Bendrieji filtrai

OFF --- WHITE.com nuolaidų kodas ir kuponai

Klientams galimos akcijos, kuponų kodai ir BLOKAI BALTOS kuponai. Šie pasiūlymai suteikia galimybę gauti nuolaidų ir sutaupyti OFF-WHITE gaminiams. Naudodami reklamą... Skaityti daugiau
Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 1 balsuoti
Aplankykite parduotuvė
 • 1

Off-White.com pasiūlymas: nauji produktai tik nuo 110 USD

Lapkritis 30, 2024 ŽR. SĄLYGĄ
10%
 • 36

OFF-White.com reklamos kodas: išsaugoti 10%

Lapkritis 29, 2024 ŽR. KODĄ TRIC
20%
 • 35

20% nuolaida su šiuo OFF-White kuponu

Gali 25, 2025 ŽR. KODĄ 3X20
15%
 • 16

15% OFF-White reklamos kredito kodas

Sausis 31, 2025 ŽR. KODĄ FF12

Dabartiniai OFF---WHITE.com nuolaidų kodai ir pasiūlymai

🛍️ Kategorija Prabangi mada
🔥 Iš viso pasiūlymų 4
🎇️ Nuolaidų kodai 3
📌 Pasiūlymai 1
➡️ Geriausias kuponas 20% Nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 29 vasaris 2024

Dažnai užduodami klausimai apie OFF---WHITE.com

Ar OFF---WHITE.com siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 4 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks OFF---WHITE.com 2024 m. vasario mėn., ir geriausi kuponų pasiūlymai 20% Nuolaida

Kokie yra naujausi OFF---WHITE.com kuponai ir nuolaidų kodai?

Ar visoms prekėms galioja BALTA nuolaidų kodai?

Ne, BALTA nuolaidų kodai galioja ne visoms prekėms. Apskritai nuolaidų kodai galioja prekių pasirinkimui, todėl prieš naudojant kodą svarbu pasidomėti jo sąlygomis.

Ar galiu vienu metu naudoti kelis NEBALTUS nuolaidų kodus?

Apskritai, vienu metu negalite naudoti kelių BLOTAI BALTŲ nuolaidų kodų. Tačiau kai kurie nuolaidų kodai gali būti derinami su kitais pasiūlymais, pavyzdžiui, nemokamu pristatymu.

Kas nutiks, jei neveikia BALTAS nuolaidos kodas?

Jei BALTAS nuolaidos kodas neveikia, galite išbandyti kelis dalykus: Patikrinkite, ar kodas įvestas teisingai. Įsitikinkite, kad kodas galioja produktams, kuriuos norite įsigyti. Įsitikinkite, kad kodas nepasibaigė. Dėl pagalbos kreipkitės į OFF-WHITE klientų aptarnavimo tarnybą.

Kaip galiu gauti naujausius BLOTAI BALTOS nuolaidų kodus?

Štai keletas būdų, kaip neatsilikti nuo naujausių OFF-WHITE nuolaidų kodų: Prenumeruokite OFF-WHITE naujienlaiškį. Stebėkite OFF-WHITE socialiniuose tinkluose. Apsilankykite kuponų svetainėse.

Kaip galiu panaudoti NEBALTĄ nuolaidos kodą?

Norėdami panaudoti NEBALTĄ nuolaidos kodą, atlikite šiuos paprastus veiksmus: Įdėkite norimus pirkti produktus į krepšelį. Pirkinių krepšelio puslapio viršuje spustelėkite „Kupono kodas“. Įveskite nuolaidos kodą ir spustelėkite „Taikyti“. Nuolaidos suma bus automatiškai pritaikyta jūsų užsakymo sumai.

Kaip pridėti OFF-WHITE.com kupono kodą

OFF-WHITE.com dizainerių mados parduotuvėje kainos tampa šiek tiek mažesnės naudojant kuponą. Štai kaip dabar naudoti OFF-WHITE.com reklamos kredito kodą:

 • 1
  Pasirinkite, kuriuos OFF-WHITE.com prekės ženklo produktus norite įsigyti oficialioje parduotuvėje ir įdėkite juos į savo pirkinių krepšelį.
 • 2
  Viršuje dešinėje spustelėkite pirkinių krepšelio simbolį ir spustelėkite SAUGIAI IŠTIKRINTI.
 • 3
  Tęskite kaip SVEČIAS, prisijunkite prie savo OFF-WHITE.com kliento paskyros (jei tokią jau turite) arba susikurkite naują kliento paskyrą.
 • 4
  Dešinėje pusėje, po jūsų pasirinktų prekių sąrašu, matote užrašą „Akcijos kodas“.
 • 5
  Parašykite OFF-WHITE.com kuponą ir spustelėkite juodą mygtuką PATEIKTI, kad pamatytumėte nuolaidą.
 • 6
  Užpildykite pristatymo informaciją, pasirinkite pristatymo būdą, apmokėjimo būdą ir užpildykite užsakymą OFF-WHITE.com. Jei teisingai atliksite visus veiksmus, sumokėsite mažiau su OFF-WHITE.com reklamos kredito kodo nuolaida.

Geriausi OFF---WHITE.com kuponų kodai

TIPĄ APRAŠYMAS BAIGIASI
AKCIJA! Off-White.com pasiūlymas: nauji produktai tik nuo 110 USD Lapkritis 30, 2024
kodas OFF-White.com reklamos kodas: išsaugoti 10% Lapkritis 29, 2024
kodas 20% nuolaida su šiuo OFF-White kuponu Gali 25, 2025
kodas 15% OFF-White reklamos kredito kodas Sausis 31, 2025

Kur galite rasti nebaltų nuolaidų kodų

Ne tik šiame puslapyje galite rasti OFF-WHITE reklamos kredito kodus, bet ir pagrindiniame oficialios OFF-WHITE internetinės parduotuvės puslapyje, užsiprenumeravę naujienlaiškį, socialiniuose tinkluose ir kt. Žemiau pateikiamas 8 būdų, kaip tai padaryti, sąrašas. gaukite reklaminius kodus oficialiai garsaus OFF-WHITE prekės ženklo internetinei parduotuvei.

Raskite čia, kur galite rasti BALTA reklamos kredito kodų

 • Prenumeruokite OFF-WHITE naujienlaiškį. OFF-WHITE dažnai siūlo išskirtinius nuolaidų kodus naujienlaiškio prenumeratoriams.
 • Stebėkite OFF-WHITE socialiniuose tinkluose. OFF-WHITE dažnai skelbia akcijas ir nuolaidų kodus socialiniuose tinkluose, pvz., „Instagram“ ir „Twitter“.
 • Apsilankykite kuponų svetainėse. Yra daug svetainių, kuriose pateikiami nuolaidų kodai OFF-WHITE produktams.
 • Norėdami rasti nuolaidų kodus, naudokite naršyklės plėtinius. Yra keletas naršyklės plėtinių, kuriuos galima naudoti norint rasti nuolaidų kodus OFF-WHITE produktams.
 • Dalyvaukite konkursuose ir loterijose. OFF-WHITE dažnai rengia konkursus ir loterijas, kuriose siūlomi prizai, įskaitant nuolaidų kodus.
 • Stebėkite ypatingas progas. OFF-WHITE dažnai siūlo akcijas ir nuolaidų kodus ypatingoms progoms, tokioms kaip Juodasis penktadienis ar Padėkos diena. Būk kantrus. BLOTAI BALTOS akcijos ir nuolaidų kodai ne visada pasiekiami. Svarbu būti kantriems ir reguliariai tikrinti, kad rastumėte geriausius pasiūlymus.
 • OFF-WHITE klubo narių nuolaidos: OFF-WHITE klubo nariai gauna išskirtines nuolaidas, taip pat kitus privalumus, tokius kaip nemokamas pristatymas užsakymams viršijant tam tikrą sumą.
 • Atsisiųskite „OFF-WHITE“ programą, kad gautumėte naujausias akcijas ir naujienas.
NEBALTAS kuponas

Kokius reklamos kredito kodus siūlo OFF-WHITE

Be klasikinių OFF-WHITE reklaminių kodų, skirtų nemokamam pristatymui ir 10% nuolaida pirmajam užsakymui, yra kelių tipų reklamos kredito kodai ir nuolaidų pasiūlymai. Žemiau mes parengėme jų santrauką, kad žinotumėte, ko ieškoti ir kas tinka jūsų užsakymui internetu iš OFF-WHITE.

Visų tipų BALTI reklamos kredito kodai ir nuolaidų pasiūlymai

 • Nuolaida procentais: šio tipo kodas siūlo tam tikros procentinės dalies nuolaidą nuo visos užsakymo kainos. Pavyzdžiui, a 10% nuolaidos kodas sumažintų bendrą užsakymo kainą 10%.
 • Fiksuota nuolaida: šio tipo kodas siūlo fiksuotos sumos nuolaidą nuo visos užsakymo kainos. Pavyzdžiui, 50 USD nuolaidos kodas sumažintų bendrą užsakymo kainą 50 USD.
 • Nemokamas pristatymas: šio tipo kodas siūlo nemokamą užsakymo pristatymą.
 • Nuolaida pasirinktiems produktams: šio tipo kodas suteikia nuolaidą pasirinktiems produktams. Pavyzdžiui, a 20% nuolaidos kodas pasirinktoms prekėms sumažintų tik tam tikrų prekių kainą parduotuvėje.
 • Nuolaida naujiems klientams: šio tipo kodas galimas tik naujiems klientams. Pavyzdžiui, a 15% nuolaidos kodas naujiems klientams sumažintų bendrą naujo kliento pirmojo užsakymo kainą.
 • Nuolaida naujienlaiškio prenumeratoriams: šio tipo kodas prieinamas tik OFF-WHITE naujienlaiškio prenumeratoriams.
 • Specialios progos nuolaida: šio tipo kodas galimas tik ypatingomis progomis, tokiomis kaip Juodasis penktadienis arba Kalėdos.
NEBALTAS nuolaidos kodas

NEBALTAS Nuolaidų kodo naudojimo taisyklės

Prieš naudojant OFF-WHITE nuolaidos kodą, pravartu žinoti taisykles, kurių reikia laikytis, kad įsitikintumėte, jog gausite nuolaidą, kurios tikitės iš kodo aprašymo. OFF-WHITE naudojimo taisyklių sąrašą parengė mūsų redakcija ir jis pateikiamas žemiau.

Sužinokite dabar, kokios yra BLOTAI BALTO reklamos kredito kodo naudojimo taisyklės

 • Patikrinkite sąlygas: prieš naudojant nuolaidų kuponą, svarbu susipažinti su jo sąlygomis.
 • Teisingas kodo įvedimas: Įvesdami nuolaidos kodą įsitikinkite, kad jį įvedėte teisingai. Jei įvesite neteisingą kodą, jis neveiks.
 • Kupono galiojimas: ne visi nuolaidų kuponai galioja amžinai. Kai kurių kuponų galiojimo laikas yra ribotas, todėl prieš naudodami kuponą būtinai patikrinkite galiojimo datą.
 • Derinimas su kitais pasiūlymais: kai kurie nuolaidų kuponai gali būti derinami su kitais pasiūlymais, pavyzdžiui, nemokamu pristatymu ar papildomomis nuolaidomis pasirinktoms prekėms. Tačiau svarbu patikrinti kupono sąlygas ir išsiaiškinti, ar jis gali būti derinamas su kitais pasiūlymais.
 • Susisiekimas su klientų aptarnavimo tarnyba: jei kyla problemų naudojant nuolaidų kuponą, pagalbos galite susisiekti su OFF-WHITE klientų aptarnavimo tarnyba.
NEBALTAS reklamos kredito kodas

Dabartinės BLOKAI BALTOS Akcijos ir kuponai

Norite sužinoti, kokios yra naujausios „OFF-WHITE“ akcijos ir nuolaidų kodai? Įeikite į mūsų skirtą OFF-WHITE internetinės parduotuvės puslapį, kad sužinotumėte, kokios akcijos ir nuolaidų kodai pasirodė. Kad jums būtų lengviau, galite išstudijuoti žemiau esantį sąrašą ir sužinoti, kurį BLOTAI BALTĄ pasiūlymą ar kupono kodą pasirinkti.

Naujausios BALTA Akcijos ir nuolaidų kodai

 • 15% nuolaida naujiems klientams: Šis nuolaidos kodas galioja naujiems klientams, pateikiantiems pirmąjį užsakymą OFF-WHITE. Kodas yra NEW15.
 • 10% nuolaida pasirinktoms prekėms: Šis nuolaidos kodas galioja BLOKAI BALTŲ gaminių pasirinkimui. Kodas yra OFF10.
 • Nemokamas pristatymas užsakymams, viršijantiems 250 USD: šis nuolaidos kodas suteikia nemokamą pristatymą užsakymams, viršijantiems 250 USD. Kodas nereikalingas.
 • 20% nuolaida savo avalynės gaminiams: Šis nuolaidos kodas galioja OFF-WHITE avalynės gaminiams. Kodas yra SHOE20.
 • 25% nuolaida žieminės aprangos prekėms: Šis nuolaidos kodas galioja OFF-WHITE žieminių drabužių prekėms. Kodas yra WINTER25.
 • 30% nuolaida jos aksesuarams: Šis nuolaidos kodas galioja OFF-WHITE aksesuarų gaminiams. Kodas yra ACCESS30.
 • Sezoninės nuolaidos: OFF-WHITE siūlo nuolaidas iki 50% žiemos, vasaros, Naujųjų metų ir grįžimo į mokyklą sezonus.
 • Studentų nuolaidos: Studentai gali gauti a 10% nuolaida visiems pirkiniams. Norėdami pasinaudoti šia nuolaida, turite užsiregistruoti kaip studentas OFF-WHITE svetainėje.
 • OFF-WHITE klubo narių nuolaidos: OFF-WHITE klubo nariai gauna išskirtines nuolaidas ir kitus privalumus, tokius kaip nemokamas pristatymas užsakymams viršijant tam tikrą sumą.
 • 50% nuolaida jos prekėms su nuolaida: Šis nuolaidos kodas galioja OFF-WHITE gaminiams su nuolaida. Kodas nereikalingas.
NEBALTAS kupono kodas

Kasmetinės reklaminės kampanijos, kurias siūlo OFF-WHITE

NEBALTOS kalėdinės nuolaidos

OFF-WHITE kalėdinė nuolaidų akcija – puiki galimybė sutaupyti pinigų perkant prekės ženklo produktus. Šios akcijos metu OFF-WHITE siūlo nuolaidas iki 35% įvairių produktų, įskaitant drabužius, avalynę, aksesuarus ir gyvenimo būdo elementus. OFF-WHITE kalėdinė nuolaidų akcija paprastai prasideda lapkričio pabaigoje ir baigiasi Kalėdų dieną. Norint pasinaudoti kalėdinėmis nuolaidomis OFF-WHITE parduotuvėje, nuolaidos kodo įvesti nereikia. Nuolaidos taikomos automatiškai atsiskaitant.

NEBALTAS Juodojo penktadienio nuolaidos

OFF-WHITE „Juodojo penktadienio“ nuolaidų kampanija yra viena populiariausių prekės ženklo reklaminių kampanijų. Šios akcijos metu OFF-WHITE siūlo iki 55% nuolaidas tam tikriems gaminiams. Juodojo penktadienio nuolaidų akcija OFF-WHITE paprastai prasideda penktadienio rytą. Šiuo laikotarpiu galite rasti nuolaidų įvairioms BLOKAI BALTOMS prekėms, įskaitant: Drabužius: švarkus, paltus, paltus, kelnes, marškinius, palaidines, sijonus, sukneles ir kt. Avalynė: sportbačiai, sportbačiai, kasdieniai batai, laisvalaikio batai tt Priedai: krepšiai, piniginės, diržai, akiniai nuo saulės, kepurės ir kt.

NEBALTOS elektroninio pirmadienio nuolaidos

„OFF-WHITE“ akcija „Kibernetinis pirmadienis“ yra „Juodojo penktadienio“ akcijos tęsinys, siūlantis papildomas nuolaidas jau nukainotoms prekėms. Šios akcijos metu OFF-WHITE siūlo nuolaidas iki 60% apie gaminių pasirinkimą. Kibernetinio pirmadienio kampanija OFF-WHITE paprastai prasideda pirmadienio rytą. Šiuo laikotarpiu galite rasti nuolaidų įvairioms BLOKAI BALTOMS prekėms, įskaitant: Drabužius: švarkus, paltus, paltus, kelnes, marškinius, palaidines, sijonus, sukneles ir kt. Avalynė: sportbačiai, sportbačiai, kasdieniai batai, laisvalaikio batai tt Priedai: rankinės, piniginės, diržai, akiniai nuo saulės, kepurės ir kt.

BALTA Žiemos nuolaida

OFF-WHITE žiemos kampanija – tai kasmetinė reklaminė kampanija, vykstanti žiemos sezono metu. Šios akcijos metu OFF-WHITE siūlo nuolaidas iki 50% apie gaminių pasirinkimą. OFF-WHITE žiemos kampanija paprastai prasideda gruodžio mėnesį ir baigiasi sausio mėnesį. Šiuo laikotarpiu galite rasti nuolaidų įvairiems OFF-WHITE gaminiams, įskaitant: Žieminius drabužius: striukes, paltus, paltus, kelnes, marškinius, palaidines, sijonus, sukneles ir kt. Žieminė avalynė: sportbačiai, sportbačiai, kasdieniai batai, laisvalaikio batai ir tt Žieminiai aksesuarai: krepšiai, piniginės, diržai, akiniai nuo saulės, kepurės ir kt.

NEBALTOS vasaros nuolaidos

OFF-WHITE vasaros kampanija – tai kasmetinė reklaminė kampanija, vykstanti vasaros sezono metu. Šios akcijos metu OFF-WHITE siūlo nuolaidas iki 50% apie gaminių pasirinkimą. OFF-WHITE vasaros kampanija paprastai prasideda birželio mėnesį ir baigiasi rugpjūčio mėn. Šiuo laikotarpiu galite rasti nuolaidų įvairiems OFF-WHITE gaminiams, tarp kurių: Vasariniai drabužiai: marškinėliai, palaidinės, sijonai, suknelės, šortai, maudymosi kostiumėliai ir kt. Vasarinė avalynė: basutės, šlepetės, sportbačiai ir kt. Vasaros aksesuarai: kepurės, akiniai nuo saulės, krepšiai ir kt. Gyvenimo būdo reikmenys: laikrodžiai, papuošalai, asmens priežiūros priemonės ir kt.

NEBALTOS Naujųjų metų nuolaidos

OFF-WHITE naujametinė nuolaidų akcija – puiki galimybė sutaupyti pinigų perkant prekės ženklo produktus. Šios akcijos metu OFF-WHITE siūlo nuolaidas iki 50% apie gaminių pasirinkimą. OFF-WHITE Naujųjų metų nuolaidų akcija paprastai prasideda apie gruodžio 20 d., o baigiasi apie sausio 20 d. Šiuo laikotarpiu galite rasti nuolaidų įvairiems OFF-WHITE gaminiams, įskaitant: Drabužius: striukes, paltus, paltus, kelnes, marškinius, palaidines. , sijonai, suknelės ir tt Avalynė: sportbačiai, sportbačiai, kasdieniai batai, laisvalaikio batai ir kt. Aksesuarai: krepšiai, piniginės, diržai, akiniai nuo saulės, kepurės ir kt.

BALTA Atgal į mokyklą nuolaidos

„OFF-WHITE“ reklaminė kampanija „Atgal į mokyklą“ yra puiki galimybė sutaupyti pinigų perkant prekės ženklo produktus. Šios akcijos metu OFF-WHITE taiko nuolaidas iki 50% įvairių produktų, įskaitant drabužius, avalynę, aksesuarus ir gyvenimo būdo elementus. OFF-WHITE nuolaidų kampanija „Atgal į mokyklą“ paprastai prasideda rugpjūčio mėnesį ir baigiasi rugsėjį.

NEBALTOS Valentino dienos nuolaidos

OFF-WHITE reklaminė akcija Valentino dienai – tai puiki galimybė rasti OFF-WHITE gaminių su nuolaida. Šios akcijos metu OFF-WHITE taiko nuolaidas iki 50% apie gaminių pasirinkimą. OFF-WHITE Valentino dienos nuolaidų akcija paprastai prasideda vasario mėnesį ir baigiasi kovo mėnesį. Per šį laikotarpį galite rasti nuolaidų įvairiems OFF-WHITE gaminiams, įskaitant: Drabužius: marškinėlius, palaidines, sijonus, sukneles, kelnes, švarkus ir kt. Avalynė: sportbačiai, sportbačiai, kasdieniai batai, laisvalaikio batai ir kt. . Priedai: rankinės, piniginės, diržai, akiniai nuo saulės, kepurės ir kt. BALTI kuponų kodai

Daugiau rezultatų iš panašių kuponų svetainių

mokėjimo būdai

PayPal
Banko pervedimas
ApplePay
Kreditinė kortelė
Dovanų kuponas

Pristatymo parinktys

Kurjeris
DHL / UPS
Standartinis siuntimas

Kontaktų parinktys

VIA FILIPPO TURATI 12 MILANO, MILANO, 20121 Italija
beveik --- baltas
ne taip
beveik baltas tetraženklio simbolis
off---white.com

BALTA Įžanga

OFF-WHITE yra žinomas prekės ženklas, žinomas dėl savo madingo dizaino ir pažangiausios gatvės aprangos. Virgil Abloh įkurtas prekės ženklas sulaukė didžiulio populiarumo dėl savo unikalios estetikos ir bendradarbiavimo su kitais prabangos prekių ženklais. OFF-WHITE siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant drabužius, avalynę, aksesuarus ir net namų dekoro elementus. Kalbant apie akcijas, OFF-WHITE savo klientams dažnai siūlo išskirtinius pasiūlymus ir nuolaidas. Prekės ženklas dažnai organizuoja sezoninius išpardavimus, kuriuose pirkėjai gali rasti pasirinktų prekių su nuolaida. Be to, OFF-WHITE retkarčiais bendradarbiauja su kitais prekių ženklais ar menininkais, kurdama riboto leidimo kolekcijas, kurios itin geidžiamos mados entuziastų. Šis bendradarbiavimas ne tik suteikia klientams unikalių ir kolekcionuojamų dirbinių, bet ir sukuria jaudulį apie prekės ženklą. Norėdami neatsilikti nuo OFF-WHITE reklamų ir naujausių pristatymų, klientai gali sekti oficialią prekės ženklo svetainę ir socialinės žiniasklaidos paskyras. OFF-WHITE taip pat turi fizines parduotuves, įsikūrusias didžiuosiuose pasaulio miestuose, kur klientai gali patirti prekės ženklo estetiką ir įsigyti naujausių kolekcijų. Savo išskirtiniu stiliumi ir nuolatinėmis reklamomis „OFF-WHITE“ ir toliau išlieka geriausiu mados pramonės žaidėju, pritraukiančiu mados mėgėjus, kurie vertina naujovišką prekės ženklo dizainą ir dėmesį detalėms.

NEBALTAS pristatymo politika

 • Standartinis pristatymas: tai yra ekonomiškiausias pasirinkimas ir paprastai pristatymas trunka 5-7 darbo dienas.
 • Greitas pristatymas: ši parinktis yra greitesnė nei standartinis pristatymas ir paprastai pristatoma per 2–3 darbo dienas.
 • Pristatymas kitą dieną: tai greičiausias pristatymo būdas ir paprastai pristatymas trunka 1 darbo dieną. Pristatymo išlaidos: siuntimo išlaidos apskaičiuojamos pagal pristatymo būdą, užsakymo sumą ir pristatymo vietą. Prieš mokėdami galite pamatyti numatomas užsakymo pristatymo išlaidas.

BALTA grąžinimo politika

Dėl bet kokios priežasties klientai gali grąžinti visą užsakymą arba jo dalį. off---white.com grąžina pinigus per 14 dienų nuo prekių gavimo (išskyrus tam tikrus grožio produktus, kurių sudėtyje yra pavojingų ar degių medžiagų, tokių kaip kvepalai ir aerozoliai).
© „oxiDeals“, 2024 m. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.