ir loterijas, kuriose siūlomi prizai, įskaitant nuolaidų kodus.
 • Prašykite asmeninių nuolaidų kodų. Jei esate lojalus 24S klientas, klientų aptarnavimo skyriuje galite paprašyti suasmenintų nuolaidų kodų.
24S reklamos kredito kodas

Kokius reklamos kredito kodus siūlo 24s internetinė parduotuvė

Be 24S nuolaidų kodų, skirtų nemokamam pristatymui ir % nuolaidos bet kokiam užsakymui, yra ir kitų geriausių reklaminių pasiūlymų bei specifinių nuolaidų kodų, kurie tam tikrais atvejais suteikia papildomą nuolaidą net produktams, jau dalyvaujantiems kitose 24S reklaminėse kampanijose.

Visų tipų 24 metų nuolaidų kodai

 • Fiksuotos nuolaidos: šie kuponai ir kodai siūlo fiksuotą nuolaidą pinigine verte, pvz., a 10% or 20% nuolaida.
 • Procentinės nuolaidos: šie kuponai ir kodai siūlo procentinę nuolaidą nuo produkto kainos, pvz., a 25% or 30% nuolaida.
 • Nuolaidos pasirinktiems produktams: šie kuponai ir kodai suteikia nuolaidą pasirinktiems produktams arba prekių kategorijoms.
 • Bendrieji kuponai: šie kuponai ir kodai taikomi visoms parduotuvėje esančioms prekėms.
 • Produktų kategorijų kuponai: šie kuponai ir kodai taikomi tam tikrų kategorijų produktams, pvz., drabužiams, avalynei, aksesuarams ar asmens priežiūros produktams.
 • Konkrečių produktų kuponai: šie kuponai ir kodai taikomi atskiriems produktams.
 • Pirmojo užsakymo kuponai: šie kuponai suteikia nuolaidą pirmam naujo kliento užsakymui.
 • Sezoniniai nuolaidų kuponai: šie kuponai siūlo nuolaidas tokiais reklaminiais laikotarpiais, kaip Juodasis penktadienis, Kalėdos ar vasaros išpardavimai.
 • Nemokami dovanų kuponai: šie kuponai siūlo nemokamą dovaną su tam tikros vertės pirkiniais.
 • Nemokami pristatymo kuponai: šie kuponai siūlo nemokamą tam tikros vertės užsakymų pristatymą.
24S kupono kodas

24s reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

Norėdami įsitikinti, kad 24S akcijos kupono aprašyme įrašyta nuolaida jums galioja, parengėme pagrindinių taisyklių, kurių reikia laikytis norint gauti nuolaidą, sąrašą. Šis 24S kuponų taisyklių sąrašas neseniai buvo atnaujintas ir rekomenduojame jį peržiūrėti prieš taikant 24S kuponą savo užsakymui.

24s kupono kodo naudojimo taisyklės

 • Prieš naudodami kuponą, atidžiai perskaitykite jo sąlygas. Tai padės suprasti, kurie produktai ar produktų kategorijos atitinka kuponą, taip pat bet kokius kitus apribojimus ar apribojimus.
 • Įsitikinkite, kad produktai, kuriuos norite įsigyti, atitinka kuponą. Jei nesate tikri, galite peržiūrėti kupono sąlygas arba susisiekti su 24S klientų aptarnavimo tarnyba.
 • Įveskite teisingą kupono kodą. Jei įvesite neteisingą kupono kodą, jis nebus pritaikytas.
 • Pasinaudokite kuponu prieš užbaigdami užsakymą. Jei jau atlikote užsakymą, kupono pritaikyti negalėsite.
 • Kuponą panaudok kuo greičiau. Kai kurie kuponai turi galiojimo pabaigos datą.
24S nuolaidos kodas

Dabartinės akcijos ir kuponai 24s internetinėje parduotuvėje

24S internetinėje parduotuvėje su prabangiais mados gaminiais iš tarptautiniu mastu žinomų prekių ženklų dabar yra keletas reklaminių pasiūlymų ir nuolaidų kodų, kad gautumėte geresnę kainą. Toliau trumpai apibendrinome naujausius 24S nuolaidų pasiūlymus ir reklamos kredito kodus.

Naujausi 24s reklaminiai pasiūlymai ir nuolaidų kodai

 • Pirmo užsakymo nuolaidos kodas: siūlo a 10% nuolaida pirmam užsakymui.
 • Grąžinimas visada nemokamas.
 • Juodojo penktadienio nuolaidos kodas: siūlo a 30% nuolaida visoms prekėms.
 • Kibernetinio pirmadienio nuolaidos kodas: siūlo a 30% nuolaida visoms prekėms.
 • Kalėdų nuolaidos kodas: siūlo a 25% nuolaida visoms prekėms.
 • Vasaros nuolaidos kodas: siūlo a 30% nuolaida pasirinktoms prekėms.
 • Rudens nuolaidos kodas: siūlo a 25% nuolaida pasirinktoms prekėms.
 • Žiemos nuolaidos kodas: siūlo a 50% nuolaida pasirinktoms prekėms.
 • Išankstinio pardavimo nuolaidos kodas: siūlo a 25% nuolaida iš anksto užsakytoms prekėms.
24S kupono kodas

Kasmetinės reklaminės kampanijos, kurias siūlo 24S

24S sezoninės nuolaidos

Stebėkite sezoninius išpardavimus 24S.com. Nesvarbu, ar tai sezoniniai išpardavimai, ar šventinės akcijos, šiuose išpardavimų renginiuose siūlomos didelės nuolaidos įvairiems produktams. Puikus metas atnaujinti savo garderobą su naujausiomis mados tendencijomis per daug neišlaidaujant.

24S FLASH nuolaidos

24S.com retkarčiais rengia „Flash“ išpardavimus, siūlydamas ribotas nuolaidas tam tikroms prekėms. Veikkite greitai, kad gautumėte geriausius pasiūlymus, kol jų dar nėra!

24S lojalumo programos

Prisijungę prie 24S.com lojalumo programos, už kiekvieną pirkinį galite uždirbti taškų, kuriuos vėliau galėsite išpirkti nuolaidoms ar išskirtiniams atlygiams. Pasinaudokite šia programa, kad maksimaliai sutaupytumėte ir mėgaukitės papildomomis privilegijomis.

24S juodasis penktadienis ir kibernetinis pirmadienis

Šios dvi reklaminės kampanijos siūlo dideles nuolaidas įvairiems gaminiams, įskaitant drabužius, avalynę, aksesuarus ir asmens priežiūros produktus. 24S pasiūlė a 40% nuolaida visoms prekėms per Juodąjį penktadienį ir Kibernetinį pirmadienį.

24S Kalėdinės akcijos

24S siūlo įvairias kalėdines akcijas ir specialius pasiūlymus, įskaitant nuolaidas pasirinktiems produktams, nemokamas dovanas ir nemokamą pristatymą. 24S pasiūlė a 25% nuolaida visoms prekėms per Kalėdas.

24S vasaros nuolaidos

Vasaros išpardavimų metu, kurie dažniausiai vyksta liepos arba rugpjūčio mėnesiais, 24S siūlo nuolaidas įvairioms prekėms. 24S pasiūlė a 30% nuolaida pasirinktoms prekėms vasaros išpardavimų metu.

24S rudens nuolaidos

Rudens išpardavimų metu, kurie dažniausiai vyksta rugsėjo arba spalio mėnesiais, 24S siūlo nuolaidas įvairiems produktams. 24S pasiūlė a 25% nuolaida pasirinktoms prekėms rudens išpardavimų metu.

24S žiemos nuolaidos

Žiemos išpardavimų metu, kurie dažniausiai vyksta gruodžio arba sausio mėnesiais, 24S siūlo nuolaidas įvairioms prekėms. 24S pasiūlė a 20% nuolaida pasirinktoms prekėms žiemos išpardavimų metu. 24S reklaminis kodas

Dažnai užduodami klausimai apie 24S

Ar 24S siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 5 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks 24S 2024 m. liepos mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 10% Nuolaida.

Kas yra 24S nuolaidų kodai?

24S nuolaidų kodai yra kodai, kuriuos galite naudoti atsiskaitydami norėdami gauti nuolaidų ar specialių privilegijų. Šiuos kodus siūlo 24S, internetinės prekybos platforma, ir jie gali būti naudojami norint gauti mažesnes kainas ar kitus privalumus, pvz., nemokamą pristatymą ar dovanas.

Kaip gauti 24S nuolaidų kodus?

Yra keletas būdų, kaip gauti 24S nuolaidų kodus. Jie gali būti pasiekiami tiesiogiai 24S svetainėje arba platinami per rinkodaros kampanijas, naujienlaiškius ar socialiniuose tinkluose. Taip pat galite sekti 24S tinklaraštį arba akcijų puslapį, kad gautumėte naujausius pasiūlymus ir nuolaidų kodus.

Kaip galiu naudoti 24S nuolaidų kodus?

Naudoti 24S nuolaidų kodus paprasta. Apsipirkdami 24S svetainėje, rasite specialų laukelį nuolaidos kodui įvesti. Tereikia šiame laukelyje įvesti kodą ir paspausti mygtuką „Taikyti“. Nuolaida arba konkreti nauda, ​​susijusi su jūsų kodu, bus automatiškai pritaikyta jūsų užsakymo sumai.

Ar vienam užsakymui galiu naudoti kelis 24S nuolaidų kodus?

Apskritai 24S vienam užsakymui leidžia naudoti tik vieną nuolaidos kodą. Tačiau kai kurie nuolaidų kodai gali būti derinami su kitais specialiais pasiūlymais ar akcijomis. Tokiais atvejais svarbu perskaityti su kiekvienu kodu susijusias sąlygas, kad suprastumėte, kaip jas galima naudoti kartu.

Ar 24S nuolaidų kodai baigiasi?

Taip, dauguma 24S nuolaidų kodų turi galiojimo datą. Ši data gali skirtis priklausomai nuo pasiūlymo ir konkrečios kampanijos. Svarbu patikrinti nuolaidos kodo sąlygas ir įsitikinti, kad jį panaudojote nepasibaigus galiojimo laikui.

Kaip pridėti 24S reklamos kredito kodą

Tarptautinė prabangios mados parduotuvė 24S dabar siūlo galimybę gauti geresnę internetinio užsakymo kainą su reklamos kredito kodu. Norint naudoti 24S kuponą, reikia atlikti šiuos veiksmus:

 • 1
  Išsirinkite visas prekes, kurias norite įsigyti 24S internetinėje parduotuvėje ir įsidėkite į savo virtualų pirkinių krepšelį, įsitikinę, kad išsirinkote sau tinkamus dydžius.
 • 2
  Pridėję paskutinę prekę turite parinktis „Peržiūrėti savo krepšį“ ir „Pateikti užsakymą“. Pasirinkite pirmą parinktį „Peržiūrėti savo krepšį“.
 • 3
  Peržiūrėję ką pasirinkote pirkti, spauskite juodą mygtuką „Pateikti užsakymą“.
 • 4
  Pasirinkite prisijungti kaip 24S klientas arba tęsti kaip SVEČIAS, jei nenorite kurti 24S kliento paskyros. Tada spustelėkite „Pereiti prie apmokėjimo“.
 • 5
  Naujame puslapyje, kuriame turite įvesti 24S užsakymo pristatymo duomenis, dešinėje matote tekstą „Naudoti reklamos kredito kodą“. Patikrinkite šį tekstą.
 • 6
  Pasirodžiusiame laukelyje įrašykite 24S reklamos kredito kodą ir užpildykite užsakymą 24S su nuolaida.

Dabartiniai 24S nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Prabangi mada
🔥 Iš viso pasiūlymų 5
🎇️ Nuolaidų kodai 3
📌 Pasiūlymai 2
➡️ Geriausias kuponas 10% Nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 22 liepa 2024

Geriausi 24S kuponų kodai

24S KODAS 24S PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A 24S.com akcija: iki 50% su nuolaida parduodamos prekės N / A
15APP Reklamos kodas 24S.com: 15% nuolaidų užsakymas programėlėje Birželio 27, 2025
N/A Mėgautis 10% reklama 24S.com pirmojo užsakymo naujienlaiškyje N / A
EXTRA10 gauti 10% nuolaida užsakymams virš 200 Lt N / A

Kuponai ir pasiūlymai iš parduotuvių, panašių į 24S

 • 10

Reklamos kredito kodas LUISAVIAROMA.com: 10% nuolaida pasirinktoms prekėms

Liepa 31, 2025 ŽR. KODĄ 0LVR
 • 4

Net-A-Porter.com reklamos kodas: papildomas 15% nuolaida

Rugpjūtis 13, 2025 ŽR. KODĄ BC15
 • 1

MonnierParis.com 20% kupono kodas visoje svetainėje

Rugpjūtis 15, 2025 ŽR. KODĄ SHIV
 • 1

Kupono kodas HBX.com: 20% nuolaida pasirinktoms prekėms

Liepa 25, 2025 ŽR. KODĄ RA20
 • 7

Imk papildomai 10% kupono kodas adresu PaulSmith.com

Liepa 18, 2025 ŽR. KODĄ ME10

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Kurjeris
DHL / UPS
Standartinis siuntimas

Kontaktų parinktys

10 Boulevard de Grenelle 75015 Paryžius, Prancūzija
@24Oficialus
24S_oficialus
24 officiel
www.24s.com/

24s Įvadas

24S yra internetinė mados parduotuvė, parduodanti platų drabužių, avalynės ir aksesuarų pasirinkimą iš daugiau nei 300 prabangių prekių ženklų iš viso pasaulio. 24S prekės ženklai yra Celine, Chloe, Louis Vuitton, Dior, Fendi, Max Mara, Jacquemus, Loewe, Alexander McQueen, Dolce Gabbana. 24S savo klientams siūlo įvairias akcijas ir nuolaidas. 24S taip pat siūlo daugybę privalumų savo klubo nariams. Klubo nariai gauna nemokamą pristatymą užsakymams virš 100 eurų, prieigą prie išskirtinių išpardavimų ir kitų privalumų. 24S yra puikus pasirinkimas ieškantiems plataus prabangos mados pasirinkimo konkurencingomis kainomis. Parduotuvėje siūlomos įvairios akcijos ir nuolaidos, padedančios klientams sutaupyti. Sekite naujienlaiškius: prisiregistruokite gauti 24S.com naujienlaiškius, kad reguliariai gautumėte naujausias akcijas, išskirtinius pasiūlymus ir nuolaidų kodus. Pirmieji sužinokite apie artėjančius išpardavimus ir specialius renginius.

24S pristatymo politika

Standartinis pristatymas nemokamas užsakymams viršijant tam tikrą sumą. Užsakymams, mažesniems nei ši suma, taikomas nedidelis pristatymo mokestis. Standartinis pristatymas paprastai trunka 3-5 darbo dienas. Už papildomą mokestį galimas greitas pristatymas. Greitieji užsakymai paprastai gaunami per 24 valandas. 24S siūlo pristatymą į daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. Norėdami sužinoti, ar 24S pristato prekes į jūsų šalį, apsilankykite 24S svetainėje.

24S grąžinimo politika

24S siūlo savo klientams dosnią grąžinimo politiką, leidžiančią grąžinti prekes nemokamai per 30 dienų nuo pirkimo. Ši politika taikoma visiems produktams, išskyrus tam tikras prekes, kurios konkrečiai neįtrauktos į grąžinimo politiką. „24S“ kuponas
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.